wlasnie nie moglem znależć linka do niego dlatego wkleilem,rozmawialem z wlascicielem,mowil ,ze byl lakierowany ale ze generalnie nie bity,podluznice proste itp.generalnie rozumiem ze nie oplaca sie ogladać ?
witam,rozglądam się od jakiegoś czasu za z4,rzucila mi się w oczy ostatnio ta http://moto.allegro.pl/item1093400020_z4_2_2_170km_alu_18_zarejestr_hard_top.html czy ktoś moze zna ten samochod?a jeżeli nie to czy nie uważacie ze troche za tania?ladne felgi hartop itp i tylko tyle?
951 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.