Skocz do zawartości

co byscie wybrali ALFE 159 czy E90?


chemik666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Tak się składa, ze żyjemy w czasach, ze każdy ma prawo do własnego zdania i może je swobodnie wyrażać, tym bardziej na forach internetowych, które zostały do tego stworzone i gwarantują pewna anonimowość.

Co do utraty wartości to zacznij liczyć: 320d z 2008r w średniej wersji to dajmy na to 170kzl, teraz juz za 40-50kzl kupisz, alfa 1,9jtd kosztowała w wersji distinctive ok 115kzl, tera za 30-35 kzl....Utrata wartości realna, przynajmniej na naszych chorym polskim rynku podobna. Czasem warto ruszyć głowa i przestać żyć stereotypami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie mam nic do BMW ale czasem jak widze te "mordy" dresów nieskalane inteligencją co wysiadają z Bemek, Meców i Audików to z chęcią bym wsiadł do 159 w której takich delikwentów nie znajdę. Właśnie dzisiaj byłem w sklepie koło mnie i gościu tzw ABSem z miną jakby chciał wszystkich zabić wsiadał do BMW i odjechał. Hmm wiem ,że nie mogę generalizowac bo nie wszyscy tak mamy ale czasem wstyd mi wsiadac do pewnych marek ale do Saabów i Alf nigdy :mrgreen: i co powiecie teraz :twisted:

 

i powiem jeszcze ,że prawdziwy fun czułem jadąc Saabem i kiedy wszyscy sobie kiwaliśmy bez względu na to jakim modelem i rocznikiem człowiek jechał a w Bmw tego nie czuć :(

 

może sie dziwne wydawać ,ze skoro mam Bmw i Audi tak bronie innych marek ale wkurza mnie jak tak jedziecie po innych nie gorszych markach, wyczuwam tu dziwne dowartościowanie znaczkiem :norty:

 

No tak, w " Bemek, Mecach i Audikach" są oprychy, a w Alfach 159 nie, bo żeby je odpalić, trzeba przeskanować swoją "mordę" i jeżeli okaże się "nieskalana inteligencją" to odcina zapłon :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No tak, w " Bemek, Mecach i Audikach" są oprychy, a w Alfach 159 nie, bo żeby je odpalić, trzeba przeskanować swoją "mordę" i jeżeli okaże się "nieskalana inteligencją" to odcina zapłon :duh:

 

dokładnie tak, zaden sznujący się kark nie wsiądzie do Saaba czy Alfy :mrgreen: ale z pewnościa do Golfa, Audi czy Bumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No tak, w " Bemek, Mecach i Audikach" są oprychy, a w Alfach 159 nie, bo żeby je odpalić, trzeba przeskanować swoją "mordę" i jeżeli okaże się "nieskalana inteligencją" to odcina zapłon :duh:

 

dokładnie tak, zaden sznujący się kark nie wsiądzie do Saaba czy Alfy :mrgreen: ale z pewnościa do Golfa, Audi czy Bumy

 

Aha, a u mnie w mieście taki jeździ Alfą 159, Saabem drugi, a Beemą jeżdżę ja, a dres ubieram tylko wtedy, gdy idę biegać i co ty na to?

Naprawdę bez sensu takie stereotypizowanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdziłem wieloma i alfą 156 z bocznym niebieskim paskiem bo akutat takie dostaliśmy nowe w komendzie

To zły przykład, bo służbowe samochody, które nie mają jednego kierowcy tylko kilku są wyjątkowo zaniedbywane.

Ja jeździłem Alfą 156 kupioną nową w salonie (2000r). Do tej pory jest w rodzinie. Nie było żądnych awari w tym samochodzie. Tylko eksploatacja. Owszem przyspieszone zużycie zawieszenia i rozrządu. Tyle

Edytowane przez perconti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi do głowy szalony pomysł. Może zrobimy ogólnopolską akcję i w jeden dzień w roku wszyscy właściciele bemek założą na droge dresik z kreszu i kozaki sofiksy takie pomieszanie lat 80 i 90. Tylko skąd to ubanko wytrzasnąć :mad2:

 

a cały ten wątek przypomina mi

:cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuj proszę, bo mimo ze sie nie udzielalem, to sledzilem temat i nic takiego nie zauwazylem.

Mało uważnie czytasz:

viewtopic.php?p=1506802#p1506802

Dla porównania wsadziłem dupsko w e61 pre-lci koleżki i tam miejsca z tyłu na nogi jest podobnie, pokusił bym się nawet o stwierdzenie, że mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuj proszę, bo mimo ze sie nie udzielalem, to sledzilem temat i nic takiego nie zauwazylem.

Mało uważnie czytasz:

viewtopic.php?p=1506802#p1506802

Dla porównania wsadziłem dupsko w e61 pre-lci koleżki i tam miejsca z tyłu na nogi jest podobnie, pokusił bym się nawet o stwierdzenie, że mniej.

