Skocz do zawartości

Zewnętrzny M-Pakiet


Robson73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie w moim pierwszym poście. W moim e60 chciał bym zmienić seryjne zderzaki i progi na takie z M-pakietu, na allegro i niemieckim ebay-u są gotowe zestawy w cenie zblizonej lub często niższej od cen części uzywanych (kompletu) :shock: , stąd moje pytanie, czy ktoś z Was może mi doradzić, czy warto takim "towarem" się interesować, sprzedawcy tych zestawów zapewniają że sa one oryginalne, ale wiadomo jak w życiu bywa.. :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to w serwisie kosztuje 4490 kpl. MYślę, że w porównaniu do cen z allegro to nie jest zla cena.

 

Czy orientuje się ktoś ile kosztuje sam montaż i malowanie m-pakietu w aso?

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to w serwisie kosztuje 4490 kpl. MYślę, że w porównaniu do cen z allegro to nie jest zla cena.

 

Czy orientuje się ktoś ile kosztuje sam montaż i malowanie m-pakietu w aso?

 

Drugie tyle

 

:8)

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to w serwisie kosztuje 4490 kpl. MYślę, że w porównaniu do cen z allegro to nie jest zla cena.

 

Czy orientuje się ktoś ile kosztuje sam montaż i malowanie m-pakietu w aso?

 

Drugie tyle

 

:8)

 

To był żart?:)

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim ebayu to ASO BMW sprzedaja M-Pakiety za cos kolo 950€. Raczej podrob nie ma co sie obawiac... :8)

 

Wstępnie na szybko przejrzałem i coś niebardzo znalazłem... Może coś przeoczyłem.

Wiecie może,jak można rozróżnić podróbkę M - pakietu od oryginału? Czy może dopiero to wychodzi przy próbie montażu?:)

Czy ewentualnie zna ktoś pewnego sprzedawcę, od którego można w dobrej cenie zakupić nowy, oryginalny zestaw?

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za linka. Hmm no cena piękna, tyle że słabo u mnie z niemieckim, a bynajmniej poziom nieadekwatny do robienia zakupów innych niż kawa czy zupa :( :)

Kupowałeś coś od tego sprzedawcy i czy może wiesz coś o jego zdolnościach posługiwaniem się angielskim/polskim :D ?

 

Ma ktoś może pomysł jak rozróżnić podróbę od oryginału? Są na allegro dwie aukcje z nowymi m-pakami, elementy ofoliowane, w kartonach, z naklejkami BMW GROUP i kodami kreskowymi, ale czy to już świadczy o autentyczności...

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to w serwisie kosztuje 4490 kpl. MYślę, że w porównaniu do cen z allegro to nie jest zla cena.

 

Czy orientuje się ktoś ile kosztuje sam montaż i malowanie m-pakietu w aso?

 

malowanie i założenie w ASO to ok 4500 zł.

Dowiadywalem się miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Lekko odgrzeje kotleta co by nie zakladac nowego tematu,bo tez chce zalozyc mpakietowe zderzaki.

 

 

Przegladajac na allegro zdjecia kompletow do sprzedania (zakladam ze te w ASO sa takie same), zauwazylem ze jest w nich sporo plastikow ktore ida pod zderzaki (nie mam na mysli kratek widocznych na zewnatrz).

 

Po co sa te czesci i czym one sie roznia od tych ktore sa w samochodzie przy normalnych zderzakach?Bo tak sie zastanawiam czy warto kupowac to wszystko w komplecie czy moze wystarczy kupic osobno mniej czesci,bez tych plastikow (no chyba,ze sa to niezbedne czesci,i zupelnie inne niz te ktore sa w samochodzie przy ori zdarzakach)

 

Czy ktos z forumowiczow dokonywal konwersji na M-pakiet zewnetrzny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem tego, ale z posta wnioskuje że może chodzić choćby o kierownice strug powietrza na hamulce, które mogą być inne z uwagi na inne rozmiary i kształt otworów w zderzaku.

felgi, opony, prestige tuning, elementy carbon, znaczki carbon, grile

hurtowe ceny na zimowe opony renomowanych marek

http://img169.imageshack.us/img169/4364/gpowerwheel.jpg

Felgi oraz akcesoria legendarnego G-Power!

http://www.inovit.pl http://www.kahndesign.pl http://www.wolfrace-wheels.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko odgrzeje kotleta co by nie zakladac nowego tematu,bo tez chce zalozyc mpakietowe zderzaki.

