Skocz do zawartości

Problem z powtórnym wgraniem pl softu.


ShakeIt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam następujący problem, wgrywałem polski język do mk3 i wszystko zakończyło się powodzeniem i język się zmienił, jednak później gdy zmieniłem na chwilę na włoski a później na niemiecki to już go nie było. Oczywiście pomyślałem sobie, że to nie problem i wgram od nowa jednak teraz za każdym kolejnym razem wgrywanie nic nie daje i język się nie zmienia. Czy ktoś może mi napisać dlaczego wgrał się tylko za pierwszym razem a za każdym następnym już się nie udaje ? Soft się wgrywa jak należy jednak już nie zmienia języka. Próbowałem wrócić do v28 a później z powrotem wgrać v31 z pl jednak nic to nie daje. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj v21 powinno pomoc - u mnie to pomoglo.

 

ale z Ciebie nadgorliwiec, drugi macznik :P Tak sie zaczynaja i koncza zabawy z softem.

 

Pozwolilem sobie zacytowac jeden z mail-e ktory dostalem:

Witam! chciałam sie pobawic (zmienić język) w MK3 I SPIEPSZYLEM NAVI - CZARNY EKRAN!!! czy naprawia pan czytnik navi? Pozdrawiam!

 

Napisalem, to samo, zeby wgral orginalny soft v29,v27 badz inny mniejszy niz v29... jednak, nie zawsze konczy sie tak kolorowo, taka jest prawda...

 

jestem z Przemysla! próbowałem nic nie pomogło! czarny ekran! :mad2:

 

Mam nadzieje ze pan dumik nie bedzie mi mial za zle ze upublicznilem tego priva :P

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać pana ajlb dlaczego w postach pojawia się tylko jako ten co to grzmi z ambony "a nie mówiłem?!?". Chłopie ty nigdy na forum nie pomagasz tylko się mądrzysz! a wcale taki mądry nie jesteś za jakiego się uważasz, zejdź z tonu trochę bo robisz się nudny i nieco żałosny. Kasa się ucięła? bywa, wymyśl i zrób coś czego inni nie potrafią i wtedy zarabiaj!

Czarny ekran to jeszcze nie koniec świata, zagubiony język też nie, tylko na własnym przykładzie dam wszystkim próbującym radę: róbcie wszystko na spokojnie, bez nerwów. Wszystkie przypadki są już dokładnie omówione tutaj na forum tylko postarajcie się i użyjcie

:search: ! Ja też chciałem zaoszczędzić 299,- pln bo to nie mało, płyta mi się zawiesiła w czytniku, później miałem czarny monitor, a na koniec nie przyjmowała płyty. W końcu mam pl soft bo gotowy obraz życzliwy kolega podał, a problemy rozwiązałem sam czytając posty już napisane, bez niczyjej łaski i powtarzanego do znudzenia "a nie mówiłem"!

Na tym forum 99% przypadków już jest opisana!

Pozdrawiam i polecam raz jeszcze :search:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ajbl robisz się już nudny z tymi swoimi przestrogami ;) Wgrywałem soft już dziesiątki razy i jakoś jeszcze nic nie popsułem. Nawet gdy coś poszło nie tak jak powinno, wystarczyło wgrać starszy soft i zawsze wszystko wracało do normy ;) A polski język sobie już raz wgrałem ale później trochę namieszałem i chciałem wgrać ponownie z tej samej płyty i już go nie zmienia. Problemu z navi nie mam więc jeśli nie masz zamiaru pomóc to zachowaj swoje 'cenne' uwagi dla siebie :wink: Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Mam nadzieje ze pan dumik nie bedzie mi mial za zle ze upublicznilem tego priva :P

Po co mieć nadzieję? Lepiej zapytać przed publikowaniem.... zawsze myślałem, że PW są po to, żeby były PW, a nie cytatami na forum...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać pana ajlb dlaczego w postach pojawia się tylko jako ten co to grzmi z ambony "a nie mówiłem?!?". Chłopie ty nigdy na forum nie pomagasz tylko się mądrzysz! a wcale taki mądry nie jesteś za jakiego się uważasz, zejdź z tonu trochę bo robisz się nudny i nieco żałosny. Kasa się ucięła? bywa, wymyśl i zrób coś czego inni nie potrafią i wtedy zarabiaj!

Czarny ekran to jeszcze nie koniec świata, zagubiony język też nie, tylko na własnym przykładzie dam wszystkim próbującym radę: róbcie wszystko na spokojnie, bez nerwów. Wszystkie przypadki są już dokładnie omówione tutaj na forum tylko postarajcie się i użyjcie

:search: ! Ja też chciałem zaoszczędzić 299,- pln bo to nie mało, płyta mi się zawiesiła w czytniku, później miałem czarny monitor, a na koniec nie przyjmowała płyty. W końcu mam pl soft bo gotowy obraz życzliwy kolega podał, a problemy rozwiązałem sam czytając posty już napisane, bez niczyjej łaski i powtarzanego do znudzenia "a nie mówiłem"!

Na tym forum 99% przypadków już jest opisana!

Pozdrawiam i polecam raz jeszcze :search:

 

Wiesz co to programator ? To ze czasami jest czarny ekran jak sie wgrywa w zlym mode(chodz nie koniecznie chodzi tylko o mode) to nie zawsze da sie podniesc z czarnego ekranu poprzez wrzucenie org softu w wersji np 27.

 

Nie gadam z wami juz wiecej na temat nawigacji, bo mnie tylko obrazacie, obiecuje :D

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

aljb ma czesciwo racje, mozna uszkodzic czytnik calkowicie i zdarza sie to, choc jak pisalem bardzo bardzo rzadko, ale jak ktos wgrywa codziennie innaczej zmodyfikowany soft to szanse zawsze wzrastaja, wiec gdzies juz pisalem ze jak chodzi to lepiej nic nie ruszac i sie cieszyc, to taka uwaga ogolna do wszystkich. Wgraliscie soft PL i starac sie nie mieszac kolorkami, tapetkami ble ble... Za inicjowanie wgrywania tez odpowiada pewnien uklad, wiec to nie jest tak ze robi sie samo, pozatym moga isc takie informacje do niego ze wgranie softu nie zostanie zainicjowane. To nie cyfrowka na 10 Nandach ze zawsze ruszy nawet jak sie mlotkiem walnie.

 

Co do twojego problemu ShakeIt sproboj zmienic edytorem hex wersje lektora i wersje napisow na jakas calkiem inna, chyba gdzies to bylo juz opisywane na forum . Potem zrob plytke tak jak trzeba dla Mk3 i sproboj wtedy. Jak sprobojesz to napisz czy dalo rade

 

Aha tylko nie zmieniaj o 1 w dol tylko raczej o 5 wersji w gore. I nie traf w to co ja ustawilem bo tez bedzie kicha :) a ja nie pamietam co ustawilem wiec zerknij.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.