Skocz do zawartości

Kupić za jakie pieniądzę?


oko24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam kupiłem 528 z 97 touring

za 15tys z autentycznym przebiegiem 208tys ze Szwecji

 

a to dlatego że właściciel kupił sobie nowsze a tego chciał sie tylko pozbyć,

 

sam miałem dokładnie to samo miałem audi zadbane itp to ceniłem drogo, to może z 1-2 telefony przez 3 miesiące miałem, potem zaczeło mnie to denerwować bo i oc musiałem opłacić, i sprzedałem za dużo taniej niż chciałem, bo już chciałem sie tylko pozbyć samochodu

hej znam sytuacjwe w szwedzkiej motoryzacji itp niebede sie rozwodzil mieszkalem 12 lat w szwecji teraz tez tam ale czesciej przesiaduje w dani bo tu mam prace,no 528 z takim przebiegiem nawet w szwecji to nieczeste zjawisko,najwazniejsze skad sie to528 wzielo w szwecji?moze z niemiec?jesli tak na 100%ma cofany licznik i w ogole samochody sprowadzone do szwecji sa tansze dlatego ja jest napisane w anonsie svensk såld mozna miec wiecej pewnosci co do tego co stoi w zegarach i w ksiazce a auto sprowadzane jest od nowa rejestrowane i od tego momentu licznik jest zapisywany w kompie przy kazdym kontakcie np z ubezpieczeniem przegladem itp,ogolnie auta wszwecji sa godne polecenia ale musi byc z tad od poczatku,bo szczegolnie wczesniej byla duza roznica w cenie miedzy szwecja a powiedzmy niemcami stad duzy import,duzo widze ostatnio wloskich aut,aha zapomnialbym 528 bylo b.malo sprzedanych w szwecji chyba niesprowadzali duzo wiec wiekszosc to import a przebieg i historia jak wyze3j naprawde zaryzykuje ze wszystkie ayta rejestrowane po raz ppierwszy w szwecji maja robione liczniki jest to powszechne i to taka tajemnica poliszynela pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam kupiłem 528 z 97 touring

za 15tys z autentycznym przebiegiem 208tys ze Szwecji

 

a to dlatego że właściciel kupił sobie nowsze a tego chciał sie tylko pozbyć,

 

sam miałem dokładnie to samo miałem audi zadbane itp to ceniłem drogo, to może z 1-2 telefony przez 3 miesiące miałem, potem zaczeło mnie to denerwować bo i oc musiałem opłacić, i sprzedałem za dużo taniej niż chciałem, bo już chciałem sie tylko pozbyć samochodu

sory mwam jakis problem jak uzywam szwedzkich liter ten szwedzki sprzedany to svensk såld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witamOKO24posiadam bmwE39 1996 2.5 tds auto kupilem rak temu zaraz po zakupie zostaly wymienione amortyzatory i tarcze i klocki przod po za tym auto jest worginalnym stanie kocham te auto ale obecna sytuacja zmusza mnie do sprzedania mojej wymazonej beemki mysle ze jeszcze kiedys sie odkuje ikupie znowu abym natrafil na taki pozodny egzemplaz wracajoc do tematu jasli jeszcze chcesz jezdzic autem z pod znaku bmw proponuje ci moje auto i polecam kontakt e-mail aczek38@wp,pl jeszcze jedno auto jest w koloze czrna perla przyciemnone szyby z atestem dwa komplety kol lato 17 zima 15 posiadam ksiozki serwisowe sprawdzony przebieg przy zakupie obecnie 227tys km auto swierzo po przeglodzie i wymianie oleju i oc POLECAM I ODDAM W DOBRE RECE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamOKO24posiadam bmwE39 1996 2.5 tds auto kupilem rak temu zaraz po zakupie zostaly wymienione amortyzatory i tarcze i klocki przod po za tym auto jest worginalnym stanie kocham te auto ale obecna sytuacja zmusza mnie do sprzedania mojej wymazonej beemki mysle ze jeszcze kiedys sie odkuje ikupie znowu abym natrafil na taki pozodny egzemplaz wracajoc do tematu jasli jeszcze chcesz jezdzic autem z pod znaku bmw proponuje ci moje auto i polecam kontakt e-mail aczek38@wp,pl jeszcze jedno auto jest w koloze czrna perla przyciemnone szyby z atestem dwa komplety kol lato 17 zima 15 posiadam ksiozki serwisowe sprawdzony przebieg przy zakupie obecnie 227tys km auto swierzo po przeglodzie i wymianie oleju i oc POLECAM I ODDAM W DOBRE RECE

 

Ostrzeżenie => za rażącą niedbałość w pisowni (brak interpunkcji, lekceważenie ortografii).

Poza tym, dla zamieszczania ogłoszeń utworzony jest specjalny dział.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.