Skocz do zawartości

Jakie BMW do 3500zł ? Czy warto 730 1988 automat


lipa.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że nie ale np wahaczy,Visca,amorów i wielu wielu innych rzeczy jak to nie ktorzy kupuja bym w zyciu nie kupił!!szkrzynia czy dyfer to wiadomo że za drogi gips.ale śmiech kupować np jak moj kolega uzywana rolke do napinacza od m50 :duh: szczerze jak narazie to chyba tylko używane drzwi kupiłem...bo miałem mały incydent :mad2:

 

chociaż do X5 skrzynie kupowałem w ASO

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to ?

http://otomoto.pl/bmw-520-bmw-2-0-zadbany-tanio-C6886472.html

 

Podobno żadnej rdzy, silniczek nie skażony gazem :D spalanie małe, rocznik 89 :/ ale podobno naprawdę w pięknym stanie oprócz tego na lewym przednim błotniku i drzwiach pasażera i malutkich wgnieceniach jakby od kamieni na prawym nadkolu. Z tego co wiem to

520i 1.991 cm³ R6 95 kW (129 KM) przy 6.000 U/min 164 Nm przy 4.300 U/min 11,3s 204 km/h 1988 do 1990 M20B20

 

Warto takie coś kupić jeżeli w ładnym stanie ?? Cena po negocjacji 3000 zł podobno właściciel kupił okazyjnie E39 i dlatego sprzedaje. Warto tłuc się do śląska z wawy?? Co do e32 raczej sprzedana bo nie dostałem zdjęć nadwozia mimo że miały być na wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie patrz na to co piszą ani co mówią przez telefon a zdjęcia i tak przeważnie nie pokarzą ci tego co zobaczysz na żywo. Moim zdaniem w tych samochodach nie gra roli żaden rocznik ani przebieg tylko stan. bo ktoś mógł jeździć bardzo dużo ale dbać. a tak poza tym to zapytaj sie na forum serii 5 co o tym sądzą może powiedzą ci nieco więcej o tym aucie niż tutaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 520 E-34 rocznik 1990 to moja wyglądała jakby miała 15 lat mnije jak ta z linku i to jest zadbane auto?? moje to było zadbane

 

Przeciez na samym wierzchu listwy nie ma i to jest zadbane śmiech na sali :)

 

Do tego nieryginalan gałka fotele powyceirane czyli ze pół miliona już przelatała

 

Nie ma się co oszukiwac w kowoice do 4000zł zarówno w E-34 i W E-32 nic zadbanego nie znajdziesz i będziesz musiał na dzieńdobry wsadzić drugie tyle

 

Przykład to ja kupiłem 735 za 5700zł i włożyłem już 1800zł i jeszcze mam co robić tyle tylko ze nieznorana była to wziąłem ale ja bym 7er za 3000zł nie kupił miałem awersje do tej mojej za prawie dwa razy tyle

 

Ale juz ja pokochałem a dzis pierwsza przejażdżka na miejscu prezesa prawy tył dziewczyna-szofer wrażenie super nie myslaem ze to auto jest takie duze z przodu sie nie wydaje i ten spokój prz 140km/h to je toto

Nie ma to jak 760I 445 koni Rulez:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład to ja kupiłem 735 za 5700zł i włożyłem już 1800zł i jeszcze mam co robić tyle tylko ze nieznorana była to wziąłem ale ja bym 7er za 3000zł nie kupił miałem awersje do tej mojej za prawie dwa razy tyle

 

w zacną warto ze 2 razy tyle włożyć, a te tanie też są dobre - od czasu do czasu jest np. skąd skórki wyplewić :8) :mrgreen:

 

Ale juz ja pokochałem a dzis pierwsza przejażdżka na miejscu prezesa prawy tył dziewczyna-szofer wrażenie super nie myslaem ze to auto jest takie duze z przodu sie nie wydaje i ten spokój prz 140km/h to je toto

 

mam to samo - siadlem ostatnio w Banolowego langa na prawy tyl i prawie sie zgubilem :mrgreen:

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zacna to nie była ale w niebita główne wqady to rdza na progach i szybrze i silnik rdzę już złatwiłem :) silnik narazie musze pozbyc ise jednego głupiego dźwięku przepękać do wiosny a potem znajde idealny silnikczek z niemcowni M30B35 i wsadze w moje maleństwo i apsuje :) jeszcze mam od kumpla ładne felgi 16 cali na oku i pasuje :)

 

7er to kochane auto tylko chodź raz trzeba się przejechac na spokjnie samemu z tłu tylko ty i "szofer" super sprawa

 

Do tego te brzmienie M30 nowe R6 już tego nie maja skonczyło się na M50 potem jest tylko cisza :cry:

 

Auto możesz kupić nawet za te 3500zł ale musisz się liczyc że szybko włożysz ze 5000zł w przyblliżeniu

Nie ma to jak 760I 445 koni Rulez:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem e30 kombi 320i z 89r w automacie. Jeżeli chodzi o te samochody to uważam że rewelacyjnie sie je prowadzi. Na komfort też nie można za bardzo narzekać. Jedyne co mnie denerwowało w kombi to mało miejsca z tyłu i pękające głowice w słynnym M20 :) (

 

Jeżeli chodzi o zabezpieczenie antykorozyjnie( to teraz niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić ) ale uważam że e30 mniej rdzewiało niż e32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Koledzy jestem nowicjuszem tez mam okazje kupic BMW E32 3.0 Automat.Powiedz cie mi ile wejdzie oleju do silnika i jaki wlać właściciel auta mi powiedział że pół-syntetyk i ile wejdzie do skrzyni i kto by mi to mógł zrobić i za ile.Wymienić filtry i oleje w silniku i skrzyni. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja powiem tak- wcześniej miałem e36 czyly seria 3 teraz mam e39 czyly seria 5 z silnikiem od serii 7 3,5 V8 i ogólnie szukałem e38(seria 7) ale nic w dobrym stanie nie mogłem znaleźć wiem kupiłem serie 5 iiiii żałuje. Nie na samo auto ale jeździłem też serią 7 i komfort pomiędzy serią 5 a 7 jest gigantyczny a przy tym wszystkim seria 3 to zabawka. Aczkolwiek w 7 masz super komfort jazdy ale spalanie przy tym samym silniku większe no i nie odzowne problemy z parkowaniem bo takim wielkim ostruganym kartoflem w ciasnej uliczce to trudno zaparkować. Ja teraz wiem ,że seria 3 jest dobra na miasto ale na trasę to zdecydowanie seria 7 bo im większe auto to większy komfort i bezpieczeństwo ale i koszty utrzymania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.