Skocz do zawartości

JAKIE OPONY??


aro1986

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM POSIADAM BMW 320I E36 ROK 1991

 

WLASNIE POSZUKUJE OPON DO MOJEGO AUTKA

 

NA PRZÓD CHCE DAC 195/60/15 A NA TYŁ 205/60/15 CO O TYM MYSLICIE???

 

 

A I JESZCZE FIRMA MYSLE NAD SAMERSTAREM NALEŻY DO GRUPY CONTINENTAL PODOBNO CO MYSLICIE O TYCH OPONKACH

 

ZA 195 - 216ZŁ

A ZA 205 - 220ZŁ

NIESTETY MOJE FUNDUSZE SA OGRANICZONE I NIC LEPSZEGO RACZEJ NIE KUPIE PROSZE O RADY I OPINIE

 

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym założył komplet o jednakowych rozmiarach. Nie znam tej marki. Może warto rozejrzeć się za używakami. Czasem można trafić niezły komplet renomowanej firmy z minimalnie zużytym bieżnikiem.
Pozdrawiam, Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam używki, w rozmiaże 15" za 100-120pln szt kupisz oponę renomowanej firmy z bieżnikiem 7mm więc prawie nowa. Przy zakupie opon używanych zwróć uwage na datę produkcji opony, nie bierz gum które są starsze niż 2 lata

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, generalnie to raczej trzeba uważać przy zakupie takich używanych opon, mogą wyglądać fajnie a są po awaryjnym hamowaniu z 250 km/h do 0 i mogą być problemy.

Ja całe życie jeżdze na używkach, mój brat i kupa znajomych również, i nie słyszałem nigdy aby coś się im złego z oponami działo. jeśli na początku nie mają buły to śmiało można brać. Awaryjne hamowanie piszesz....hmmm przeciez to będzie widać, kupując używane opony trzeba się troche znać na tym jak dobra opona powinna wyglądać, bieżnik musi być równo zużyty, również musi przebiegać równo wzdłuż opony jeśli tak nie jest tzn że jest pęknięta siatka no i oczywiście nie może być ścięta.

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają tanio bo wszystko co używane jest dużo tańsze. Tak samo wyjedziesz samochodem z samonu i od razu traci kilka tysiaków chodziaż ma pare tygodni. Ja kupiłe używane Continentale SportContact 2. Super stan ponad 7mm bieżnika czyli jak nówki. Zadnych łat, guzów, czy bombli. Nawet na wyważaniu mało ciężarków dali a jedno koło w ogole bez.

Zapłaciłem 100 zł za szt. rozmiar 16/50/225 a nowa 700. Więc mam zamiar jeżdzić na używkach :)

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

OK, to napiszę wprost, jak te opony są takie dobre i tanie to chyba tylko kradzione mogą być. Normalnie nowa taka opona kosztuje ok.500 zł ( oponytanio.pl ) a Ty kupiłeś je za 20% . Tak więc są 3 możliwoaści:

1. opony sa do kitu ( napisałeś, że nie ).

2. sprzedażą używanych opon zajmują się idioci

3. opony sa kradzione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są kradzine (nie kupuje takich rzeczy) Są na allegro tylko treba troche poszukać. Ja szukałem ich 2 miesiące. Kupiłem je jeszcze w zime jak ceny były niższe. Nie będę mówił od kogo ponieważ padło już stwierdzenie że człowiek ma kradzione oponki. Powiem wam tylko że przywoża je z niemiec hurtowo a jeżeli ktoś się orientuje to ceny hurtowe są naprawdę niskie tyle że kupują całego tira. TEraz fakt ten sam facet sprzedaje już drożej opony ale nic dziwnego teraz ludzie dużo kupują.
...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jezdze na uzywkach bo nie dam 800 za nowa 17ke ostatnio kupiłem dunlopy sp sport za 100zł od sztuki maja po 6mm równo zuzyte i z 2003 roku... co do tego ze idioci sprzedaja uzywki to moze ale im chodzi o obrót kupuja je za bezcen z niemiec... moze czesc jest kradziona nie przecze ale 800zł a 100zł za prawie identyczna opone wybaczcie...

 

jedynie to nie polecam zimowych uzywek bo wiadomo, ze jak troche sie zuzyje to juz ciezko tylna os utrzymac :D

KUPIE E30 325i lub 325e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, generalnie to raczej trzeba uważać przy zakupie takich używanych opon, mogą wyglądać fajnie a są po awaryjnym hamowaniu z 250 km/h do 0 i mogą być problemy.

 

320i nie pojedzie 250km/h wiec nie ma sie co obawiać ;) zresztą kto jeżdzi po naszych hajłejach 250 :?:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok powiem wam ze kupiłem u kolesia co ma nick bmk2. Nie jest ot żadna moja rodzina ani znajomy. Poprostu kupiłem u niego ponieważ dokładnie pisze co sprzedaje i nie wciska kitu. Napisał że oponka ma 7,5 mm i sprawdziłem i rzeczywiscie ma.
...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.