Skocz do zawartości

Pękająca lampa


piotr23_24

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy mam taki problem ponieważ pękają mi przednie lampy od środka...Tzn na samym końcu lampy na przednim narożniku na górze.I to w obydwu lampach przednich.Możecie mi powiedzieć czym to jest spowodowane???A w tylniej prawej lampie są muchy :cry2: Czy wymienią mi to w ASO na gwarancji??Dzięki za Odp. :) Jak chcecie to moge póżniej dodać zdjęcia pęknięć.
Jedno serce,jedno bicie,kocham BMW ponad życie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj na forum fotki tej usterki.

Też bardzo chętnie to zobaczę - szczególnie iż piotr23_24 zmienił znacząco swoje modele samochodów (M5 na 320d :P:P:P)

 

 

Pzdr,

widze jaka "sympatia " obdarowujesz kolege piotra23_24, ale wiem o co Ci chodzi :wink:

 

Tak, wstaw zdjecia bedzie to najrozsadniejsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli: to co kazdy mysli na temat naszego kolegi - to prawda :twisted: a kolejnym razem ignorujmy i nie dajmy sie sprowokować.

Teraz pewnie uslyszymy , ze praca- biznesy , interesy na skale swiatowa nie pozwolily porobic tych ogromnych ilosci zdjec TYCH ZE WSPANIAŁYCH AUT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdjecie obrazuje , co...? kawałek apartu, palce i cos przezroczystego z jakimis kreskami. Na nim w sumie nic nie widac jest tak słabej jakosci.

Wstaw jak obiecałes duzo zdjec tej lampy i do galerii jakies obrazowki Twoich toys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest to lampa z vectry B ? moze Piotr pomylil fora ? No, no.... jakie zmiany w parku maszynowym niedlugo pewnie cos wielkiego sie szykuje...... Zaraz a moze jeden z 3 X7

http://www.novoskop.ru/files/u3/BMW_X7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa z vectry??Ty masz X5 a niewiesz jak w nim lampa wygląda?

piotr23_24 jestes dorosłym facetem ale tak konkretny jak nasi politycy w zapewnieniach. Wez daj w koncu KONKRETY, udowodnij mi , nam wszystkim, rozwiej wszelkie watpliwosci , wszelkie osmieszajace Cie wypowiedzi a jak nie to zakonczmy ta gechenne z udziałem Twojej osoby. Ja pozdrawiam Cie serdecznie , ale nie ejstes zadnym autorytetem chocby do anonimowej rozmowy z Toba na forum o Twoich samochodach i trapiacymi je problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to zdjęcie wnętrza X5? Na pozostałych zdjęciach coś mi mignęło beżowe wnętrze a tutaj prosze - czarne. Nie wiem, może się pomyliłem - nie chce mi się sprawdzać.

 

Zdaje się, że źle sobie przykleiłeś dekielki BMW i M na tych felgach z alle.

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawa beżowego wnętrza pozostaje niewyjaśniona - światło dziwnie pada i ok niech będzie - jest jednak czarne. Zwracam honor.

 

Co do felg - tak ułożonych plakietek jeszcze nie widziałem... (M nad BMW)

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No a to Edek B.

 

ktorego poznalismy na fotach z linkow od piotrusia

http://images50.fotosik.pl/35/4b63fc49e387beae.jpeg

 

a to sam piotrus23_24

 

http://images38.fotosik.pl/35/f212c1ea3a860187.jpeg

 

i jeszcze raz nasz piotrus ulubieniec , z Reńskiej Wsi

 

http://images34.fotosik.pl/408/30aa10c8b5db2cd0.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.