Skocz do zawartości

Angel eyes dla E39 97r (sprzed liftingu) - mozliwe ?


jacinek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na allegro gosciu sprzedaje takie szkła ale zazwyczaj ma całe w chromie a to jest nie dopuszczalne :D trzeba nieraz wchodzić na aukcje tych chromów i bywa że w opisie ma napisane że posiada w danej chwili też czarne ale droższe. Ja za nie dałem coś ok 380 za komplet. Albo poprostu zadzwonić i zapytać kiedy będzie miał. Napewno znajdziesz. A tak poza tym to nigdzie oprócz e-baya USA ich nie widziałem.
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dokładane, garażowe ringi wieją tandetą na maksa. No ale zawsze to jakaś alternatywa dla orginalnych lecz nieco drogich lamp poliftowych.

 

tandeta? moim zdaniem sa super!!!! i jest to nie tylko moje zdanie! widziałeś kiedyś na żywo ccfl, dobrze zamontowane???

 

Same w sobie, ringi CCFL mogą sie bardziej podobać niż ori ringi, nie tylko ze względu na ksenonową barwę, ale po prostu dużo jaśniejszą barwę światła i to rozumiem, choć nie popieram. W połączeniu jednak ze starymi lampami, a nie daj Boże jeszcze z takimi gdzie zamiast soczewki jest odbłyśnik, który sprawia, że jeden z ringów zlewa się ze światłem mijania, wygląda to tak tandetnie, że szkoda gadać.

 

Ponadto jestem przeciwnikiem takich zmian jakie można np. zaobserwować u Ciebie z przodu, czyli nerki a la M5, zderzak przedni po lifcie, lampy przedliftowe z doklejanymi ringami, które już zupełnie wprowadziły zamęt. Po prostu nie mój gust. Ja bawiąc się w stylling któregokolwiek ze swoich byłych i obecnych aut, zawsze jadę na orginalnych częściach, odpowiednio dopasowanych, które dla E39 są naprawdę atrakcyjne, lecz na pewno droższe, dlatego nie uważam , że wszyscy muszą myśleć tak jak ja, jednak jak ktoś nazywa wieś-tunning czymś fajnym to muszę zareagować. :cool2:

 

Nie popadajmy w skrajności, ringi to nie ksenony, nie oślepiają nikogo, to tak jakby sie przyczepić do niestandardowej opony w samochodzie która nie jest rekomendowana przed producenta.

 

Kolego _Kris_ jeżeli Twoja wypowiedz była skierowana do ringów oferowanych przezemnie to nie wypodwiadaj się jeżeli nie masz pojęcia o czym mowisz.

 

Kolego to normalne, że bronisz produktu, który sprzedajesz. Prawda jest jednak taka, że ringi CCFL to taka tania alternatywa dla kogoś kto z różnych powodów nie kupi sobie ori lamp po lifcie. Dla mnie tego typu zmiany to tandeta, nie musisz się z tym zgadzać, jest wielu ludzi którzy myślą podobnie jak Ty, kupią produkt który sprzedajesz i będą myśleć, że mają fajne autko, więc nie obawiaj się o spadek sprzedaży. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, mamy min ringi ccfl o które pytasz.

 

http://www.allegro.pl/item438940998_ringi_bmw_e39_e36_e38_e34_e32_e30_golf_ccfl_extra.html

 

kiedyś byłem fanatykiem ringów CCFL i wszystkim znajomym je polecałem a i montowałem

obecnie zmienił się mój stosunek do nich gdyż kupiłem dla kumpla do e34 no i okazało się że cza naprawde nakombinować się by je zamontować

ale najgorsze jest to że po zamontowaniu już po paru dniach zaczeły się problemy z poszczególnymi ringami - raz włanczały się z kilku sekudowym opóźnieniem a innym razem co niektóre słabo świeciły

no i najlepsze stało się po miesiącu - całkowicie spaliła się i stopiła jedna przetwornica ...

no i co z tym zrobić skoro by zamontować do e34 cza było kupić nowe szkiełka a stere potłuc

zadwoniłem więc do naszego kolegi i pytam czy są same przetwornice bo nie wchodzi w grę by cały zestaw zdemontować i reklamować ?

na szczęście przetwornice są dostępne po 30zł/sztuka

kupiłem od razu dwie i zastanawia mnie czy w tym momęcie sprzedający wiedząc że idę mu na rękę i nie oddaja całego zestawu nie powinien przynajmniej zrezygnować z kosztów wysyłki ??? pewnie na całym świecie tak ale nie w polsce ...

