Skocz do zawartości

Przyciemnienie szyb, oraz wymiana oleju do wspomagania


kwk222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę z pytaniami..

 

1. dużo jest roboty żeby wyciągnąć szyby boczne? Bo chce sobie jak najjaśniej szyby przyciemnić, a nie wiem ile jest roboty przy wyciąganiu.

 

2. mniej więcej streścić jak wymienia się olej do wspomagania, mniej więcej wiem, tylko który przewód odkręcić do spuszczenia oleju i ile później trzeba wlać.

 

Bardzo bym prosił o jakieś wskazówki , na te pytania :wink:

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mowimy o szybach bocznych w tylnich drzwiach,to z szyba ruchoma nie ma wiekszego problemu.odkrecasz prowadnice i szyba w kilka minut jest na wierzchu.

 

co do trojkacikow w tylnych drzwiach,to daruj sobie.

 

jesli zdecydujesz sie wyciagac,to przygotuj sobie zapasowe.na 99% peknie.

mocowane sa na 4 zatrzaski biegnac wzdluz krawedzi rownoleglej do tylniego slupka.umiejscowienie tych zatrzaskow,praktycznie wyklucza wyjecie szyby bez jej uszkodzenia (chba ze jakimis specjalistycznymi szczypcami)

 

wiem cos o tym :twisted:

 

byc moze u mnie tak ciasno siedziala,ale powiem Ci tylko ze przy wkladaniu drugiej szyby,zapieralem sie o sciane garazu,i wciskalem noga aby zaskoczyla na zatrzaski,wiec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że mogą być problemy z tymi trójkątami. cóż.. będę musiał obejść się ze smakiem żeby wszystko ładnie zrobić :( albo wszystkie boczne, albo żadna...

 

A ktoś wie co ze wspomaganiem?

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.