Skocz do zawartości

Mam dylemat z tylnymi lampami. :)


Pawel735

Rekomendowane odpowiedzi

ja u siebie tez pomalowalem na czerwono i wyglada swietnie.

na swiatlo wstecznego jest dobry sposob, w sklepech z lakierami samochodowymi "mieszalniach" sa elastyczne tasmy samoprzylepne do oklejania zaklebien w zderzakach. tasemka ma szerokosc ok 3-4 mm "polecam tasme 3M"

oklejasz w rowne paseczki i malujesz jak skonczysz i zdejmiesz paski tasmy to bedzie wygladalo na czerwone a swiecic bedzie na bialo.

:cool2: POZDRAWIAM :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem oryginały helli :lol: 8)

Ale kolo mi wjechał UAZEM :shock: w lampy, tak ze nic sie nie stało tylko dwie helle poszły w piach :twisted:

Teraz mam pomalowne na czerwono kierunki i ładnie to wygląda. Polecam.

Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę,

bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko chłopaki dzieki.A malowaliscie tylko kierunki czy jakies modyfikacje przy wstecznym tez zaszły ?

 

Ja moge powiedzieć jak to wyglądało w E34. Miałem czerwone kierunki jak i wsteczny. Co do wyglądu to mi się podobało. Miałem także przyciemnione szyby. Minusem tego była praktycznie zerowa widoczność w nocy do tyłu. Nawet przy otwartych oknach w bocznych lusterkach było widać naprawde mało. Zderzak zaliczył ze 3 leciutkie obtarcia (pozostał lakier po bramie). Jak myślisz o przyciemnieniu szyb (polecam :mrgreen: ), to lepiej nie maluj wstecznego. Widać wtedy wszystko bardzo dobrze i wygląd naprawdę jest piękny (czarne szybki i czerwone lampy), a z białym wstecznym przeżyjesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko chłopaki dzieki.A malowaliscie tylko kierunki czy jakies modyfikacje przy wstecznym tez zaszły ?

 

Ja moge powiedzieć jak to wyglądało w E34. Miałem czerwone kierunki jak i wsteczny. Co do wyglądu to mi się podobało. Miałem także przyciemnione szyby. Minusem tego była praktycznie zerowa widoczność w nocy do tyłu. Nawet przy otwartych oknach w bocznych lusterkach było widać naprawde mało. Zderzak zaliczył ze 3 leciutkie obtarcia (pozostał lakier po bramie). Jak myślisz o przyciemnieniu szyb (polecam :mrgreen: ), to lepiej nie maluj wstecznego. Widać wtedy wszystko bardzo dobrze i wygląd naprawdę jest piękny (czarne szybki i czerwone lampy), a z białym wstecznym przeżyjesz :wink:

 

Panowie a co by się stało jakby wsadzić mocniejszą żarówkę od wstecznego?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

ja w e36 kiedys wymalowalem na czerwono tylne kierunki wraz ze swiatlami cofania. nie powtorzylem tego bledu w e34, tu juz tyko pomalowalem kierunki, gdyz malowanie swaitel cofania ogranicza swiecenie do tylu w nocy.

ale kierunki wygladaja super. koszt niewielki a efekt fajowy

Rafi DJYendruh


sharky: srebrne E24 635 CSiA

Citroen XM oraz GMC Savana

GG # 142068

rjedruszek@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszla w koncu pora na pomalowanie samo w sobie. I tu jest problem bo troche sie leniwy zrobilem i nie chce mi sie zdejmowac lamp. Mozna to zrobic bez zdejmowania calej lampy .Przypomne: chce pomalowac tylnie kierunki na czerwono. Czy musz zdjac lampy do malowania ?

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie musisz zdejmowac, ale............

 

Jak nie chcesz zdejmowac, to czeka cie oklejenie samochodu, tak aby odkuz nie osiadla na lakierze.

 

Wiec chyba lepiej odkrecic i wyjac lampe, polozyc sobie wygodnie i pomalowac, niz bawic sie w dardziej pracochlonnne moim zdaniem oklejanie samochodu.

 

Wez jeszcze pod uwage, ze mozesz oklejic samochodzik nie dokladnie i pomalujesz sobie lakierek, siadzie odkurz i tak czy owak bedziesz sciagal lampe, zeby usunac lakier z autka.

 

Zrobisz oczywiscie jak zechcesz, ale ja radze zdejmij lampy.

 

Milego malowania, i zrob foty przed i po malunku, i uwietrznij postep na forum.

 

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello

 

nie musisz odkrecac lamp. przeciez nie malujesz ich pistoletem lakierniczym?

do lamp sa specjalne lakiery w sprayu za doslownie kilka zlotych. tasma papierowa okjejasz kierunek, kawalek blotnika i klapy oklejasz sporym kawalkiem gazety typu rzeczpospolita, wyborcza itp (chodzi o to zeby format byl duzy-mniej klejenia). proponuje robic to w miejscu oslonietym od wiatru, a najlepiej w garazu.

 

wyschnie - zrywasz tasme i gazety, i mozesz jechac w trase. trzy razy malowalem lampy i tylko za pierwszym razem je demontowalem, pozniej stwierdzilem ze nie ma sensu.

 

ale jesli chcesz wykrecac -prosze bardzo. na pewno nic sie nie zepsuje, robote zrobisz tak samo, a zajmie to troche wiecej czasu

 

pzdr

Rafi DJYendruh


sharky: srebrne E24 635 CSiA

Citroen XM oraz GMC Savana

GG # 142068

rjedruszek@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez pomalaowalem na czerwono kierunki motipem. ale musze powiedziec ze ta farba po jakims czasie troche ''blednie' i kolorek juz nie taki jak na stopach :? cofania nie radze malowac. chyba ze w paski. poza tym dobrze by bylo je pozniej prysnac lakierem zeby farbe zabezpieczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie nie oddaje efektu ale moim zdaniem wyglada odjazdowo. Moze jestem przewrazliwiony i widze przeswit pomaranczowego ale tego tam nie ma. Sa czerwone takie jak na dole i do tego swieca na pomaranczowo. Odkrecilem lampy i calos zajela mi moze godzine z wyschnieciem i zalozeniem lamp.

 

http://img99.echo.cx/img99/2733/przed9pc.th.jpg

 

http://img99.echo.cx/img99/5931/po7hh.th.jpg

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.