 

ja nie mam pretensji do sprzedającego a pisza to wszystko by ostrzec kolegów przed tego typu ringami - po prostu coś nie tak jest z ich trwałością

co z tego że mają 10 lat żywotności i dwa lata gwarancji jak praktycznie z gwarancji cza zrezygnować no chyba że by się dochodziło zwrotu pałnych kosztów związanych z ich montażem

kumplowi poleciłem i zamontowałem a teraz się modla by znowu nie padły

 

no i na koniec kwestia legalności - jak na lampie jest homologacja to kto może ją podważyć i udowadniać ze lampę sam rozebrałem ???

w takim razie nie kupujcie też nowych plastyków do poziomowana reflektorów bo one to już na 100% nie posiadają homologacji a wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze na ringi dajemy pisemną gwarancje nie ma problemu z reklamowaniem, wystraczy zadzwonic uzgodnić przewaznie odesłać wadliwe elementy i myśle ze wszyscy są zadowoleni :) niestety nie wiem kiedy kto dzwoni z reklamacja a kiedy chce kupic poprostu pojedynczy ring lub przetwornice. Co do montowania samych przetwornic - rada dla wszystkich nie należy ich montować na przetwornicach ksenonowych lub innych urządzeniach emitujących bezpośrednie ciepło oraz w miejscach gdzie zbiera sie wilgoć,

 

a do kolegi _Kris_ mam pytanie które ringi świecą jaśniej ccfl czy fabryczne? w ofercie mamy zamienniki ringów do lamp po lifcie, krytykować ccfl-e za jaśniejsze świecenie to tak jakby krytykować ksenony za to ze świeca jasniej od tradycyjnych zarówek, polecam we wszystkim umiar :D

www.alltech24.pl - oświetlenie led, xenon, ringi ccfl, markery led, pokrowce samochodowe, przetwornice napięcia, lampy robocze led



[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=160bfe16170114a1][img]http://images41.fotosik.pl/1246/160bfe16170114a1m.jpg[/img][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol ale mi poleciales. Jak znajde lampy po lifcie w dobrej cenie (dla mnie) to je kupie i przod juz bedzie gral:)

Nerki sa ala M5? myslalem ze sa takie jak w aucie po lifcie...

 

Luzik, masz fajne autko, po prostu mamy trochę różne gusta. Jeśli chodzi o nerki to są a la M5, tzn. żeberka w środku są chromowane, standardowe masz czarne. Piszę a la M5, bo zapewne kupiłeś je na allegro, są marnej jakości z marnej jakości chromem, ale to nie problem. ;) Co do lamp to też kiedyś myślałem, żeby wymienić same klosze i wstawic ringi, ale dorzuciłem troche grosza i kupiłem ori lampy na przód po lifcie, wstawiłem ksenon i jest miodzio, polecam jeśli masz kasę na zbyciu i chcesz mieć najlepszy efekt, a nie półśrodek.

 

a do kolegi _Kris_ mam pytanie które ringi świecą jaśniej ccfl czy fabryczne? w ofercie mamy zamienniki ringów do lamp po lifcie, krytykować ccfl-e za jaśniejsze świecenie to tak jakby krytykować ksenony za to ze świeca jasniej od tradycyjnych zarówek, polecam we wszystkim umiar :D

 

Napisałem w poprzednim poście, które świecą jaśniej i skąd ta popularność CCFL's. Mowa jednak nie o CCFL's jako takich, ale o tym gdzie ludzie je montują i dlaczego to jest wieśniackie. Kwestia barwy samego światła ringów to sprawa idywidualna przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie montują ccfl-e tam gdzie ich miejsce w lampach a nie na alufelgach więc? Twoje stwierdzenie "wieśniackie" zachowaj dla siebie bo obraziłeś w tym momencie większą część forum... Napisałeś także że wstawiłeś ksenon? czyżby nie oryginalny?? :twisted2:
www.alltech24.pl - oświetlenie led, xenon, ringi ccfl, markery led, pokrowce samochodowe, przetwornice napięcia, lampy robocze led



