Skocz do zawartości

Odgrzybianie klimatyzacji


Adam12345

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Filtr nie tylko trzeba wyciągnąć ale i wymienić na nowy.

Ale ja już kiedyś stosowałem ten środek i efekt był słaby i po paru dniach wszystko wróciło do stanu początkowego.

 

Jedź gdzieś gdzie mają wytwornicę ozonu. To jest skuteczniejsze.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem już dwa razy wymieniony filtr i dwa razy odgrzybioną klime i po czasie zaczyna capić (klima była odgrzybiana ultradzwiękami)i dodam że wszystko to było robione w ciągu miesiąca. Parę dni temu znowu miałem odgrzybianie i narazie jest niby ok tylko jak pada deszcz po wyłączeniu klimy strasznie parują szyby i obawiam się że po jakimiś czasie zacznie znowu capić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Po wyłączeniu klimy zawsze mogą zaparować szyby i to jest normalne.

Ale wiem od jednego magika od klimy , że smrodek powstaje najszybciej jak się właśnie wyłącza klimę w czasie jazdy.

Klimę powinno się włączyć i jechać.

Wyłączanie w czasie pracy silnika powoduje gwałtowne namnażanie się "legionelli" < to te bakterie które śmierdzą i wywołują alergie.>

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jezdzie cały dzień na klimatyzacji zostawie na noc auto to jak rano odpale bez klimy momentalnie zaparuje przednia szyba dzieje się tak tylko jak jest zimno . Czy to normalne ??? Proszę o opinie :modlitwa:

 

Spróbuj oczyścić wężyk odpływowy z parownika. To taka rurka która odprowadza wodę kondensująca się na parowniku (charakterystyczne jak się w lecie stanie na parkingu to spod auta zaczyna się lać woda z klimy).

Wejdź pod auto i jakimś wyciorem ją oczyść...

 

W mojej e46 nic nie zaparowuje...

Brot Mit Wurst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.