Skocz do zawartości

Mk 2 polski soft


kominiarczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem płytkę u siebie (MK2), zadziałało. Soft automatycznie się zaktualizował. Miałem wersję 2-1/70. Teraz mam 2-1/81. Faktycznie, wszystko szybciej działa, bardzo wyraźnie.

Nie ma jednak j. polskiego. Pojawił się komunikat, że płyta z softem, następuje aktualizacja, nie wyciągać kluczyka, i wyświetliło, że aktualizuje j. niemiecki i j. angielski.

Jak wgrać j. polski?

Jeśli wgrałeś soft z linka podanego przezemnie mode 2 to j polski powinien być pod angielskim ponieważ tam są podmienione pliki z EN na PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyznaję. Czytniki MK1 i MK2 czytają płyty tylko nagrane w Mode 2, bez względu co na niej jest. Od MK3 bez problemu jest z płytami nagranymi w Mode 1.

 

Jestes pewny tego ??

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję. Czytniki MK1 i MK2 czytają płyty tylko nagrane w Mode 2, bez względu co na niej jest. Od MK3 bez problemu jest z płytami nagranymi w Mode 1.

 

Jestes pewny tego ??

 

Tak. Na 100%. Sprawdzone z płytami z softem oraz z mapami. Miałem nawet kiedyś mapy z obrazem w Mode1, które przerobiłem na Mode2. Dopiero wtedy czytnik u mnie w MK2 i u znajomego w MK1 widział tą płytę. Z MK3 i MK4 nie ma problemu z Mode1, natomiast starsze wyświetlają komunikat, że nie ma płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem płytkę u siebie (MK2), zadziałało. Soft automatycznie się zaktualizował. Miałem wersję 2-1/70. Teraz mam 2-1/81. Faktycznie, wszystko szybciej działa, bardzo wyraźnie.

Nie ma jednak j. polskiego. Pojawił się komunikat, że płyta z softem, następuje aktualizacja, nie wyciągać kluczyka, i wyświetliło, że aktualizuje j. niemiecki i j. angielski.

Jak wgrać j. polski?

Jeśli wgrałeś soft z linka podanego przezemnie mode 2 to j polski powinien być pod angielskim ponieważ tam są podmienione pliki z EN na PL.

 

No tak, plik z Twojego linku (Mode2). Korzystałem z języka angielskiego. Włączyłem zapłon. Wsadziłem płytę. Wyświetlił się komunikat, że płyta zawiera soft. Informacja o tym, aby nie wyłączać zapłonu, że może potrwać 6 min., i że wczytuje j. niemiecki i j. angielski. Zakończyło się OK. Wysunęło płytę. Nadal mogę zmieniać j. niemiecki i j. angielski. Pod angielskim nie ma j. polskiego.

A może przed wrzuceniem tej płyty powinno ustawić się j. niemiecki?

Czy teraz jeszcze raz mi to zrobi, jak już mam najnowszy soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem płytkę u siebie (MK2), zadziałało. Soft automatycznie się zaktualizował. Miałem wersję 2-1/70. Teraz mam 2-1/81. Faktycznie, wszystko szybciej działa, bardzo wyraźnie.

Nie ma jednak j. polskiego. Pojawił się komunikat, że płyta z softem, następuje aktualizacja, nie wyciągać kluczyka, i wyświetliło, że aktualizuje j. niemiecki i j. angielski.

Jak wgrać j. polski?

Jeśli wgrałeś soft z linka podanego przezemnie mode 2 to j polski powinien być pod angielskim ponieważ tam są podmienione pliki z EN na PL.

 

No tak, plik z Twojego linku (Mode2). Korzystałem z języka angielskiego. Włączyłem zapłon. Wsadziłem płytę. Wyświetlił się komunikat, że płyta zawiera soft. Informacja o tym, aby nie wyłączać zapłonu, że może potrwać 6 min., i że wczytuje j. niemiecki i j. angielski. Zakończyło się OK. Wysunęło płytę. Nadal mogę zmieniać j. niemiecki i j. angielski. Pod angielskim nie ma j. polskiego.