[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=160bfe16170114a1][img]http://images41.fotosik.pl/1246/160bfe16170114a1m.jpg[/img][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest jednak taka, że ringi CCFL to taka tania alternatywa dla kogoś kto z różnych powodów nie kupi sobie ori lamp po lifcie. Dla mnie tego typu zmiany to tandeta, nie musisz się z tym zgadzać, jest wielu ludzi którzy myślą podobnie jak Ty, kupią produkt który sprzedajesz i będą myśleć, że mają fajne autko, więc nie obawiaj się o spadek sprzedaży. :)

 

Prawda jest też taka że wszelkie przeróbki przedliftowego e39 przez które ma udawać poliftowe to taka tania alternatywa dla kogoś kto z różnych powodów nie kupi sobie ori e39 po lifcie i tego typu zmiany to tandeta, na ori częsciach czy nie.

No chyba że ktoś zmieni cały łącznie z silnikiem, no bo jak to niby po lifcie a tu silnik 2,8, normalnie wieś tuning w czystej formie :mad2:

 

Wątpie żeby ktoś zrobił full ori lift, każdy pnie do przodu w stosunku do możliwości ile właśnie może poświęcić na auto więc darujmy sobie określenia w stylu wieś tuningu bo ma trochę inny przód lampy.

 

A tak przy okazji to _Kris_ ma z tego co wynika z postów chińskiego HID'a, nie ori xenon HELLA po lifcie, i tak wogóle to nie do końca hella tylko in.pro :roll2:

Edytowane przez kec
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubas jak to ori od m5 to rozumiem że masz chomowane tylko przednie krawędzi tych żeberek. Jak tak to moim zdaniem ładniej to wygląda w realu od zwykłej nerki po lifcie.

 

tak tylko przednie części są chromowane, boczki są czarne. Fakt na żywo wyglądają naprawdę zajefajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie montują ccfl-e tam gdzie ich miejsce w lampach a nie na alufelgach więc? Twoje stwierdzenie "wieśniackie" zachowaj dla siebie bo obraziłeś w tym momencie większą część forum... Napisałeś także że wstawiłeś ksenon? czyżby nie oryginalny?? :twisted2:

 

Nadal nie rozumiesz istoty sprawy. Ringi CCFl same w sobie tak jak ksenon nie są tandetne. Tylko idiota widzi problem w tym, że ktoś chce mieć białe ringi zamiast żółtych czy bezpieczeństwo na drodze jakie daje ksenon zamiast zwykłej żarówki. Wstawianie jednak CCFL'a do lampy przedliftowej, próbując uzyskać z marnym skutkiem efekt jakie dają ori lampy za 1/3 ceny czy wstawianie np. ksenonu do odbłyśnika już wieśniactwem jest.

 

Co do obrażenia kogoś z Forum to rozumiem, że kupa też musi być smakowita, miliony much nie mogą się przecież mylić. To taka aluzja do sytuacji, że jak wielu coś robi to musi to być fajne. Poza tym nie pisz o połowie Forum, bo tylko jednostki założyły to do swoich lamp, poza tym zastanów się ile tak naprawdę jest osób, które wolałyby ringi CCFL's zamiast ori lamp? No właśnie.

 

Prawda jest też taka że wszelkie przeróbki przedliftowego e39 przez które ma udawać poliftowe to taka tania alternatywa dla kogoś kto z różnych powodów nie kupi sobie ori e39 po lifcie i tego typu zmiany to tandeta, na ori częsciach czy nie.

No chyba że ktoś zmieni cały łącznie z silnikiem, no bo jak to niby po lifcie a tu silnik 2,8, normalnie wieś tuning w czystej formie :mad2:

 

Wątpie żeby ktoś zrobił full ori lift, każdy pnie do przodu w stosunku do możliwości ile właśnie może poświęcić na auto więc darujmy sobie określenia w stylu wieś tuningu bo ma trochę inny przód lampy.

