Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe Prof 09-1


Herodyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Daje kolegom dzialajacego linka do najnowszej mapy

:dance: Dziala, bo od 3 dni mam na kompie. Problem jest w tym, ze 3 plyty wypalilem i jeszcze nie potrafie tak, by chodzila, ale od czego sa problemy...? By je rozwiazywac;) he he

 

BMW Road Map Europe Prof 09-1

 

http://thepiratebay.org/torrent/4510506/BMW_Road_Map_Europe_Professional_2009-1

KORZYSTASZ Z WIEDZY BMW KLUB POLSKA? PODZIEL SIĘ WIEDZĄ Z KLUBEM !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

 

Mam E61 z Navi professional i wlasnie dostalem nowa mape 2009-1 i jak wkladam do napedu i wchodze w Menu Nawigacji pojawia sie komunikat po niemiecku typu : Prosze czekac 5 minut i dokonac restartu - mniej wiecej cos takiego, czekalem ponad 5 minut i nic sie nie dzieje a komunikat wyswietla sie dalej. Co trzeba zrobic ? jak zrestartowac ?

 

PS

Poprzednia wersja na 2008-2 dziala bez problemow.

Chcialbym zrobic kopie wersji 2009-1 i jej używać a oryginał trzymać w pudelku aby nie ulegl zniszczeniu i porysowaniu. Jakim programem najlepiej zrobic kopie i na jakiej plycie i jaka predkoscia wypalic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam! Daje kolegom dzialajacego linka do najnowszej mapy

:dance: Dziala, bo od 3 dni mam na kompie. Problem jest w tym, ze 3 plyty wypalilem i jeszcze nie potrafie tak, by chodzila, ale od czego sa problemy...? By je rozwiazywac;) he he

 

BMW Road Map Europe Prof 09-1

 

Czy mógł by mi ktoś napisac, skąd moge wziąść najnowsza mape do nawigacji mk2 na cd? Z góry dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez byłbym wdzięczny za jakis namiar na najnowszą wersje na cd do MK2 Ja posiadam jeszcze z przed póltora roku starszą wersję którą moge oczywiscie udostąpnić jeśli ktos reflektuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawuje się na DVD+R Verbatima. Potwierdzone z zachodniego forum e60.

 

Proszę uszanować prośby moderatorów i nie dawać tu linków do pirackich kopii oprogramowania.

http://img125.imageshack.us/img125/2302/bmw1qf7.jpg

BMW E60 530dA Individual, 11.2006, 231hp +DENSION GW500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam E61 z Navi professional i wlasnie dostalem nowa mape 2009-1 i jak wkladam do napedu i wchodze w Menu Nawigacji pojawia sie komunikat po niemiecku typu : Prosze czekac 5 minut i dokonac restartu - mniej wiecej cos takiego, czekalem ponad 5 minut i nic sie nie dzieje a komunikat wyswietla sie dalej. Co trzeba zrobic ? jak zrestartowac ?

 

PS

Poprzednia wersja na 2008-2 dziala bez problemow.

Chcialbym zrobic kopie wersji 2009-1 i jej używać a oryginał trzymać w pudelku aby nie ulegl zniszczeniu i porysowaniu. Jakim programem najlepiej zrobic kopie i na jakiej plycie i jaka predkoscia wypalic ?

 

Zrób obraz płyty iso (Nero, MagicISO), pousuwaj niepotrzebne pliki językowe i całość zmieści się na zwykłej dvd, bo często ciężko jest nagrać na dvd dl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam E61 z Navi professional i wlasnie dostalem nowa mape 2009-1 i jak wkladam do napedu i wchodze w Menu Nawigacji pojawia sie komunikat po niemiecku typu : Prosze czekac 5 minut i dokonac restartu - mniej wiecej cos takiego, czekalem ponad 5 minut i nic sie nie dzieje a komunikat wyswietla sie dalej. Co trzeba zrobic ? jak zrestartowac ?

 

PS

Poprzednia wersja na 2008-2 dziala bez problemow.

Chcialbym zrobic kopie wersji 2009-1 i jej używać a oryginał trzymać w pudelku aby nie ulegl zniszczeniu i porysowaniu. Jakim programem najlepiej zrobic kopie i na jakiej plycie i jaka predkoscia wypalic ?

 

O ile pamietam to komunikat jest taki, zeby wylaczyc na 5 minut system, sam sobie zrobi upgrade i reset. Mozesz wlozyc plyte i zgasic autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Proszę bardzo na CD do MK1, MK2, MK3, MK4

 

Polska, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Słowenia i Chorwacja na CD

 

http://rapidshare.com/files/155834163/NAV_DB.part1.rar

http://rapidshare.com/files/155846443/NAV_DB.part2.rar

http://rapidshare.com/files/155895987/NAV_DB.part3.rar

http://rapidshare.com/files/155895982/NAV_DB.part4.rar

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy
Witam

Czy na płycie 2009-1 Polska jest znacząco poprawiona w stosunku do poprzedniej wersji?

Pytam, bo nie wiem czy warto wydawać 500 zł na upgrade (mam oryginał z 2008 z pierwszą mapą Polski)

 

Pozdrawiam

tomek...

 

A o jaką wersję pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A o jaką wersję pytasz?

 

Tak jak w wątku.

Mam DVD Professional 2008-2 z mapą Polski.

Zastanawiam się nad DVD professional 2009-1.

 

Pozdrawiam

tomek...

 

To jest spora zmiana na +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

100% pokrycia wiadomo, że nie ma i na 09-2 jak wyjdzie na pewno też nie będzie. Najważniejsze, że chociaż jest to a nie jak z nawigacja Business do której nie ma mapy Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy słuchajcie, miałem na kilka dni oryginał 09-1 Professional. Zrobiłem obraz Alcoholem 120% oraz UltraISO. Nagrałem je na płytki Verbatim DVD-DL. Prędkość najmniejsza x2. Ale próbowałem odpalić ją w E60 535d 2005r. Nie czyta. Usuwałem też języki żeby nagrać na zwykłą DVD, nie czyta... Poprostu nie widzi płyty. Co robie źle? Może płyta ma jakiś plik bootowalny jak Windows? O co w tym chodzi?

Pozdrawiam,


Maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.