A może przed wrzuceniem tej płyty powinno ustawić się j. niemiecki?

Czy teraz jeszcze raz mi to zrobi, jak już mam najnowszy soft?

 

Przy ponownej próbie załadowania zaczyna czytać płytę i wyświetla, że soft is up to date, więc nie wgrywa już nic. Niestety, nie ma polskiego, jest niemiecki i angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem płytkę u siebie (MK2), zadziałało. Soft automatycznie się zaktualizował. Miałem wersję 2-1/70. Teraz mam 2-1/81. Faktycznie, wszystko szybciej działa, bardzo wyraźnie.

Nie ma jednak j. polskiego. Pojawił się komunikat, że płyta z softem, następuje aktualizacja, nie wyciągać kluczyka, i wyświetliło, że aktualizuje j. niemiecki i j. angielski.

Jak wgrać j. polski?

Jeśli wgrałeś soft z linka podanego przezemnie mode 2 to j polski powinien być pod angielskim ponieważ tam są podmienione pliki z EN na PL.

Ja tez zrobilem softa mode 2 i tez nie mam jezyka polskiego czyli cos jet nie tak mam MK2 i po tym sofcie mam wersje 2-1/81ale jezyka polskiego ni grzyba :mad2: :mad2:

Czy ktos ma jezyk polski po wgraniu tego softa mode 2 ??? :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

Było e28 524td,e32 735i

I jest e38 735i V8!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję. Czytniki MK1 i MK2 czytają płyty tylko nagrane w Mode 2, bez względu co na niej jest. Od MK3 bez problemu jest z płytami nagranymi w Mode 1.

 

Jestes pewny tego ??

 

Tak. Na 100%. Sprawdzone z płytami z softem oraz z mapami. Miałem nawet kiedyś mapy z obrazem w Mode1, które przerobiłem na Mode2. Dopiero wtedy czytnik u mnie w MK2 i u znajomego w MK1 widział tą płytę. Z MK3 i MK4 nie ma problemu z Mode1, natomiast starsze wyświetlają komunikat, że nie ma płyty.

 

 

Ja slyszalem ze MK3 sie zapetla przy mode 1 ale coz, kazdy ma prawo testowac :8) Pozatym nie wiem po co wogle cos robic w mode 1 skoro soft orginalny bmw to mode 2 .

 

 

GR - Jak wejdziesz w katalog z wersja np 0116 to masz potem folder z literka M lub C jak mozna sie domyslic chodzi o color i mono...

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
GR - Jak wejdziesz w katalog z wersja np 0116 to masz potem folder z literka M lub C jak mozna sie domyslic chodzi o color i mono...

Dzięki. :cool2: Chyba podejmę jeszcze jedną próbę zmiany softu :wink:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Widzę , że mój post wywołał ożywiona dyskusję.

Ponieważ link kolegi bombuska nie przynosi pożądanego skutku w postaci działania w MK2 polskich napisów i lektora informuję , że na allegro jest dwóch panów , którzy mają soft do MK2 z językiem i lektorem polskim.

Cena jest jednak przynajmiej dla mnie jest zbyt wygurowana ,ale jeżeli ktoś chce to proszę przejrzeć strony allegro, chyba że jakaś dobra dusza zlituje się nad poczciwymi użytkownikami czytnika MK2 i udostępni swój soft bezinteresownie.