 

Gadasz głupoty, aż się tego czytać nie chce i rozumiesz trzy po trzy. Nikt tutaj nie widzi problemu w tym, że ktoś sobie tunninguje auto, bo dla mnie osobiście grzechem jest np., mając zbędną gotówkę, a chcąc uzyskać fajny efekt w przedliftowym E39 nie załozenie np. polifotwych lamp z przodu i z tyłu czy jakiś fajnych felg i przez to zmarnowanie bardzo dużego potencjału tego auta. Problem nie jest nawet w tym, że ktoś chce tanimi sposobami upiększyć swoje auto, bo w końcu to jego furka i jego sprawa. Problem jest w tym, że ktoś nazywa takie wieśniackie przeróbki tanim kosztem czymś fajnym i jeszcze głosi takie herezje na Forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czemu kolego _Kris_ nie kupiłes sobie E39 po lifcie tylko wiesniaczysz E39 przed liftem lampami po :) napisałeś ze wstawiłeś ksenon, odpowiedz więc na nasze wątpliwości - orygnalny czy chinski? Bo jeżeli chiński to niestety to jest dopiero agro tuning :duh: Nie dość że oślepiasz innych to twierdzisz ze jest to git.. Widze ze masz także wieksze pojecie odemnie jako sprzedajacego ile ludzi zakłada CCFL-e. Więc daj spokoj swoim teoriom o wieśniackich przeróbkach bo sam ciekaw jestem jak wygląda Twoje BMW..
www.alltech24.pl - oświetlenie led, xenon, ringi ccfl, markery led, pokrowce samochodowe, przetwornice napięcia, lampy robocze led



[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=160bfe16170114a1][img]http://images41.fotosik.pl/1246/160bfe16170114a1m.jpg[/img][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiński ksenon juz dawno jest na śmietniku, bo sprawiał same problemy, więc masz nieaktualne informacje i jest to kolejny dowód, że oszczędzając na czymś otrzymuje się półśrodek z marnym efektem. Po drugie nie masz w ogóle pojęcia o ksenonie skoro piszesz, że "chiński" ksenon oślepia innych kierowców, więc nie wypowiadaj się na ten temat. Oślepia się wtedy kiedy montujesz ksenon na odbłyśnik albo jeździsz z brudnymi lampami, a fakt gdzie został wyprodukowany to zupełnie inny temat.

 

Po trzecie nie podciągaj montowania jakiś tunningowych ringów do przedliftowych lamp do przeróbek opartych na ori częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Ty masz duże pojęcie więc zostawiam Cie z nim w spokoju bo nie widze sensu dalszej dyskusji, nie próbuj tylko wmawiać swoich nie koniecznie trzymajacych sie kupy teroii innym. Pozdrawiam Serdecznie! :)
www.alltech24.pl - oświetlenie led, xenon, ringi ccfl, markery led, pokrowce samochodowe, przetwornice napięcia, lampy robocze led



[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=160bfe16170114a1][img]http://images41.fotosik.pl/1246/160bfe16170114a1m.jpg[/img][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja jest jałowa, bo to nie ja tutaj komuś cokolwiek wmawiam, gdyż są to moje subiektywne odczucia będące wyrażeniem opini, to ty jako sprzedawca produktu, który jest tematem dyskusji z zasady musisz być nieobiektywny, poniewaz z tego żyjesz, więc twoje zdanie jest zupełnie nieistotne. Pozdrawiam również. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbym naubliżał Twojej zonie i powiedział ze wyraziłem opinie :) nie róbmy smietniku..
www.alltech24.pl - oświetlenie led, xenon, ringi ccfl, markery led, pokrowce samochodowe, przetwornice napięcia, lampy robocze led



[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=160bfe16170114a1][img]http://images41.fotosik.pl/1246/160bfe16170114a1m.jpg[/img][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbym naubliżał Twojej zonie i powiedział ze wyraziłem opinie :) nie róbmy smietniku..

 

Pisałeś coś o próbie przekonywania, więc odpisałem Ci że nie ja zamierzam kogoś do czegokolwiek przekonywać, bo mi na tym nie zależy, to Ty wciskasz kit, że montowanie produktu który sprzedajesz daje super efekt i nie jest wieśniackie, co jest przecież nieporozumieniem. Dla mnie to OT.

 

Reasumując ogólnie CCFL's są dla ludzi, którzy próbują uzyskać efekt poliftowych ori lamp E39, lecz nie mogą (gotówka, inny model) lub nie chcą ich kupić, ale też nie zamierzają nabywać zupełnego shitu jakim są ringi za 50 zł. Tak czy inaczej to allegrowy tunning.

