Skocz do zawartości

Problem z ogrzewaniem.


RoboCza

Rekomendowane odpowiedzi

Od 5 miesiecy jeszcze e60 520d i to jedyne e60 (poza testowym w salonie) któym jeżdziłem. Wcześniej jeździłem tylko benzynami z przedziału 1,6-2,0 i naprawdę nie wiedze w moim aucie problemu z ogrzewaniem. Wręcz przeciwnie. Ustawiłm auto i 20'C i tego nie dotykam. Moze jak będzie -20 na zew. to zmienię zdanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jedyną rzecz którą ja mogę zarzucic jeśli chodzi o temperature wewnątrz E60 to tempo w jakim silnik nabiera temperaturę roboczą ,ale to chyba cecha wszystkich aut z nowymi dieselami,mimo układów wspomagających dogrzewanie silnika jak vebasto ,moja staruszka E39 tds znacznie szybciej dmuchała ciepłym powietrzem :D .

 

 

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne odczucia. Dlatego proponuję, że ja zostanę na swojej pozycji, a ci wszyscy zakochani i ślepo wpatrzeni w E60 niech pozostaną na swojej. Wtedy każdy będzie zadowolony.

 

Chcesz krytykowac - nikt Ci nie broni. Ale skoro robisz to na tym forum, to sobie zdajesz sprawe, ze znajda sie ludzie, ktorzy sie z Toba nie zgodza. Wiec zaproponuje cos innego - nie musisz sie z nikim zgadzac, mozesz nawet twierdzic, ze Wartburg mial lepsze ogrzewanie niz E60, ale nie wmawiaj innym zaslepienia. W realu tez tak z innymi "dyskutujesz"?

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w realu też tak dyskutuję. Skoro strony zostają na swoich pozycjach to czas kończyć dyskusje i rozejśc się z niczym. Każdy ma prawo jeździć w temperatzurze w jakiej lubi. Dla mnie 21 st. w zime to za mało. Koniec kropka.

Poza tym lubię mocne ciepłe powietrze na nogi. O to przykład. Ostatnio (3 tygodnie temu) wracałem z pływania i plażowania w Santa Monica (Kalifornia) i w drodze do hotelu właczyłem pełne ogrzewanie na nogi i otworzyłem dach w Fordzie Mustangu. Było tak jak lubię. Od góre świeże powietrze a od dołu gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro strony zostają na swoich pozycjach to czas kończyć dyskusje i rozejśc się z niczym.

 

No to sie "rozejdz z niczym" i uwazaj, co tam chcesz. Czy ktos Ci broni?

 

 

Każdy ma prawo jeździć w temperatzurze w jakiej lubi. Dla mnie 21 st. w zime to za mało. Koniec kropka

 

Bardziej prawdopodobne od tego, ze jestem "slepo wpatrzony w E60" jest to, ze albo masz popsuty samochod, albo nie umiesz ustawic ogrzewania. Dziwnym trafem ja umiem sobie ustawic ogrzewanie tak (i to w zime), ze moglbym jezdzic w t-shircie... No ale - tu musze przyznac racje - mimo wszystko w srodkowoeuropejskiej zimie nie poczuje sie jak w Santa Monica :lol:

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santa Monica piękna sprawa ale jak lubisz ciepło w nogi to podziwiam Cię że wchodziłeś do wody.

a wracając do tematu sprawdź może cały układ ogrzewania bo ja jestem ciepło lubny i u mnie można sobie zrobić Afrykę w zimie.A próbowałeś z wyłączoną klimą może coś źle miesza powietrze gorące z zimnym.

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wątku o ogrzewaniu, podpowie mi ktoś czy w każdym dieslu e60 montowane jest Webasto? Otóż w nr VIN nie mam takiej adnotacji. (525d/2004).

Bo zima daje się we znaki i przydało by się szybsze dogrzewanie. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w E60 da sie wyłączyć całkowicie webasto? Tak aby w czasie krótkich dojazdów po kilka km w krótkim okresie czasu nie włączało się?
www.alltech24.pl - oświetlenie led, xenon, ringi ccfl, markery led, pokrowce samochodowe, przetwornice napięcia, lampy robocze led



[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=160bfe16170114a1][img]http://images41.fotosik.pl/1246/160bfe16170114a1m.jpg[/img][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.