Pozdrawiam

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł to itak ci poeiedzieli ci niedrogo ja dzwonilem do goscia z alegro (niewiem ktorego)i powiedzial mi 400zl :duh: :duh: :duh: .Dziekuje ja poczekam az ktos sie zlituje a jak nie to bez tego tez da sie zyc. Nie bede nabijal kasy gosciom ktorzy podejrzewam tez zdobyli plyte na podobnych forach a moze i tym :naughty: :naughty: :naughty:

Było e28 524td,e32 735i

I jest e38 735i V8!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za zrzutka po 20zl :cool2: :cool2:

Tez jestem za tym tylko jakby to mialo wygladac :?: :?: :?: gosciu do ktorego dzwonilem mowil ze musze mu wyslac czytnik navi a nic nie wspominal o plytce (z wiadomych przyczyn)tak ze watpie zeby on za te kase wyslal ci plytke :nienie: :nienie:

Było e28 524td,e32 735i

I jest e38 735i V8!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy ,ja kiedys mialem do VW i kazdemu znajomemu wgralem Pl menu :mrgreen:

 

oczywiscie skasowalem ich po 10zl i Cd wyszlo za pol darmo.

 

Zobaczymy czy da sie cos zrobic BMW mam od tygodnia wiec zainteresuje sie tym softem troche sie znam na elektronice bo

skonczylem taka szkole :dance:

 

Aha a jak to zrobic? spoko np mam na allegro 350 pozytywow i wystawie wam cos za np 10 lub 20zl zalezy ilu nas sie zdeklaruje ze kupi ta DVd czy CD im wiecej tym taniej za nia damy wtedy kazdy zalicytuje i np ja czy ktos inny wysle mu Cd z nagranym softem.

Moze byc :doh:

 

Jestem chetny jako 1 na taki uklad moze ktos to zorganizuje

Diesel Forever x5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, tu macie mape do testowania, tylko prosze o przetestowanie i jak sie spodoba to zakupienie na cd od dealera BMW.

 

i bez zbędnych komętarzy prosze.

 

http://rapidshare.com/files/155834163/NAV_DB.part1.rar

http://rapidshare.com/files/155846443/NAV_DB.part2.rar

http://rapidshare.com/files/155895987/NAV_DB.part3.rar

http://rapidshare.com/files/155895982/NAV_DB.part4.rar

 

można wypalić .ISO lub konwertować do .ISO lub .NRG tym programem

 

http://rapidshare.com/files/150356285/UltraISO.rar

Edytowane przez bombusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, tu macie mape do testowania, tylko prosze o przetestowanie i jak sie spodoba to zakupienie na cd od dealera BMW.

 

i bez zbędnych komętarzy prosze.

 

http://rapidshare.com/files/150350435/PL_EU_DO_TESTU.isz

http://rapidshare.com/files/150245226/PL_EU_DO_TESTU.i01

http://rapidshare.com/files/150256586/PL_EU_DO_TESTU.i02

 

można wypalić .ISO lub konwertować do .ISO lub .NRG tym programem

 

http://rapidshare.com/files/150356285/UltraISO.rar

Dzieki kolego bombusek tylko nam nie chodzi o mape tylko o polskie napisy i lektora do mk2 jeszcze raz dzieki za checi :norty: pozdrawiam

Było e28 524td,e32 735i

I jest e38 735i V8!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w ten biznes jeśli kwota ma być 10-20 zł... dobry pomysł z licytacją i naprawdę nie ma co żulić tych 10 zyli :):) mam mk2

Tez sie na to pisze :cool2: :cool2: :cool2: :dance: jezeli chodzi o blizszeszcegoly i bedzie nas wiecej to proponuje dalej kontynuowac na privie

Było e28 524td,e32 735i

I jest e38 735i V8!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w ten biznes jeśli kwota ma być 10-20 zł... dobry pomysł z licytacją i naprawdę nie ma co żulić tych 10 zyli :):) mam mk2

Tez sie na to pisze :cool2: :cool2: :cool2: :dance: jezeli chodzi o blizszeszcegoly i bedzie nas wiecej to proponuje dalej kontynuowac na privie

Było e28 524td,e32 735i

I jest e38 735i V8!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.