Skocz do zawartości

dziwne gasniecie silnika


irekk71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tu nowy i mam chyba maly problem. Od kilku dni mam dziwne gasniecie silnika przy odpalaniu zaskakuje na 2-3 sekundy i gasnie.Powtarza sie tak 3-5 razy przy odpalaniu, a potem jest ok. Dodam ze dzieje sie tak tylko jak jest cieply silnik.Bylem zeby podlaczyc do kompa i wyszedl jeden blad - czujnik polozenia walu rozrzadu. Dzis wymieniony zostal na nowy i jest to samo. Co to moze byc? moze ktos spotkal sie z czyms takim z gory dziekuje za odpowiedz a zapomnialem autko to 540 98r bez gazu

 

pozdro Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było pomyłki wałka rozrządu z wałem korbowym???

Przy uszkodzeniu czujnika wałka rozrządu raczej nie powinien gasnąć a dziwnie pracować to przy uszkodzonym czujniku wału korbowego na pewno gaśnie.

Gdy się urodziłem płakałem a wszyscy się śmiali, umierając ja będę się śmiać a wszyscy będą płakać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było pomyłki wałka rozrządu z wałem korbowym???

Przy uszkodzeniu czujnika wałka rozrządu raczej nie powinien gasnąć a dziwnie pracować to przy uszkodzonym czujniku wału korbowego na pewno gaśnie.

 

wydaje mi sie że może być odwrotnie, przynajmniej tak u mnie jest jak odłącze czujnik wału korbowego to pracuje ale jest słaby i faluje a jak odłacze czujnik wałka rozrządu to nie odpale go. Fakt nie są to te same silniki, ale czyżby zasada działania była inna?

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.