Skocz do zawartości

sprawdzenie auta przed zakupem


emillis

Rekomendowane odpowiedzi

witam,jak pisalem wybieram sie do poznania po autko, czy ktos moglby mi polecic jakies miejsce gdzie moglbym sprawdzic bunie pod wzgledem technicznym czyli komputer,lakier,jest sporo takich miejsc juz szukalem ale moze ktos cos wiecej mi poleci,i ile moze kosztowac takie sprawdzenie,dzieki za jakokolwiek pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam plecam BMW Olszowiec kompleksowo prześwietlą auto (sam korzysałem dwukrotnie) może to dla jednych drogo bo koszt 700 pln ale powiedzieli mi wszystko historie, lakier,komputer ,wypadkowść,zauważone usterki i koszt naprawy.Auto które aktualnie mam było tam też sprawdzanne i jestem zadowolony bo zależało mi na bezwypadku i take mam

było E-36 1,8 E-36 compakt 1,8d E-46 320dTa,jest E-46 330dt

http://www.bmwteam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Właśnie mi opadła szczęka....

Chciałem sprawdzić auto przed kupnem w ASO Poznań i sprawa ma się następująco:

- Olszowiec 1680 zł !!!

- Smorawiński 800 zł!!!

 

Dodam tylko że dzwoniłem do Gdańska albo Wrocławia (nie pamiętam) i tam zawołali 450 zł!!!!

 

Jakieś pomysły na sprawdzenie auta w innym miejscu w Poznaniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na stacji kontroli pojazdów. Zapłaciłem 100 zł, pan wytrzepał auto, sprawdził całe miernikiem lakieru. Oglądał je z godzinę od spodu od góry, powiedział co jest uszkodzone i do wymiany. Nie podpiął tylko pod kompa, to musiałem zrobić gdzie indziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aso bo sprawdzą wszystko komputer, geometrią itp. Ja sprawdzałem samochód jeden w Katowicach i Krakowie, na stacji diagnostycznej sprawdzisz co najwyżej czy to nie szrot, nie zdejmą osłon, nie będą szukać niefabrycznych spawów, nie sprawdzą historii samochodu itp Kraków chyba 1200, Katowice 1500.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.