 

I to wystarczy zeby stwierdzic, ze: " seria 3 okazała się większa niż 5"? To jest jedno stwierdzenie (nie do konca pewnie prawdziwe), ktore mowi ze jest mniej miejsca z tylu, ale nie ze E60 jest mniejsze. To Ty chyba jednak mało uważnie czytałes :)

 

Dobra, nie robmy szopki, bo temat zrobił się co najmniej smieszny. Racja jest jak [BAD], każdy ma swoją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego chodzi tylko o pokazanie, że niektórzy są do bólu zapatrzeni w e9x, że nie potrafią obiektywnie stwierdzić niektórych rzeczy.... tyle w temacie. Czego byś nie porównał do e90 czy to będzie Alfa, E60, czy Bentley Continental to niektórzy i tak mają swoje słuszne racje :mad2: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego chodzi tylko o pokazanie, że niektórzy są do bólu zapatrzeni w e9x, że nie potrafią obiektywnie stwierdzić niektórych rzeczy.... tyle w temacie. Czego byś nie porównał do e90 czy to będzie Alfa, E60, czy Bentley Continental to niektórzy i tak mają swoje słuszne racje :mad2: :mad2:

 

No i wlasnie do tego samego dazymy! O tym caly czas mowie, ze niektorzy sa tak zaslepieni znaczkiem bmw, ze poza tym nie widza innych "opcji" :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego chodzi tylko o pokazanie, że niektórzy są do bólu zapatrzeni w e9x, że nie potrafią obiektywnie stwierdzić niektórych rzeczy.... tyle w temacie. Czego byś nie porównał do e90 czy to będzie Alfa, E60, czy Bentley Continental to niektórzy i tak mają swoje słuszne racje :mad2: :mad2:

 

No i wlasnie do tego samego dazymy! O tym caly czas mowie, ze niektorzy sa tak zaslepieni znaczkiem bmw, ze poza tym nie widza innych "opcji" :D :D

Ale czy to wada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego chodzi tylko o pokazanie, że niektórzy są do bólu zapatrzeni w e9x, że nie potrafią obiektywnie stwierdzić niektórych rzeczy.... tyle w temacie. Czego byś nie porównał do e90 czy to będzie Alfa, E60, czy Bentley Continental to niektórzy i tak mają swoje słuszne racje :mad2: :mad2:

 

No i wlasnie do tego samego dazymy! O tym caly czas mowie, ze niektorzy sa tak zaslepieni znaczkiem bmw, ze poza tym nie widza innych "opcji" :D :D

Ale czy to wada?

Może i to nie wada ,ale każdy chwali to czym jeździ :wink: myślę ze i tak lepiej się jeździ e9x niż alfą 159 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wybrać jeden z tych trzeba pojeździć i Alfą i BMW,wtedy można wyrobić sobie opinie o samochodzie,i nie chodzi o awaryjność-jeden nie lepszy od drugiego a władować można się nieźle w każdy samochód.

To jest porównanie napędu na przód z napędem na tył,to dwa różne światy w prowadzeniu samochodu,owszem jeśli ktoś jeździ z punktu A do punktu B i w dodatku autostradą,to nie zobaczy różnicy,ale ja osobiście po przejściu z napędu na przód na napęd na tył,więcej do napędu na przód nie wsiądę :D,chyba ze będę zmuszony materialnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie mam takie samo postanowienie jak poli_x, ewentualnie moge rozważyć AWD. Połowę frajdy z jazdy bmw daje fakt, że ma napęd na tył. Do tego dosyć sztywna buda, czuły układ kierowniczy i dobre hamulce - ot cały przepis na fun.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic do BMW ale czasem jak widze te "mordy" dresów nieskalane inteligencją co wysiadają z Bemek, Meców i Audików to z chęcią bym wsiadł do 159 w której takich delikwentów nie znajdę. Właśnie dzisiaj byłem w sklepie koło mnie i gościu tzw ABSem z miną jakby chciał wszystkich zabić wsiadał do BMW i odjechał. Hmm wiem ,że nie mogę generalizowac bo nie wszyscy tak mamy ale czasem wstyd mi wsiadac do pewnych marek ale do Saabów i Alf nigdy :mrgreen: i co powiecie teraz :twisted:

 

i powiem jeszcze ,że prawdziwy fun czułem jadąc Saabem i kiedy wszyscy sobie kiwaliśmy bez względu na to jakim modelem i rocznikiem człowiek jechał a w Bmw tego nie czuć :(

 

może sie dziwne wydawać ,ze skoro mam Bmw i Audi tak bronie innych marek ale wkurza mnie jak tak jedziecie po innych nie gorszych markach, wyczuwam tu dziwne dowartościowanie znaczkiem :norty:

 

Sorry, że się tak mocno cofam o kilka postów, ale powyższa opinia to przykład jak bardzo duże problemy masz ze sobą i zaryzykowałbym, że wykazujesz sporą zazdrość gdy widzisz jak inni są szczęśliwi mając zadbane i bezawaryjne BMW.

Powiedz mi co ma samochód do dresu? Co ma "kark" do samochodu? Czy to marka BMW jest winna, że te samochody tak dobrze się zawsze prowadziły i były bezawaryjne, że wybierali je gangsterzy, bo wiedzieli, że nigdy ich nie zawiedzie w "akcji"? Rozwiń to trochę, bo się nawet chwilę nie zastanowiłeś o czym tak naprawdę mówisz.

 

Byłeś w sklepie, widziałeś "karka" z miną jakby chciał wszystkich zabić !!! Ok, ale co ma z tym wspólnego z BMW?

Jeżeli wstyd Ci to wsiadać do BMW to masz niezłe kompleksy, a w takim przypadku nie kupuj tego auta, jeździj Alfa, Saabem czy czymkolwiek innym i nie przejmuj się opinią innych. Mnie to bawią zawsze takie opinie i teksty tego typu, śmieję się z takich nieszczęśliwców jak Ty. "Wstyd mi bo BMW jeżdżą 'karki'..." oj oj.

 

Ja mam argument przeciwko Alfie, jest awaryjna i słaba. Nie interesuje mnie czy jeżdżą nią Alfonsi, "mamisynki" czy lesbijki! Jest mi to obojętne.

Tobie brakuje argumentów w starciu Alfa vs. BMW więc pozostają Ci teksty o "dresiarzach" :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.