Skocz do zawartości

Pytanie o wtryskiwacze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czy po wymianie wtrysków bo musiałem to zrobic gdyś były pozapiekane i lały musze wykasowac pamięc komputera czy coś innego proszę o odpowiedz jeżeli coś musze zrobic to co i jak to zrobic :mrgreen: Dodam ze autkiem po wymianie jezdze kilka dni i odpala dobrze i dobzre pracuje silnik...

Siniek ;)

Wynajem aut do ślubu.

http://www.jaguaremdoslubu.strefa.pl/

Opublikowano
nie sądzęaby to trzeba było robić. Ale pojeździj na benzynce przez jakiśczas bo pewnie mapy przez gaz się poprzestawiały,zobaczysz jak autkoodzyska moc na benzynie.
Opublikowano

ja na twoim miejscu profilaktycznie skasowalbym kompa - celem unikniecia jazdy z bledem wtrysków.

 

jakie konkretnie wtryski zakladales (zgaduje ze Bosh) i ile cie to wyszlo (rzad wielkosci) ?

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Opublikowano
jeśli nie odłączyłeś klemy od akumulatora w czasie wymiany wtrysków masz błąd w sterowniku.
Nur bmw e32
Opublikowano

dokladnie w taki sam sposob jak zawsze kasuje sie kompa w e32!

 

może uraczysz nas odpowiedzią na pytanie o wtryski kilka okienek wyzej?

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Opublikowano
  • Autor
wtryski Bosha... kupiłem używane z auta, które nigdy nie widziało gazu... Za całą listwę zapłaciłem 100 zł :D Mam dobrą metę na części ;)

Siniek ;)

Wynajem aut do ślubu.

http://www.jaguaremdoslubu.strefa.pl/

Opublikowano
pytam z ciekawosci: sprawdzane miales te wtryski czy zalozyles "na rybe" ?

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Opublikowano
170zł kosztyje jeden nowy :lol:

 

wlasnie dlatego dociekam... :worried:

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Opublikowano
  • Autor
Nie nie sprawdzałem ich pod kompem ale te odrazu czuc i słychac że sa dobre bo te moje stare tak lały że po pierwsze spalanie było 2 razy wieksze bo byłem na kompie i wszystkie lały, czuc było i widac z tłumika nawet...

Siniek ;)

Wynajem aut do ślubu.

http://www.jaguaremdoslubu.strefa.pl/

Opublikowano
nie wiem w jakim stanie sa twoje wtryski, ale moje ,,niby,, wyczyszcyli a 550lzl i dla mnie jest bez ronicy,a co jest najlepsze te wtryski nie mialy stycnosci z gazem w zaden sposob, a silnik chyba lepiej pracowal ta poprzednich, i na ta chwile warszat,,PIORKOWSKI,,NIE polecam
fajne autko, tylko maly silnik")
Opublikowano
sorry za bledy ale mi klawiatura nie domaga, tak wiec wydaje mi sie ze wydoilli ze mnie kase i maja to w dupie tym bardziej ze im tego nie udowodnie
fajne autko, tylko maly silnik")

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.