Skocz do zawartości

jaka różnica bedzie na takim przełożeniu mostu ?


krystian

Rekomendowane odpowiedzi

HEYA jaka różnica bedzie na takim przełożeniu mostu - miałem 3.45 mam 3.15 :?: '' WIETA CY NIE WIETA :?: :twisted2: jak WIETA to PISZTA jak nie WIETA to też PISZTA '' :whistle: pozdrawiam :mrgreen: (te WIETA to żarcik :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę jeszcze testu zrobic bo półosie jeszcze muszę kupić :( ale dam jej ognia w wydech :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprost proporcjonalna czyli 1-3,15/3,45=1-0,913=0,087. Czyli teraz jak bedziesz jechał powiedzmy realnie 108,7km/h to licznik bedzie pokazywał 100km/h. Zawsze możesz wstwić niższą wysokość opony i tym wyrownać róźnice. V max raczej większy nie bedzie, a przyśpieszenie napewno zjedzie do maksymalnie 1s do 100kmh. Za to może mniej palić paliwka. :norty: - po przez redukcje obrotów z 3261obr./min do 3000 obr./min.

WIETA :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem ale nie miałem wyjścia bo mosty te zwykłe od dwu litrówki są słabe i już naprawdę ciężko kupić taki by nie był przytarty więc wstawiłem ten most od 2,5 ze szperą :cool2: a to co teraz licznik bedzie ni zle predkość pokazywał :jawdrop: ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprost proporcjonalna czyli 1-3,15/3,45=1-0,913=0,087. Czyli teraz jak bedziesz jechał powiedzmy realnie 108,7km/h to licznik bedzie pokazywał 100km/h. Zawsze możesz wstwić niższą wysokość opony i tym wyrownać róźnice. V max raczej większy nie bedzie, a przyśpieszenie napewno zjedzie do maksymalnie 1s do 100kmh. Za to może mniej palić paliwka. Laughing - po przez redukcje obrotów z 3261obr./min do 3000 obr./min.

WIETA Cool

:doh: czyli kurde mam teraz dłuższe przełożenie ? tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czekam na półosie i tak mnie to zastanawia jak to bedzie sie sprawowało czy będzie duża różnica :? o ile wzrośnie prędkość na biegach (mam nadzieję że naprawdę nie wiele )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.