Skocz do zawartości

centralny zamek + "komfort" na pilota


wojteke32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie - czy ktoś może bawił się w montaż tego typu gadżetów http://moto.allegro.pl/item479293267_sterownik_zamka_z_logo_bmw_e30_e32_e34_e36_e39_e46.html

Niby mam centralny zamek z zamykaniem szyb ale jakoś tak niefajnie w aucie tej klasy otwierać i zamykać auto w tak banalny :) sposób.

 

Zastanawia mnie jak jest z grotami, tzn mam immobiliser fabryczny, czyli wstukiwanie kodu na OBC i zastanawiam się czy taki "nowy" kluczyk trzeba kodować, czy kluczyki fabryczne wogóle były kodowane skoro kod trzeba wpisywać? [/img]

7-er Fahrer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co masz na obc to nie imobiliser - tylko tki pic na wode...

 

w e32 nie bylo EWS ...

 

ja bym kupił jakis fajny alarm i mialbys odrazu 2 w jednym - i zamykanie otwieranie z pilota i zabezpieczenie przeciw kradziezowe itp.

 

Jakiej firmy kolego alarm byś polecał??

 

P.S. Kiedys czytalem ze jesli mamy dany model alamru to nalezy pozbyc sie wszelkich naklejek z szyb, informujacych o modelu tego alarmu bo to jest intstrukcja dla zlodzieja, co gdzie i jak w danym alarmie. Tyle ode mnie

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej podjechac do jakiegos dobrego sklepu z alarmami i popytac ...

 

moim zdaniem firma ma mniejsze znaczenie jak sposob montazu.

 

po zalozeniu powinno sie usunac wszystkie oznaczenia z modulu i przewodow - dobre alarmy maja tylko zapinane numerki na przewodach , ktre sie usowa i nie ma zadnych oznaczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja się podłącze do teamtu. Czy zeby szyby i szyberdach się domknęły trzeba trzymać cały czas wciśniety przycisk na pilocie (alarm i pilot fabryczny)? U mnie tak jest i nie wiem czy to ok, czy coś może się zepsuło.

 

Ja też tak mam i paru innych kumpi, więc sie nie zepsuło.

A co - masz jeszcze jakiś przycisk specjalnie do szyb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos chyba jednak jest nie tak...

 

ja jak zamkne z pilota to szyby i dach domykaja sie automatycznie . w 750 tez tak mialem tylko domykanie bylo z kluczyka - przekrecalem zamek i sie samo domykalo.

 

kto by stal i trzymal guzika az sie wszystko pozamyka - chyba by mnie palec rozbolal... bo u mnie najpierw zamykaja sie szyby - po 2 , a na koncu dach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.