Skocz do zawartości

Soft MK4 i MK3 PL naprawdę za free


Stanisław

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ kolega osd jest "jedynym sprawiedliwym" i dzieli się softem tylko z wybranymi to my gorsi musimy sobie jakoś radzić

http://rapidshare.com/files/136348116/image.part1.rar.html

 

http://rapidshare.com/files/136354842/image.part2.rar.html

 

Poświęciłem te 3 godziny na tłumaczenie tekstu na PL i jest soft do naszych BMW.

Nagrywać powoli najlepiej na markowych płytach choć właśnie przed chwila

wgrałem u mnie soft z płyty Msonic....

Oczywiście teksty i głos po polsku.

po pobraniu rozpakować powstanie obraz ISO.

Edytowane przez Stanisław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zgadzam się z Twoją opinią o kol. osd i macznik (powiedz... od kogo masz lektora?), ale mniejsza z tym.

 

Nie będę ściągał pliku, bo mi się nie chce, więc jeśli by Ci się chciało to dorzuć jeszcze z napisy do Mk4+Wyświetlacz mono. Link do mojego wątku:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=88707

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Twoją opinią o kol. osd i macznik (powiedz... od kogo masz lektora?), ale mniejsza z tym.

 

Nie będę ściągał pliku, bo mi się nie chce, więc jeśli by Ci się chciało to dorzuć jeszcze z napisy do Mk4+Wyświetlacz mono. Link do mojego wątku:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=88707

 

Lektor oczywiście od macznika(sorry) ale osd to przesadza z tymi paroma linijkami tekstu za które powinniśmy go nosić na rękach.To już wolę nosić macznika chociaż jest za co....

Napisy dorzucę przy okazji poprawek.

Edytowane przez Stanisław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pojedz jeszcze po maczniku od ktorego masz lektora... pojedz go troche, wkoncu lektor ci sie nalezal i soft tez !.

 

 

Pozatym powiedz mi czy sprawdzales czy na mk3 chodzi idealnie ??

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bede sprawdzal bo mam.

 

Ale powiem ci jaka jest prawda .

 

 

Tak cie zdenerwowalo ze nie chcialem sie podzielic ze wszystkimi ?, ciekawe czemu ?

 

ja kaze sie na rekach nosic ??,

 

bardzo wiele osob dostalo soft a takze i pomoc techniczna.

 

Czy ja gdzies napisalem ze oczekuje cos w zamian ? NIE , czy biore za to pieniadze NIE, od nikogo nic nie wziolem a na pisalem wiele PM i wiele maili z tlumaczeniami. Ale ciebie to denerwuje, no bo jakze JA SIE MOGLEM NIE PODZIELIC Z SZANOWNYM PANEM ?? no jak tak moglem ??.

 

A to czemu np. takim osoba jak ty nie dalem, odpowiedz sobie sam.

 

Jak bys dostal to bys pewnie mial usmiech od ucha do ucha, ale jak nie dostales to nic tylko pojechac po czlowieku, ze kaze sie na rekach nosic, ze denerwuje, tylko chyba denerwuje okreslona grupe, nie wiem czy zauwazyles.

 

Wkoncu najlepiej pojechac po mnie ze denerwuje, bo sie samemu nie zasluzylo, przynajmniej sie zmobilizowales i sam zrobiles.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku wyluzuj bo padniesz na serce. :mrgreen:

Bo powiem szczerze, denerwuja mnie tacy ludzie jak ty.

 

Wiele osob dostal soft,

odpowiedzialem na dziesiatki PM i napewno kilkadziesiat miali, z ronymi pytaniami.

 

Ale ty musisz powiedziec jaki to ja ZLY jestem. Ciekawe czy jak bys dostal to bys tez tak gadal.

 

Denerwuja mnie tacy ludzie co uwazaja ze wszystko im sie nalezy a jak czegos nie dostaja, to od razu po kims musza pojechac i ten ktos ich denerwuje, bo wkoncu jak on tak mogl ?? .

 

 

Zrobiles sobie sam super, wkoncu materialy na forum byly.

Tylko moglbys sie oprzec przy ocenie jacy to inni sa zli bo ty nie dostales.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziele na tych ktorzy pomagaja innych na forum i takich ktorzy tylko sa po to zeby korzsytac .

 

Napisalem tez wyraznie w jednym poscie ktorego zapewne laskawco nie przeczytales, ze zdaja sobie sprawe ze sa ludzie wartosciowi ktorzy maja 0 postow ale nie jestem w stanie tego okreslic bo maja 0 postow.

 

Teraz przynajmniej wiem ze dobrze zrobilem ze nie dostales odemnie softu tylko musialem sam robic, bo napewno nie jestes taka osoba ktora by zaslugiwala, nie po to sie mecze sluze rada na maila co i jak zrobic, i kupe innych pytan zeby jakis obrazony ktory nie dostal jechal po mnie, ze trzeba mnie na rekach nosic.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę coś takiego to żałuję że upowszechniłem ten soft - jednak wszyscy (no prawie wszyscy) zasługiwaliście na zakupy na Allegro...

