Skocz do zawartości

czym przesmarować prowadnice szyb???


Król Nafty

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Możesz powiedzieć coś więcej o tym towocie, bo ja nim przesmarowałem jakiś czas temu mechanizm opuszczania szyb i faktycznie nie chce się opuszczać i jeżdżę z zamkniętymi.

 

/Andrzej

"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane" - JKM

!!! ZOBACZ MOJE AUKCJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tawot w ciepłe dni zachowuje się normalnie ale jak temp. spada i to nawet nie do 0 robi się gęsty i zwarty.

 

Ja też przesmarowałem nie tylko prowadnice ale wszystkie zamki w drzwiach i klapach i przy porannych jazdach drzwi od pasażera musiałem domykać z zewnątrz i trzaskać nimi jak w żuku:)

 

Zeskrobałem z grubsza ten tawot i popsikałem preparatem do potencjometrów "KONTAKT" który czyści brud i zostawia powłokę ochronną i jak na razie mam spokój i wszystko lekko chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

 

U mnie okna się zablokowały przy raczej normalnej temperaturze. Nie mam pojęcia co się dzieje, zdjemowałem już 2 razy boczek i je ręcznie odblokowywałem, ale po zamontowaniu z powrotem po godzinie jazdy znów się zablokowały, a ja już nie mam ochoty sie po raz 3 z tym bawić nie znając przyczyny.

 

Czy może to być z powodu towotu na mechanizmach (np. na tym ząbkowanym płaskowniku, który napędza silniczek) ?

Ja jeszcze dotykałem się ogranicznika zakresu pracy mechanizmu, może to z tego powodu.

 

Czy ktoś wie jak należałoby go ustawić poprawnie?

 

/Andrzej

"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane" - JKM

!!! ZOBACZ MOJE AUKCJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie swedzi to nie drap ;-)

 

Ja kiedys u siebie smarowalem smarem do silnikow zaburtowych do lodzi

(takie cus co znosi slona oceaniczna wode i nie jest przez nia wyplukiwane itp. itd. - do zdobycia u dilerow sprzetu marine.silnikow zaburtowych) i jest gitara, ale ja musialem bo szyby przekladalem.

---------------------------------------------

Stereo install build progress - 40% (jest plan, kable leza, wzmaki wisza, sub juz gra, radio siedzi, slupki maja ksztalt, tweetery graja...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.