Skocz do zawartości

Pytania przed kupnem Z4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale za to jak lato się zbliża to jednak warto mieć Zetke w garażu ;)
  • Odpowiedzi 951
  • Wyświetleń 185 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Brak podkładki pot tab. rej. Produkcja 2004 a nie 2005. Za lampy tył leci dowód. Plastiki kierownicy przemalowane z chromu na czarny mat. Felgi chińczyk. Gałka zmiany biegów z

  • Przedni zderzak aero dokładany chiński ekran, ori navi z 2500 zapłacisz za ekran tragiczne wnętrze brak aut. klimy tylko manualna tylna dokładka chińska ona jest w kawałkach oklejona lakier na tylnym

Opublikowano

Dach w Z4 przezywa spokojnie 10 lat (na tyle jest policzony, auta z 2003 roku nie maja zadnych uszkodzen i przeciekow).

Nowa szmata kosztuje 4000pln, a hardtop w salonie 13.000pln.

W zimie wnetrze nagrzewa sie blyskawicznie. Jezeli nie bedziesz zgarnial sniegu szczotka druciana to go nie uszkodzisz.

Beste Maschine der Welt
Opublikowano
ta cena jest za oryginalna szmate czy robiona gdzies w Pl w firmie zajmujacej sie softtopami??
  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Spalanie faktycznie jak w instrukcji od 7.5 do :), średnio ok 9-10

w Warszawie zetką nie byłem wiec nie wiem ile by spaliła w mieście :)

części ogulnie dostępne jak w innych modelach.

Ceny w zależności od konkretnej czesci czasem drożej niż VW czasem taniej ale nie ma extremow.

polecam: podgrzewane siedzenia, manualną skrzynkę, 3l silnik, najlepiej z leprzym systemem hi-fi.

Zetką jeżdżę od lutego i jak dotąd jedna awaria. Linka regulatora szyby. Wymiana gwarancyjna. Cena regulatora ok 700-800 PLN

 

Udanych zakupów dla kolegi :)

 

Ups, nie spojżałem na datę :)

kolega już pewnie śmiga Z4

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Witam tak sobie ostatnio wpadla mi w oko z4 w sumie fajny samochodzik i pomyslalem czy by sie nie przymierzyc do zakupu. Mysle ze idelanym bedzie silnik 3.0 231km autko raczej z pierwszych lat produkcji 03-05. Mam pytanie czy ktos z forum z okolic lodzi posiada takie autko i moglby sie nim pochwalic bo powiem szczerze ze nie widzialem takiego autko od strony psaszera ani kierowcy a co bym chcial zobaczyc przed dokonaniem wyboru zakupu co to za typ autka i jak sie nim jezdzi. Mam pytanko czy w z4 instalowali naglosnienie np jak w e46 harman kardon ?
Opublikowano
looknij na allegro czy sa jakies auta na sprzedaz z twojej okolicy, umow sie ze sprzedajacym jako potencjalny kupujacy i bedziesz mogl sie przymierzyc, przejechac, oraz dokladnie sobie wszystko obejrzec.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli autor nie ma nic przeciwko, proponuję przekształcić ten temat w "Plan zakupu Z4..." wzorem tematu z działu Z3.

 

Powoli zacząłem rozglądać się za Z4, oglądałem to auto w Warszawie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13599881

 

Może nie będę się specjalnie rozwodził, ale zdecydowanie nie polecam.

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

 

Obecnie szukam Z4 coupe czy mogę liczyć na jakieś wasze rady związane z tym autem ?

 

czyli na co zwracać uwagę przy zakupie ?

 

jak się rozejrzałem na allegro to bieda i nędza .... nie ma wyboru żadnego :/

 

 

ale jestem cierpliwy i dałem sobie rok na poszukiwania idealnego auta. :8)

 

ps. jestem z Krakowa czy ktoś z obecnych na forum posiada Z4 coupe i mógłby się pochwalić ? :norty:

Opublikowano

Jakies 2 miesiace temu wyprzedawali po 120 ostatnie sztuki z 2009.

Cena super bo z uwagi na to ze Coupe weszla pozno i robiona byla tylko 3.0Si i M to uzywki z 2006 beda w niewiele nizszych cenach...