Edytowane przez _Kris_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie problem !

tylko na samym allegro jest kilka typów lamp do e39 które mają udawać oryginalne ringi

problem robicie a te wszystkie lampy nie są produkowane w polsce a przeważnie przywożone z niemiec

w niemcach ludzie je sobie zakładają i nikt im tego nie wytyka

ja osobiście bym sobie takich nie zamontował ale np. mój kolega prosił mnie bym mu zamontował lampy "sonar" no i po deszczu zachowywały się jak na sonar przystało - miały w środku po 2 cm wody

reklamowaliśmy je no i cza przyznać do nowych się nie leje woda ale za to silniczki po jednej regulacji przestały chodzić

i po co miałbym się wściekać na kolegę czy go wyzywać jak w momęcie moigo odradzania sam je zachwalał a teraz już sam wie ile one są warte a dokładnie ile stracił na takich pseudo ringach

proponuje więcej tolerancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: ...
www.alltech24.pl - oświetlenie led, xenon, ringi ccfl, markery led, pokrowce samochodowe, przetwornice napięcia, lampy robocze led



[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=160bfe16170114a1][img]http://images41.fotosik.pl/1246/160bfe16170114a1m.jpg[/img][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest też taka że wszelkie przeróbki przedliftowego e39 przez które ma udawać poliftowe to taka tania alternatywa dla kogoś kto z różnych powodów nie kupi sobie ori e39 po lifcie i tego typu zmiany to tandeta, na ori częsciach czy nie.

No chyba że ktoś zmieni cały łącznie z silnikiem, no bo jak to niby po lifcie a tu silnik 2,8, normalnie wieś tuning w czystej formie :mad2:

 

Wątpie żeby ktoś zrobił full ori lift, każdy pnie do przodu w stosunku do możliwości ile właśnie może poświęcić na auto więc darujmy sobie określenia w stylu wieś tuningu bo ma trochę inny przód lampy.

 

Gadasz głupoty, aż się tego czytać nie chce i rozumiesz trzy po trzy. Nikt tutaj nie widzi problemu w tym, że ktoś sobie tunninguje auto, bo dla mnie osobiście grzechem jest np., mając zbędną gotówkę, a chcąc uzyskać fajny efekt w przedliftowym E39 nie załozenie np. polifotwych lamp z przodu i z tyłu czy jakiś fajnych felg i przez to zmarnowanie bardzo dużego potencjału tego auta. Problem nie jest nawet w tym, że ktoś chce tanimi sposobami upiększyć swoje auto, bo w końcu to jego furka i jego sprawa. Problem jest w tym, że ktoś nazywa takie wieśniackie przeróbki tanim kosztem czymś fajnym i jeszcze głosi takie herezje na Forum. :D

 

 

No i kto tu rozumie trzy po trzy..? :duh:

 

Jeżeli tylko ori is the best a wszystko inne to wieśniactwo to przeprowadź cały lift. Widziałeś kiedyś jak z salonu wyjechała przedliftowa e39 ze zmienionymi tylko światłami i felgami??

Cała reszta nie pasuje i to nie jest ori.

Ale chyba ori to tylko takie zmiany jakie Ty przeprowadzisz w swoim autku i potem uważasz że masz "fajny efekt" a cała reszta to Wiocha :norty:

 

Rozumiem że teraz po wywaleniu na kibel swojego HID'a nasępne w kolejce były IN.PRO bo to tylko taka tańsza alternatywa dla ori i zaraz potem swój poliftowy zderzak przedni i zakupiłeś ori zderzak z otworami pod spryskiwacze (w starym nie było sensu wiercić otworów bo to będzie wiocha i przeróbka tanim kosztem), spryskiwacze wraz z osprzętem oraz lampy ori xenon HELLA :cool2:

Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja osobiście nie widziałem jeszcze niefabrycznych ringów żeby nie zalatywały wiochą, niestety. Jeszcze jak sobie ktoś to do E36 zakłada to niech sobie zakłada bo te auta i tak najczęściej mają kupe wiejskiego tuningu ale jak do eleganckiego E39 ktoś montuje coś takiego to sorry, ale jest to mega wiocha i profanacja marki. To już lepiej zostać przy fabrycznych, przynajmniej jest z klasą i nie wpadamy w tandetę, a żaden posiadacz takiego auta jak BMW nie powinien się o tandetę nawet ocierać, zostawmy to właścicielom Daewoo i innych wynalazków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.