:?

 

Szacunek Kolego "osd" !!!

 

 

.....

 

To piszcie sobie dalej a ja idę spać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ten soft na MK3 i niestety nie smiga. Całe szczeście dzieki uprzejmości kolegi Stanisława udało mi sie wskrzesić czytnik i smiga jak poprzednio.

 

To dziwne że Tobie "nie śmiga"... Bo wielu Kolegom to "śmiga"...

Szkoda że nie stać cię na proste "dziękuje" temu kto pierwszy opublikował to - bo reszta to rzeźba na Jego (Kolegi "osd") pracy...

 

 

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ten soft na MK3 i niestety nie smiga. Całe szczeście dzieki uprzejmości kolegi Stanisława udało mi sie wskrzesić czytnik i smiga jak poprzednio.

 

Dodam ze nie mowisz o moim sofcie. Dla jasnosci.

 

A ty kolego Stanislawnie skoncz z tymi gorszymi, bo juz ci to tlumaczylem 5 razy i dalej tego nie mozesz przezyc. Nakreciles sie jak radziecki budzik z kukulka.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz pomimo ze nie smiga to wielkie dzieki tym którzy sie nad tym napracowali bo nie bede sciemnial ze sam bym nawet nie dzialajacego nie zrobil ale skoro innym smiga to szacuneczek tym co to przygotowali i to w pelni zasluzony. Moze ten sofcik kolegi OSD by smigal ale jak narazie nie moge sie o tym przekonac bo nie podal mi hasla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz pomimo ze nie smiga to wielkie dzieki tym którzy sie nad tym napracowali bo nie bede sciemnial ze sam bym nawet nie dzialajacego nie zrobil ale skoro innym smiga to szacuneczek tym co to przygotowali i to w pelni zasluzony. Moze ten sofcik kolegi OSD by smigal ale jak narazie nie moge sie o tym przekonac bo nie podal mi hasla.

 

To jakoś się nie składa, bo najpierw napisałeś w odpowiedzi Koledze "osd" - cyt: "Próbowałem ten soft na MK3 i niestety nie smiga", potem podziękowałeś innemu, a teraz skarżysz się że nie dostałeś hasła...

 

Więc napisz wyraźnie proszę który soft Tobie "nie śmiga" a który "śmiga, bo wygląda na to że softu Kolegi "osd" nie miałeś okazji wypróbować i dlatego nie masz prawa go negatywnie oceniać... Dlatego ja napisałem że innym "śmiga" bo wiem.

 

Boże, dlaczego ja jestem zmuszany korespondować na tym poziomie :obloki:

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nikogo nie oceniam i nie krytykuje.

Po drugie zaszlo drobniutkie nieporozumienie a mianowicie obrazik plyty dostalem od kolegi Stanislawa a nie od kolegi OSD i to kolega Stanisław pomógł mi wyjść z tarapatów wiec jesli zostałem źle zrozumiany to przepraszam najmocniej.

Po trzecie potwierdzam że kolega OSD nie udostępnił mi hasła do swojego softu.

Teraz mam nadzieje ze wszystko juz jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nikogo nie oceniam i nie krytykuje.

Po drugie zaszlo drobniutkie nieporozumienie a mianowicie obrazik plyty dostalem od kolegi Stanislawa a nie od kolegi OSD i to kolega Stanisław pomógł mi wyjść z tarapatów wiec jesli zostałem źle zrozumiany to przepraszam najmocniej.

Po trzecie potwierdzam że kolega OSD nie udostępnił mi hasła do swojego softu.

Teraz mam nadzieje ze wszystko juz jasne.

 

To widzisz sam że narobiłeś dymu - powinieneś napisać tak: "dziękuję Koledze "Stanisławowi" za soft który najpierw "nie śmigał" a potem po poradach Kolegi Stanisława "śmiga". I podziękuj i już.

 

A tak to w tym co udostępnił Wam Kolega "osd" wprowadzasz niepotrzebne zamieszanie... Skorzystałeś, ciesz się i już, a na punkty zarabiaj pomagając innym a nie wylizując konfitury...

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. W takim razie sorki za zamieszanie ważne ze sie wszystko juz wyjasnilo. A może powiesz mi kolego czy ja to zle nagrałem dla czytnika MK3? Bede wdzieczny za ewentualna pomoc bo w innym watku pisales na temat jakiegos okreslonego sposobu nagrywania z tym ze dla mnie to bylo nie do zakumania. Jesli bylbys tak uprzejmy i popdzielil sie tą widza to byloby milo.

P.S. Moderator ci niezly numer wycwiczyl. Nieładnie Panie modertorze tak sie nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.