Skocz do zawartości

sekwencja zenit-dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do założenia sekwencji ale chciałbym abyście mi udzielili kilku odpowiedzi na pytania:

1. Instalka to Zenit wyjęta z beemki, ma pół roku, kompletna za 1500 - czy warto, co o niej sądzicie?

2. Czy wkładając gaz do 16-letniego auta (przebieg około 200tkm) trzeba liczyć się z wymianą świec bądź cewek?

3. Czy ta sekwencja nie robi niespodzianek typu falujące obroty, gasnący silnik?

Doradzcie mi koledzy bo sam nie wiem. Z jednej strony chciałoby się jeździć taniej a z drugiej to są koszty i kolejny układ, który może jednak sprawiać problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500zł za używanego zenita?? Ten co chce Ci to sprzedać zwariował. Za tyle kupisz nowy zestaw KME/STAG300. Zenit nie dość, że kiszka to jeszcze cena z kosmosu. Po za tym oprócz sterownika ważne są pozostałe elementy instalacji takie jak reduktor czy wtryskiwacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za odpowiedzi. Co do tych zestawów KME czy STAG co są na allegro to już się dowiadywałem. W większości są tylko "przody" czyli bez butli i przewodów. Sumując ok.1400 za przód, 300 za zbiornik i 100 za przewody no i około 500 zł montaż to pewnie na jedno wyjdzie jak u gazownika. Paweł dzięki za info, o tym nie wiedziałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chodzi o to że mam znajomego gaziora który dosyć dobrze zakłada instalacje i zgodził się założyć za 400 zł+rozpuszczalnik;) i dlatego szukam taniej kompletnej instalki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludzie chcecie od tego ZENITA ???

 

Jak go ktoś nie potrafi dobrze zamontować i zestroić to jego problem ponieważ ja zakładam --% wszelkich wtrysków na zenicie i nie mam żadnych problemów ani z instalacja ani z regulacją

 

 

Przyczepił sie jeden lub kilku do tej instalacji i każdy kto tylko przeczyta na jakimś forum , że zenit to szajs powtarza to bezpodstawnie tak samo jak to , że STAG jest SUPER lub wtryskiwacze MAGIC są najlepsze a to dopiero g....prawda

 

 

Co do zakładania używanej instalacji to jest to dla Mnie bez sensu bo wcześniej czy później padnie listwa , reduktor lub co kolwiek innego i po dołożeniu zatrze sie granica pomiędzy nowym a używanym bez żadnej gwarancji a o straconym czasie i nerwach już nie wspominając...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.