Skocz do zawartości

SOFT z polskini napisami i lektorem jeszcze raz..


rafalb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurede no szukałem i nic mi nie wychodzi,mam od niedawna e38 wiec dlatego 1 post:) Już wiele zrobilem przy tej mojej navi, uruchomilem ją softem v31 ale przydał by sie polski sofcik. Dzięki z góry.
Pomocy potrzebuje każdy a zarazem każdy powinien jej udzielać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podesłanie screenów( wszystkich możliwych) z mk2,chodzi o to żebym wiedział co przerabiać,ponieważ z mk2 nie mialem jeszcze do czynienia.Navtweak tego nie łapie,musze przerabiać ręcznie w HEX editorze,dlatego to takie trudne.Chodzi o fotki ekranu. Mam zamiar przetlumaczyc,dopasowac komendy w j.polskim i udostępnić wszystkim na forum.

 

Moj mail boa69@tlen.pl

Jak dobrze pójdzie,soft będzie dostępny za miesiąc(na Święta) :)a jeśli źle to nigdy:(

Pozdrawiam

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ok to życzę powodzenia,ja nie mam głowy do tego,jak coś by sie udało to proszę dać znać chętnie wyprobuje:) . A, mam wszystkie softy od v18 do v32 jak by było potrzebne to mogę cosik podać. Teraz ciągne v14 to najstarszy jaki mogłem znależć, to po to żeby jak coś poszło nie tak to można cofnąć softa na navi. Pozdrawiam.
Pomocy potrzebuje każdy a zarazem każdy powinien jej udzielać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to kay cd to nie jest przypadkiem do mk3? Kurde to ja nie mam v17. I nie wiem od ktorego V można cofnąć soft w mk1.Wgrałem v31 potem chciałem v24,1 i nic pisze bitte warten i na dole SWL 7.1 15-12-98. tO POLSKIEGO TRZEBA BY ROBIĆ NA SOFCIE JAKIMS CO POJDZIE.
Pomocy potrzebuje każdy a zarazem każdy powinien jej udzielać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Tak jak obiecałem. Przerobiłem sotf do mk2 mono i kolor.

Musze jeszcze poskladac wszystkie moduły do "kupy" i wrzuce koło poniedziałku na jakis serwerek.

Na razie jednak nie udostepnie wszystkim,z prostego powodu:jak pisałem,nigdy nie miałem do czynienia z mk2,nie wiem jak wygladaja komunikaty na ekranie.Pomimo prośby,nikt nie podesłał fotek ekranu.

 

Tak jak mówiłem:sofcik wrzucę koło poniedziałku i prosze osoby chetne do testu o kontakt na priv.

 

Chodzi mi o to zeby to ktos zainstalował i podesłał fotki ekranów zawierającymi błedy tłumaczenia.

Kolega ciosany podał link do pliku tłumaczenia,ale to zdaje się jest tłumaczenie do mk4 mono,ja tłumaczyłem sam,dokładnie jak umiałem,niektóre słowa wyrwane z kontekstu maja jednak inne znaczenie,dlatego moje tłumaczenie z zasady MUSI zawierać błedy. Jak dostanę fotki ekranów z błedami to w następny dzień będzie gotowy soft i link do niego na tym forum.Zainteresowanym wyjaśnię też jak to zrobiłem,bo choć właściwego opisu

do przeróbki softu na mk2 nie znalazłem,ale kierowałem się wskazówkami z forum http://www.Xoutpost.com (byłe X5-world),na temat podmiany splash screna,kiedy jeszcze nie było navtweaka.

Pozdrawiam

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę podeśłać fotki jak to wygląda itd,i dokładnie czego mam zrobić te zdjęcia , Jakies konkretne opcje menu? Mogę też przetestować ten soft tylko że mam mk1. Jakiś mail może zeby przesłać fotki.
Pomocy potrzebuje każdy a zarazem każdy powinien jej udzielać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Nadal szukam chetnego to przetestowania mojej przerobki na mk2.

Mk1 to całkiem inna bajka,gdzie indziej znajduja sie pliki tekstowe,a lektor wydaje sie nie do ruszenia wiec mozliwe ze jest tylko taka opcja- polskie napisy-lektor "zagramaniczny".

Za mk1 zabiore sie jak uporam sie z mk2.

 

Tyle osob chce PL soft a nikt nie chce pomoc???

Pozdrawiam

 

edit- Aha moj soft ma w zalozeniu zmienic jezyk z D na Pl-

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Nadal szukam chetnego to przetestowania mojej przerobki na mk2.

