Skocz do zawartości

lampy DEPO ANGEL EYES


Grzesiek007

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś ma takie w aucie? może podzieliłby się zdjęciami?

planuje kupić coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item419154466_lampy_depo_angel_eyes_bmw_e39_ele_czarne_96_03.html

i do tego np coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item420780273_ksenony_xenony_hid_nowe_h1_h3_h4_2_h7_tuning_hid.html

w kolorze 4300 lub 6000

 

CO WY O TYM SĄDZICIE???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do "depo" są opinie różne- ja osobiście na przód do e39 bym ich nie kupił - jak zaczną np parować to dopiero siara będzie.

 

wiem, że sprawdzone przez wielu na tym forum i najbliższe oryginalnym są lampy hella/inpro które kosztują ok 1600 zł sa dostępne w sklepie hansauto

co do tych hid'ów to gościu mnie rozwalił opisem cyt..." Poza tym jest jeszcze niebagatelny efekt psychologiczny: reflektory xenonowe kojarzą się z szybkimi autami klasy wyższej, więc wielu kierowców widząc w lusterku niebieskawe światła, ustępuje drogi...."

:D

Edytowane przez sebos76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Poza tym jest jeszcze niebagatelny efekt psychologiczny: reflektory xenonowe kojarzą się z szybkimi autami klasy wyższej, więc wielu kierowców widząc w lusterku niebieskawe światła, ustępuje drogi...."

:D

 

dobre :clap: a jak to 2 niebieskie stroboskopy w grillu to wtedy należy się zatrzymać i przygotować dokumenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem takie http://tnij.org/bppy i jestem bardzo zadowolony. nic nie paruje, wykonane poprawnie, soczewka świeci jak należy. Źle o tego typu lampach mówią z reguły tylko ci co nie mieli z nimi żadnej styczności i sugerują się tylko tym że skoro tańsze to złe. Ale w tym przypadku wcale tak nie jest.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma takie w aucie? może podzieliłby się zdjęciami?

planuje kupić coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item419154466_lampy_depo_angel_eyes_bmw_e39_ele_czarne_96_03.html

i do tego np coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item420780273_ksenony_xenony_hid_nowe_h1_h3_h4_2_h7_tuning_hid.html

w kolorze 4300 lub 6000

 

CO WY O TYM SĄDZICIE???

 

Ja zamontowałem jakieś pół roku temu i są OK.Po montażu mogą Ci zaparować po rogach,ale po kilku godzinach lub po 24h będzie wszystko OK(przypuszczam że to resztki wilgoci jakie się dostały podczas montażu).Zestawu z xenonami nie montowałem,ale jestem bardzo ciekaw efektu końcowego.Ja osobiście polecam. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no faktycznie niecałe 500 zł za lampy z ringami- wyglądają całkiem całkiem

ciekawe czy mają sterowanie elektryczne góra/dół???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Śmieszne pieniądze.Myślę że warto byłoby zaryzykować!Regulację można wykorzystać ze starych lamp.Ja zaadoptowałem i jest wszystko w prządku!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko -- wszystkie tylko nie te z linku

http://moto.allegro.pl/item421070711_lampy_przednie_komplet_bmw_5_e39.html

kumpel kupił , prosił bym mu zamontował

po myciu auta zaparowały a po deszczu w jednym były 2 cm wody

reklamowaliśmy je i nawet po miesiącu oczekiwania sprzedawca wymienił na droższe z silniczkami (pierwsze były bez :duh: )

no i wczoraj je u sprzedawcy pod sklepem wymieniliśmy a dzisiaj silniczki już nie działają ...

jedna wielka tragedia

a depo mam z tyłu a przednie oglądałem i całkiem solidnie wyglądają ale depo produkuje taż z ringami CCFL i takie bym polecał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie najlepiej wyglądają oryginały i gdybym nie kupił z takimi to albo bym jeździł na tych sprzed liftu albo odłozył $ i kupił oryginalne, a nie męczył się później z jakimś parowaniem i wodą w środku (te z linków to taki trochę agrotuning - oczywiście to tylko moje zdanie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ma napewno odzwierciedlenie w jakosci, nie tylko materialow ale tez spasowania. Nie chcecie chyba potem pilnikowac i wiertarkowac ??

 

Napewno zamiast tu dawac 1500 zl warto rozejrzec cie za czyms zza oceanu za powiedzmy 1300 zl bo moga sie okazac te lampy nawet lepsze.

 

Oczywiscie nic nie dorowna jakosci materialow i spasowania i dealnego oryginalowi wiec tak jak przedmowcy polecam oryginal.

 

Nie polecam za to xenonu z allegro. Wpiszcie w youtube "kseonon czy tam xenon z allegro " nie mowiac o tym ze polowa wiazki idzie przed autem a droga polowa prosto w szybe auta naprzeciwko, choc nie powiem jedno na kilka aut z hidem sie zdarzy OK. Wtedy ladne lampy moga sie okazac powybijanie przez HIDa jak sie jakis nerwus trafi ktoremu przywalisz prosto w oczy w nocy :). U mnie w miescie sie tak zdarzylo i wcale mi nie zal tego kolesia z tigry bo nie raz od niego dostalem po oczach.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nic nie dorowna jakosci materialow i spasowania i dealnego oryginalowi wiec tak jak przedmowcy polecam oryginal.

z tym że oryginałom też zdaża się zaparować

 

Tez o tym slyszalem, szczegolnie w E36. Mi w E36 nigdy sie zaparaowany nie zdarzyl, a lampy od nowosci te same. Ale widzialem zaparowane to fakt. Natomiast w E39 jeszcze nie widzialem zaparowanych oryginalow, chyba ze zamienniki po lifcie w aucie przez, ale nie oszukujmy sie, wielu wstawia tanioche a potem narzeka ze ma akwarium :).

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nic nie dorowna jakosci materialow i spasowania i dealnego oryginalowi wiec tak jak przedmowcy polecam oryginal.

z tym że oryginałom też zdaża się zaparować

 

i tymi oryginałami też nie ma co się podniecać, to też nie ideał, łamią się regulacje. i o ile przed liftem to nie wielki problem z wymianą, to po lifcie głównym narzędziem przy rozbiórce to MIKROFALÓWKA! :shock: . Ja kupiłem takie jak wcześniej pisałem i uważam że przepłacanie za oryginały to czysta głupota. ale jak ktoś BARDZO chce, to proszę bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.