Skocz do zawartości

Klimatyzacja - nie wszędzie chłodzi


b3paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się dobrze to wytłumaczyć.Chodzi o klime. Jest nabita,ale od jakiegoś czasu jak ustawiam ją powyżej 16 stopni zamiast chłodzić grzeje,ale na pozycji nóg i szyby a na pozycji tułowia(torsu) zachowuje się normalnie.Nie wiem czy to problem elektroniki czy czegoś innego.pozd

 

 

__________

MOD EDIT:

Proszę przeczytać regulamin i nadawać takie nazwy wątkom, które naprowadzają tematycznie na opisywaną sprawę. Oprócz tego, należy wpisywać kod modelu w tytule.

Przed korektą było: Mam problem pomóżcie!!! - czyli bez sensu!!!

 

Pozdr.

 

 

_________

Edytowane przez b3paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podobny problem, jak ustawilem temp w zimie dopiero na 26C to zaczynalo grzac, moze tak jak u mnie czujnik temp w klimatroniku jest zepsuty, u mnie po wylutowaniu zaczal rownomiernie grzac, ale do tej pory nie kupilem nowego :)

 

czujnik ten znajduje sie w samym panelu z pokretlami

www.alltech24.pl - oświetlenie led, xenon, ringi ccfl, markery led, pokrowce samochodowe, przetwornice napięcia, lampy robocze led



[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=160bfe16170114a1][img]http://images41.fotosik.pl/1246/160bfe16170114a1m.jpg[/img][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to samo u siebie.

Klima ustawiona np. 20 stopni przełaczam na szyby z lewej strony grzeje z prawe schładza, przełaczam na srodek jest ok schładza, przełaczam na nogi to grzeje.

Wydaje mi sie, że powinno schładzać bez względu na kierunek.

 

I jeszcze jedno wyłaczając klime i zmniejszając temeprature na 16 stopni powinno dmuchać chłodnym powietrzem a tak nie jest grzeje na maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
otoz za grzanie na nogi po jednej stronie nie jest odpowiedzialny jez jez jest odpowiedzialny za sile nadmuchu mniej mocniej natomiast za grzanie na klimie sa odpowiedzialne elektrozaworki one sie zawieszaja i efekt jest tak ze jedna strona chlodzi druga grzeje
moje e39 525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.