 

Ten wyglada na ladny, z Polski - latwo sprawdzic

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12333150

Beste Maschine der Welt
Opublikowano

dałem sobie rok ... bo :

 

szukam szarą lub srebrny mat

 

no i cena tak max do 85 000 :)

Opublikowano
dałem sobie rok ... bo :

 

szukam szarą lub srebrny mat

 

 

To wymysliles :shock: ...srebrny mat ? to wogole byl taki kolor w bmw ?

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Opublikowano

Dziś oglądałem to auto:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13791268

Cena do sporej negocjacji, możliwość zakupu bez hardtopa, ale niestety nie polecam.

 

Jeśli chodzi o kolory, to ostatnio natknąłem się na takie linki:

http://users.belgacom.net/bmw_z3/bmw_z3_colors.htm

http://users.belgacom.net/bmw_z3/bmw_z3_interior.htm

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Opublikowano
długo by można było opowiadać, odpisałem Ci na gg

 

Moze bys tak nam poopowiadal na forum, bo rowniez jestem ciekawy co trapi te Z4 i mysle ze nie tylko ja oraz saron, pisanie chyba az tak nie boli ? :roll:

 

A ta czarna coupe wyglada swietnie, wg mnie Z4 coupe jest ladniejsze od roadstera (dokladnie na odwrot jak przy z3 :twisted: ) ...

 

A co do kolorow Z3 to strona powszechnie znana i lubiana :8) . Ale Z4 mialy inne kolory ...

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Opublikowano
długo by można było opowiadać, odpisałem Ci na gg

 

Moze bys tak nam poopowiadal na forum, bo rowniez jestem ciekawy co trapi te Z4 i mysle ze nie tylko ja oraz saron, pisanie chyba az tak nie boli ? :roll:

 

A ta czarna coupe wyglada swietnie, wg mnie Z4 coupe jest ladniejsze od roadstera (dokladnie na odwrot jak przy z3 :twisted: ) ...

 

A co do kolorow Z3 to strona powszechnie znana i lubiana :8) . Ale Z4 mialy inne kolory ...

 

 

w aucie jest sporo mankamentów, które sprzedający zamierza naprawić, więc możliwe, że za 2 tygodnie moja opinia nie będzie na czasie.

pisanie nie boli, więc każdemu kto jest zainteresowany tym autem, mogę dokładnie opisać moje wrażenia z wycieczki do Łodzi na PW.

wysłałem Ci wiadomość.

 

Co do Z4 coupe - również mi się podoba, ale ma jedną wadę: nie można zdjąc dachu. :twisted:

Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Opublikowano
  • Członkowie klubu
a co do coupe, to ta mi się rzuciła w oczy ostatnio, ale już dość długo stoi:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12157365

chyba nie ma żadnego właściciela coupe na forum

Nie zgadza się numer telefonu, ale to nie wyrocznia, więc sprawdź czy sprzedający to Paweł z Łaskarzewa.

Jeśli tak, to ten sam handlarz, od którego kupiłem swoje 330Ci. Również ze Szwajcarii, a zdjęcia "w typie z mojego ogłoszenia".

Do tego felgi - takie same miał na swojej 325Ci.

Sprzedający przemiły, jak to handlarz, ale bądź czujny - na placu ma\miał również tak rozbite samochody (również mało spotykane), że w życiu bym nie pomyślał, że można naprawić i jeździć, a jednak...

330i coupe          335d xDrive
276218_2.png     1089970_2.png

Opublikowano
wg mnie Z4 coupe jest ladniejsze od roadstera (dokladnie na odwrot jak przy z3 :twisted: ) ...

 

 

No nie, jednak z Ciebie wieksze bezguscie niz sadzilem ;)

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Opublikowano
wania rowniez wg mnie Z4 coupe jest przepiekne!! I chyba jeszcze zadziej spotykane niz Z3
Opublikowano
wani raczej chodziło o drugą część zdania "dokladnie na odwrot jak przy z3" :mrgreen:
Kupię BMW Z4 3.0 lub Z3M
Opublikowano
dokladnie chodzilo o druga czesc wypowiedzi ;)
ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.