Skocz do zawartości

dzieny chrobot przy cofaniu (automat)???


matty

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!!!

mam maly problem albo pytanko!!! przy cofaniu i dodaniu mocno gazu slysze dziwne chrobotanie tak jakby cos ocieralo to jest naprawde dziwny dzwiek!!! czy ktos tak ma (mial) czy benia jest zdrowa :cool2: czy trzeba zagladnac do warsztatu :cry2: ??? e39 530d 01r" automat!!!

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszanowanie. w automacie cofanie z pedałem przyspieszenia w podłodze to zdbrodnia,skrzynie biegów tego nie lubią. Radze odwiedzić warsztat bo moim zdaniem jeżeli słyszysz jakieś dziwne odgłosy to coś niedobrego zaczyna się dziać i życze aby to nie był początek końca twojej skrzynki.

Polecam na przyszłość lekturke http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=92628&highlight=automat być może ocali twój portfel :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest też niepokojący dźwięk ale jakby od pompy wspomagania przy powolnym cofaniu,tempo wolniejsze niż spacerowe (2-3 km/h). A przy wrzuceniu na Neutral i ruszeniu do przodu już tego dźwięku nie ma. I mam pytanie czy to aby na pewno tylko pompa? Bo dlaczego na wstecznym miałaby hałasować a do przodu nie? Czy może też coś od skrzyni tylko źle interpretuję dźwięk i zwalam nie potrzebnie winę na pampę wspomagania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam objaw z cofaniem pod górkę. Acha i czasem jak stoję pod górką stromą przodem w dół przy gaszeniu silnika coś potrafi zastukać. Może skończyła się jakaś poducha? Jak będzie czas trzeba to sprawdzić, ale póki co autko śmiga bez jakichkolwiek problemów.
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

koledzy prawdopodobnie mam do wymiany poduchy pod silnikem!!! naszczescie!!! jest to praktycznie nie odczywalne ze sa pourywane ale jednak!!! bylem wczoraj u mechaniora od automatow i powiedzial mi ze ze to poduchy jak to sprawdzic??? juz mowie jak on to zrobil

nacisna chamulec i gaz i dodal troche gazu!!! silnik mi odchodzi ok 7-10 cm!!! takze mysle ze to poduchy!!! aha i nie radze raczej tak jezdzic po ponoc przewody nie sa az tak dlugie i moga sie pourywac!!! :nienie: :nienie: :nienie:!!! jutro jade wymieniac i odezwe sie!!!

ciekawostka!!! :D

koles bierze 550-600zl za wymiane oleju w skrzynce (filtr i uszczelka w cenie) POZDRAWIAM!!!

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA i zapomnialem napisac ze cena u tego kolesia obejmuje olej takze (orginalny z ASO taki sam) noi tak jak napisalem wyzej olej+filtr+uszczelka+robocizna=550-600-zl

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.