Mk1 to całkiem inna bajka,gdzie indziej znajduja sie pliki tekstowe,a lektor wydaje sie nie do ruszenia wiec mozliwe ze jest tylko taka opcja- polskie napisy-lektor "zagramaniczny".

Za mk1 zabiore sie jak uporam sie z mk2.

 

Tyle osob chce PL soft a nikt nie chce pomoc???

Pozdrawiam

 

edit- Aha moj soft ma w zalozeniu zmienic jezyk z D na Pl-

 

Pomogę ci , PW.

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widzę przeszkód żeby potestować sofcik u siebie :))

Jak coś to śmiało walnij najlepiej na jakiś serwer rapida czy coś zassam wypalę i potestuję.

Poza tym w takim rozwiązaniu będzie pewno więcej chętnych na testy :wink: :wink:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widzę przeszkód żeby potestować sofcik u siebie :))

Jak coś to śmiało walnij najlepiej na jakiś serwer rapida czy coś zassam wypalę i potestuję.

Poza tym w takim rozwiązaniu będzie pewno więcej chętnych na testy :wink: :wink:

 

Pozdro

 

Kilka postow wyzej,moze na poprzedniej stronie pisalem ze na razie nie udostepnie linkow poki soft nie bedzie na 100% ok. Ktos nie doczyta,cos sie zawiesi albo zle wypali plyte i bedzie mial do mnie pretensje ze "on nie wiedzial ze to wersja probna".Jak usune bledy,wtedy sofcik bedzie dostepny dla kazdego za free.

Poki co chetni priv.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów długo bawilem sie przeróbką MK2 nie udalo mi się ale mam troche materiałów wiec może bedę mugł pomóc tak samo mam możliwosc testowania bo posiadam luzny czytnik MK2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dobra wiadomość dla posiadaczy mk2 kolor.Soft spolszczający działa,zmienia język niemiecki na polski,są jeszcze niedociągnięcia ale to kwestia czasu.Zła wiadomość- nie umiemy na razie zmusić Kaśki żeby do nas mowiła ludzkim głosem a nie po giermańsku:) (bez obrazy Germańców:)) ,to trochę potrwa bo poki co nie mam na to czasu,chyba że ktoś z testujących zrobi to wcześniej za mnie.Mamy poślizg czasowy ale jak tyle ktoś wytrzymał z mk2 bez softu PL to miesiąc jeszcze wytrzyma :)

 

Zyczę Forumowiczom szczęśliwego Nowego Roku bez kaca :) (ale tak się chyba nie da:P)

 

 

================================================================================================

 

 

OK, po kilku wiadomosciach ponaglających na gg,udostępniam soft spolszczający dla MK2 KOLOR.

Soft tłumaczy język NIEMIECKI na POLSKI.I JESZCZE NIE DZIAŁA LEKTOR.DZIAŁAJĄCY LEKTOR BĘDZIE ZA NAJDALEJ MIESIĄC.

Ściągasz i instalujesz na własne ryzyko.Nie odpowiadam za ew. szkody czytnika.Osoby testujące mówiły że działa.

 

PODZIĘKOWANIA dla:

Ariss_82

Bardzo Mądry Wybór

duniek

michals

 

Z tymi ludźmi pracujemy nad spolszczeniem softu.

 

AHA!!! Soft zawiera wpis że to ja go spolszczyłem i mój nr. gg. Jeśli Ci się to nie podoba to nie ściągaj/instaluj.

Soft jest na Chomiku,siedziałem nad tym naprawdę kilkadziesiąt godzin, żeby dowiedzieć ja się to robi dlatego na Chomiku bo chcę coś z tego mieć :).Nie tłumaczyłem tekstów serwisowych.Soft spolszczający dla anglika będzie równolegle z działającym lektorem.

Soft jest na chomiku Mr.Lova.

pozdrawiam

 

ps.Gratulację i piwo/wódkę przyjmuje o każdej porze:)

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Moze ktos udostepnic polski soft do MK3 zmieniajacy niemiecki lub francuski na polski

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos udostepnic polski soft do MK3 zmieniajacy niemiecki lub francuski na polski

kolega piętro wyżej ma taki podpis:

"soft spolszczający mk3kolor, język angielski,moje tłumaczenie,polskie litery(znaki diakrytyczne),dzień/noc,zmieniony splash screen." Zresztą gdzies tutaj jest to wrzucone, sam niedawno ściągałem i zainstalowałem u siebie. U mnie zmieniło mi de na pl, wiec teraz mam eng + pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak jak pisałes pisałes ze kolega ma opis ale zmiania jezyk angielski na polski a ja potrzebuje z francuskiego lub niemieckiego na polski. Pisałes ze Ty masz zmieniony mozesz wrzucic to na serwer i zapodac tutaj linka

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.