Skocz do zawartości

[E60] Wymiana tylnych lamp na po liftingu


BMW530D

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy od tego jaki masz moduł, jak LM to z tego co pisał wcześniej SERATO tylko kodowanie

 

aby tylne lampy lifta dzialaly w samochodzie przed liftem nietrzeba zmieniac modulu swiatel LM

idze to rozwiazac za pomoca odpowiedniego przekodowania starego moduly. Jesli chodzi tylko o wymiane tylnych lamp na LED. i niebedzie zadnych bledow :D

a jak LM II to musisz kable ciągnąć i w zasadzie to też kodować :)

Ale to może ktoś mnie jeszcze poprawi jeśli nie mam racji.

wwo_j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Witam, odgrzeje kotleta. Podsumowując aby mieć tylko tył polift wystarczy, ze kupię lampy polift, kable retrofit i zakoduje? Teraz pytanie bo ktoś gdzieś pisał, ze da się to zrobic w autach tylko od stycznia 2005?czy to prawda i czy znajdzie się ktoś kto zdalnie odpłatnie to mi zakoduje? Moje auto to e60 2004/04.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odgrzeje kotleta. Podsumowując aby mieć tylko tył polift wystarczy, ze kupię lampy polift, kable retrofit i zakoduje? Teraz pytanie bo ktoś gdzieś pisał, ze da się to zrobic w autach tylko od stycznia 2005?czy to prawda i czy znajdzie się ktoś kto zdalnie odpłatnie to mi zakoduje? Moje auto to e60 2004/04.

 

Mam autko z początku 2004 i spokojnie wszystko działa tyle że ja wymieniałem razem z lampami tył LCI moduł świateł na LM2.

Mam jeden na sprzedaż bo myślałem że jest uszkodzony a winne były czujniki poziomowania xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w przypadku kto ma się przed lifta z xenonami skrętnymi gdzie wiadomo że moduł ahl jest osobno. A przy wymianie tylko tylnych lamp na LCI i zmienia modułu na LM2 gdzie jest on juz zintegrowany razem z AHL ?


chyba to nie zadziała ? czy się mylę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
a co w przypadku kto ma się przed lifta z xenonami skrętnymi gdzie wiadomo że moduł ahl jest osobno. A przy wymianie tylko tylnych lamp na LCI i zmienia modułu na LM2 gdzie jest on juz zintegrowany razem z AHL ?


chyba to nie zadziała ? czy się mylę.....

 

odświeżę dla innych jakby ktoś szukał :)


można przenieść wiązkę ahl pod moduł LMII AHL i wtedy działa to razem, a stary moduł wyrzucamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
a co w przypadku kto ma się przed lifta z xenonami skrętnymi gdzie wiadomo że moduł ahl jest osobno. A przy wymianie tylko tylnych lamp na LCI i zmienia modułu na LM2 gdzie jest on juz zintegrowany razem z AHL ?


chyba to nie zadziała ? czy się mylę.....

 

odświeżę dla innych jakby ktoś szukał :)


można przenieść wiązkę ahl pod moduł LMII AHL i wtedy działa to razem, a stary moduł wyrzucamy

 

Nie jest tak do końca, zależy jaki moduł lm2 montujesz?

w jednym przypadku wystarczy zmiana produkcji auta w FA i drugim wywalamy moduł ahl i robimy wiązkę na LM2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Witam forowiczów temat już stary ,ale ja bym troszke odswierzył zabrałem sie za zmiane lamp przód na poliftowe ,ale zwykłe halogenowe bo takie miałem w mojej beacie przedliftowe ,tył poszedł gładko wiązki kodowenie też a przód hmm dokupiłem modół lm2 ale z ahl ,i problem .Problem brak swiateł długich kombinowałem i nic na liczniku jest kontrolka długich inpa też pokazuje a lampy milczą ,zakodowałem dzienne świecą na długich ,test ista zasterowuje i świecą hmmm może nie tren moduł lm2 ,może powinien być bez ahl ,ma ktos pomysł na kodowanie ,wywaliłem xenon ,ahl poziomowanie itd ,i dalej nic na szczęście mało patroli jezdzi w czasie pandemii a do przeladu technicznego jeszcze troche czasu ,ale chiałbym to opanować zwykłe halogeny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam przełożyłem lci lampy tyl do e60 prsed liftem 2003r

Moduł mam lm2 ahl zamienione piny w lm 11-40 i. 25-63. A jak przeciągnę kable od modułu AHL pod schowkiem co jest to lampy przedliftowe SKRĘTNE z przodu będą działały czy muszą mieć moduł SMC2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.