 

 

Przegladajac na allegro zdjecia kompletow do sprzedania (zakladam ze te w ASO sa takie same), zauwazylem ze jest w nich sporo plastikow ktore ida pod zderzaki (nie mam na mysli kratek widocznych na zewnatrz).

 

Po co sa te czesci i czym one sie roznia od tych ktore sa w samochodzie przy normalnych zderzakach?Bo tak sie zastanawiam czy warto kupowac to wszystko w komplecie czy moze wystarczy kupic osobno mniej czesci,bez tych plastikow (no chyba,ze sa to niezbedne czesci,i zupelnie inne niz te ktore sa w samochodzie przy ori zdarzakach)

 

Czy ktos z forumowiczow dokonywal konwersji na M-pakiet zewnetrzny?

 

Jak kupowałem E61 to marzył mi się m-pakiet, a że niezbyt było mnie stać na taki który oryginalnie wyjechał z fabryki to wiedziałem, że będę przerabiał.

Zdecydowanie warto kupić cały zestaw np. na Allegro. Kupując poszczególne elementy osobno zapłaci się podobnie za podstawowe części, a zabraknie drobiazgów wykończeniowych których często nie da się kupić poza ASO albo są bardzo drogie.

Przy samochodzie nie tanim i tej klasy szkoda robić jakieś domowe patenty na wstawianie nieoryginalnych kratek itp.

Mi udało się jednak kupić samochód już z m-pakietem i mam po problemie, jednak co do montarzu to chciałem zakładać sam, przy odrobinie zdolności manualnych nie jest to problem, a malowanie jak się dowiadywałem w dobrym warsztacie to ok 1500zł za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie panowie,czy widzoczny na zdjęciu zestaw to wszystko co mi jest potrzebne do przeróbki na M-pakiet?

Wiem że zdjęcie nie jest najlepszej jakości ale może ktoś kto już przerabiał E60 będzie mógł mi pomóc,z góry bardzo dziękuje

 

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180315337569&indexURL=0&photoDisplayType=2#ebayphotohosting

tylko potwierdzam cos co ktos kiedys powiedzial a mianowicie:to auto naprawde zaraża!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety nie jest wszystko,na zdjeciu sa tylko zderzaki i listwy progow.Do tego jeszcze dochodzi mnostwo plastikow jak np. wloty powietrza itp. Powiem tylko ze na wykazie czesci wchodzacych w sklad m-pakietu jest ich chyba kolo 80.Niektore sa takie same jak przy normalnych zderzakach,ale wiekszosc jest innych i niezbednych....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z halogenami bo mi ktoś powiedział ,że są takie same jak w

zwykłym zderzaku...co prawda wizualnie są bardzo podobne,ale nie

wiem czy mocowanie jest takie same

 

Jak to jest?

KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkadius1111 dzieki za odpowiedz,rozmawiałem z tym sprzedawcą i zapewnia mnie że wszystko jest kompletne i jeżeli tylko mam ten sam kolor samochodu to mogę śmiało montować,powiedział mi tylko że jedyna różnica jest w jakich przewodach powietrznych i on te przewody również daje,co o tym myslisz?na zdjęciu co prawda nie widać ale może te zderzaki są w pełni uzbrojone i nadają sie do zamontowania?

Jeżeli tak by było to szkoda by mi było odpuścić ta aukcje...

tylko potwierdzam cos co ktos kiedys powiedzial a mianowicie:to auto naprawde zaraża!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam Ci szczerze doradzic,to nie sluchalbym tego sprzedawcy bo co on Ci ma powiedziec skoro chce to sprzedac? Wloty powietrza to jedno,drugie to mocowania zderzakow tzw. slizgi...tez sa inne,szczegolnie mocowanie tylnego zderzaka,spryskiwacze, halogeny jak juz pisalem tez. Jedynie srubki moga pozostac te same,ale nie pamietam czy wszystkie.Te drobne elementy sa pozniej nie do kupienia.Tylko serwis i nie sa one tanie.Byc moze jakos to zalomontujesz,ale jak to bedzie wygladac???To nie jest e36 za 15 tys.

 

Ps.W sumie na zdjeciach jakie przedlozyles widac ze z zewnatrz wygladaja one na kompletne,to juz polowa sukcesu.Jednak bez slizgow i prawidlowych mocowan nie zamontujesz tego.

Edytowane przez arkadius1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.