Skocz do zawartości

DVD


piotr23_24

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a teraz szczerze kto korzysta z takich funkji? Na poczatku tez myslalem - idotyzm, TV jest, dvd drive jest a a dvd nie moge odtwarzac...

 

...ale przez prawie 3 miesiace funkcja TV byla wlaczona moze 3-4 razy - z czego 2 razy zeby ja najpierw sobie, a potem komus pokazac...raz jak czekalem w aucie (ale po 5 minutach wlaczylem radio jednak), innym razem podczas olimpiady jak byl mecz polakow w siatkowke a ja stanalem na 2 minuty na poboczu...

 

...ot kolejna funkcja ktora jest a z ktorej sie w zasadzie nie korzysta...

Think Locally,

Fuck Globally!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja to zdecydowanie bajer, kilka razy z tego korzystalem bo żona nie chciała przegapic jakiegoś serialu a jeszcze jechaliśmy coś załatwić.

 

Natomiast DVD się przydaje i to bardzo. Przede wszystkim dobra jakość dźwięku i obrazu. Nie to co tv, a na logic7 na prawdę filmy ogląda się świetnie (chociaz brakuej 50" plazmy na desce, fakt). Jak jeżdże z maluchem, czesto puszczam mu nianie na postojach i mam na chwile spokoj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie zgodze ze sterowanie radiem to bajer dziwny i w sumie nie do konca potrzebny wg mnie - zwykle zanim auto zareaguje na moja komende "FM" to iDrivem juz bym to zrobil...no ale co tam...

 

 

...ale zeby zapamietywanie pozycji siedzen uwazac za bajer? Mojego firmowego auta ktore nie ma pamieci siedzen (zreszta elektryki tez nie ma ;) ) wjatkowo nie lubie pozyczac ludzia z pracy wlasnie dlatego ze po popowrocie do auta wszytko jest poprzestawiane...i nie ma tego magicznego przycisku zeby wszystko wrocilo do normy...

 

...inny nie potrzebny bajer? Automatyczny wlacznik swiatel (jakbym nie wiedzial ze sie sciemnilo - ewentualnie w Polsce dzis nie potrzebne), automatyczne wycieraczki (w zasadzie z tego nie korzystam), automatyczny wlacznik swiatel dlugich (to juz totalny bajer, z ktorego korzystam zeby sobie udowodnic jakie to auto jest "inteligentne", ale jak sie swiatlo odbije od znaku nowego bialego i gasna dlugie jednak smieje sie ze nie do konca...), czy cos jeszcze? Moze jeszcze czerwone lampki oswietlajace dlon - w innych autach tego nie ma a mimo to trafiam w przyciski na desce rozdzielczej...

Think Locally,

Fuck Globally!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie automatyczne wycieraczki (rewelacja) czy jak wspomniał KrzysztofP podgrzewanie/wentylacja to sprawy BARDZO umilające prowadzenie auta.

 

Wszystko zalezy tak naprawde od tego, gdzie i jak jeździmy. W lecie podgrzewanie wyda sie bezużyteczne, w zimie wentylacja, jak jeździmy malo nocą czy w naszym "pieknym" kraju w ogole asystent świateł odpada.

 

Ja np. bardzo chwale sobie soft-close (domykanie drzwi), autmatyczna klape (sama sie otwiera/zamyka, z pilota rowniez) czy podwójne szyby klimakomfort - na prawde w lecie jak jest gorąco, w środku przy klimie i z tymi szybami tego w ogole nie czuc.

 

I tak dalej, i tak dalej, im nowsze BMW, tym wiecej smaczkow które mają urozmaicac jazdę i sprawiać, że jest ona przyjemniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych wszystkich pierdol w samochodzie najbardziej mi sie podoba hud z graficzna skala obrotow silnika, a co tv to prawda, tego sie praktycznie w ogole nie uzywa
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.