Skocz do zawartości

Przepływomierz - czy dobry?


ZIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam następujący problem chce kupić przepływomierz ale nie wiem czy pasuje on do mojego samochodu.Sprzedawca przesłał mi nastepujący numer widniejący na jego przepływomierzu 0280202203 natomiast na moim jest numer 0280202134 .Czy te przepływomierze są takie same??Dodam że samochody to ten sam model (e36) są z tego samego roku (1993) i ten sam silnik (m40).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam numeru VIN samochodu od którego ma pochodzić ten przepływomierz.Zresztą poj silnika rok i model sie zgadza tyle tylko że w 1993r do e36 wkładali zarówno silnik m40 jak i m43 i myślałem ze po tych numerach przepływki idzie dojść bo tylko takie dostałem :| .Znalazłem coś takiego http://www.injectioncorrection.co.uk/index.php?id=models&manufacturer=BMW na pozycji 11 i 21 licząc od góry są specyfikacje tych przepływomierzy tylko nie wiem czy można na ich podstawie stwierdzić kompatybilność obu.Jeżeli by ktoś byłby mi w stanie pomóc to bede wdzieczny :modlitwa: Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 318 1.8 1990-94 Bosch 0280202134 0280202134 RMU2134 to jest ten co masz

 

BMW 318i/iS 1.8 litre (4 cyl) 87-93 Bosch Motronic 1.3 0280202203 13621714503 RMU2203 a to jest ten nowy

 

niech ktos cos poradzi ,wedlug mnie nie da rady :( ale silnik "podobny"

BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm a może ktoś zmieniał już swoją przepływke na używaną o innym numerze i działa u niego??ja sie zastanawiam czy w ogóle ten przepływomierz nie był juz wymieniany przez poprzedniego własciciela.Moze on cos pochrzanił z symbolami i założył zły.Byłbym wdzieczny jeżeli ktos kto ma ten sam model i rok silnika podał mi numery z jego przepływki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.