Skocz do zawartości

chemia do skory


wwwrona

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wiem ze temat byl juz poruszany ale jakos nie moge nic ciekawego odkopac w wyszukiwarce.

chce przeczyscic skore w swojej beemce a z racji ze jeszcze tego nie robilem prosze doradzcie mi co i gdzie zakupic????? skora jest w stanie dobrym tylko troche zabrudzona na zgieciach i chcialbym sie tego pozbyc. co polecacie????kiedys widzialem na forum linka do str z srodkami chemicznymi do bmw, ma moze ktos tego linka????

pozdr

e34 520i '90 M50B20; 2006-2007

e34 520i '94 M50B20; 2007-2009

e46 320d '02 M47N; 2009-2015

e91 318d '09 N47; 2015-....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pianka i mleczko W ASO BMW tylko to, żeby łatwiej szło mozna przedtem delikatnie woda z szarym mydłem pojechac zabrudzenie ale zeby nie przemoczyc, ale sadze ze woda z mydlem, nie bedzie potrzebna tylko najpierw pianke a pozniej mleczko i sprawa zaltwiona, nie ma lepszego wynalazku niz z ASO BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z pianką ja kupowałem mleczko BMW i taniej płaiłem w ASO o jakieś 10 zeta :) , dolicz jeszcze koszt wysyłki. Nie wiem czemu każdy szuka najpierw na allegro, dosc czesto sie zdarza ze niektóre cześći i akcesoria taniej mozna dostac niz zamienniki lub rzeczy z allegro. zapytaj ile kosztuje w ASO i dopiero kup lub nie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z pianką ja kupowałem mleczko BMW i taniej płaiłem w ASO o jakieś 10 zeta :) , dolicz jeszcze koszt wysyłki. Nie wiem czemu każdy szuka najpierw na allegro, dosc czesto sie zdarza ze niektóre cześći i akcesoria taniej mozna dostac niz zamienniki lub rzeczy z allegro. zapytaj ile kosztuje w ASO i dopiero kup lub nie :)

 

I jak warte swojej ceny!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warte w zupełności :D zaptaj kolegów z forum...notabene był zresztą podobny temat gdzieś i wszyscy polecali. Ja oosbiście na chwile obecna stosuje tylko mleczko i powiem, że warteswojej ceny, nie znam nikogo kto by narzekał. Czyści konserwuje i chroni i co najważniejsze, nie zostawia chamskiego połysku tylko tak jak fabrycznie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas23 a czy mleczko z ASO mozna zamowic przez internet????? bo zeby jechac 200km to mi jest troszke nie na reke

czy to chodzi o ta str: bmw-shop.pl??? szukalem tam i znalazlem tylko pianke

e34 520i '90 M50B20; 2006-2007

e34 520i '94 M50B20; 2007-2009

e46 320d '02 M47N; 2009-2015

e91 318d '09 N47; 2015-....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

ja kupiłem zestaw z poniższego linku, i choć wielkość pojemników początkowo mnie rozczarowała, jakość okazała się rewelacyjna. w sumie użyłem raz, większość płynów została, więc z czystym sumieniem polecam.

Kupiłem na allegro, na pewno znajdziesz.

 

http://www.collonil.net/pl/produkte/car_care/detail.php?id=78150006000&cid=8f287bf90b1fab50f798e30426657824

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty tej firmy są niezłe ale jesli chodzi o obuwie itp, w moim aucie, któe ma juz pare latek nie sprawdziły się, dlatego postanowiłem podjechac do Aso za radą kolegów z forum. I naprawde jestem mile zaskoczony, nigdy juz nie kupie nic innego, może nieco drożej ale warto. Zresztą najlepiej wpisac wyszukiwarke i znależć coś odnośnie produktów do skóry itp , owszem jest wieel tego na rynku całkiem niezłych, testowałem różne u mnie tylko to z ASO zdało egzamin, ale zanzaczam mam napewno skóre w gorszym stanie niz w Twoim autku z racji na starszy model. Ale przekonaj się i weź na próbe kiedyś chociaż samo mleczko albo piankę i zobaczysz efekt :) dodatkowo chroni przed UV co ma duze znaczenie latem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.