Skocz do zawartości

Plakietka pod maską


piotr23_24

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytaniie dotyczące plakietki pod maską.Znajduje się po lewej czy po prawej stronie od strony wewnętrznej za lampą na takiej ściance jest tam plakietka z napisem INDIVIDUAL a poniżej motor/i coś obok po ukośniku a jeszcze niżej jakiś kod możecie mi powiedzieć co to za plakietka i kod?A i jeśli by moliście zobaczyć czy u was jest takie coś :?: Dzięki za Odp. :lol: [/b]
Jedno serce,jedno bicie,kocham BMW ponad życie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dłuższy ten kod to znaczy że mam kolor Individual??

 

Pewnie Cię rozczaruję, ale widziałem Twoje ogłoszenie i w tym aucie nie dostrzegłem niczego z individuala... Kolor wydaje się być Black Saphire.

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty możesz poznać czy kolor czarny jest taki czy taki??

 

Nie jestem do końca pewien, ale zdaje się, że kolor Carbon Black występuje tylko z m-pakietem. Widać różnicę między Carbonem a Sapphire nawet na zdjęciach.

Poza tym : czy faktycznie masz tak "napasioną" wersję, że prawdopdopodobne jest, iż miałbyś coś z individuala? Wg. mnie to trochę irracjonalne, że ktoś np. zamiast foteli komfort lub co najmniej sport zamawia sobie coś z individuala. Ponadto z kolorami individual tak popularne wersje jak 520d, 525d czy 530d są bardzo rzadko spotykane, bo individual naprawdę kosztuje ładną kasę. Dlatego przeważnie takie zestawienia stosuje się z 550i lub M5.

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak szkoda zasmiecac forum takimi pierdolami.Prosze pamietac ze samochod jest po to zeby slużyc wlasciecilowi a nie na odwrot,bo na naszym forum czesto mam mozliwosc poczytac ze jest odwrotnie przeżywacie niektore rzeczy jak chlop podorywke.Przepraszam jak kogos urazilem ale pewnych spraw nie rozumiem ,wiem ze sa tzw zboczency ze nic innego nie robia tylko pucuja swoje samochody i jak popada to nawet nie jeżdza bo im szkoda,ale mysle ze tu mozna znalezc ludzi normalnych uzywajacych swoich aut poprostu do normalnego uzytkowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak szkoda zasmiecac forum takimi [bAD].Prosze pamietac ze samochod jest po to zeby slużyc wlasciecilowi a nie na odwrot,bo na naszym forum czesto mam mozliwosc poczytac ze jest odwrotnie przeżywacie niektore rzeczy jak chlop podorywke.Przepraszam jak kogos urazilem ale pewnych spraw nie rozumiem ,wiem ze sa tzw zboczency ze nic innego nie robia tylko pucuja swoje samochody i jak popada to nawet nie jeżdza bo im szkoda,ale mysle ze tu mozna znalezc ludzi normalnych uzywajacych swoich aut poprostu do normalnego uzytkowania

 

 

zgadzam sie w 100% :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bo ta plakietka jest po to żeby ją zdjąć, to taki gadżet, i przykleic sobie na monitorze komputera np lub w innym miejscu, i wydaje mi się że źle przeczytałeś bo tam jest napisane INVALIDEN a nie IDIVIDUAL , więc możesz też nakleić ja sobie z tyłu a klapie , i uwierz mi że śmiało możesz to w twoim przypaku zrobić..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taką naklejkę na kielichu. Jest ona koloru czarnego. Jest na niej napisane INDIVIDUAL No. ........

Wydaje mi się że niechodzi tu o kolor bo muj nie jest jakiś nietypowy. Poprostu jest to wersja INDIVIDUAL, a czego ona dotyczy to ASO może ci powiedzieć po tym właśnie numerze. Nie jestem tego pewien na 100% - tak powiedzieli mi w jednym serwisie. Moje auto jest bogato wyposażone ale czy jest w nim coś individual to nie wiem bo nie mam styczności z innymi E39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie zgodze.Bez obrazy ale do normalnego uzytkowania sa fordy,kie itp. do ktorych tylko lejesz, kluczyk w prawo i jazda.Nie jestem jakims tam zboczencem co tylko pucuje w niedziele do kosciulka i do garazu pod kolderke ale BMW to samochud z dusza on ma cos w sobie.Czytalem na tym forum o ludziach ktorzy zyly wyprowaja i wkladaja kupe kasy i wysilku zeby ich Beemki bezproblemowo jezdzily i dobrze wygladaly.{nie mysle tu o wiejskim tuningu}.Mysle ze kol. bazyliszek62 wie o czym mowie bo sam jezdziBMW a nie kia seed. Pozdrawiam
m3GreenHell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty możesz poznać czy kolor czarny jest taki czy taki??

 

Nie jestem do końca pewien, ale zdaje się, że kolor Carbon Black występuje tylko z m-pakietem. Widać różnicę między Carbonem a Sapphire nawet na zdjęciach.

.

Masz rację guteg Carbon Schwarz jest tylko z M-Pakietem dotępny.

P.S. Czy orientujesz się w cenach individuala, bo nigdzie nie mogę znależć żadnego cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.