Skocz do zawartości

Transmiter FM MP3


Rado_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

w mojej buni nie ma niestety cd , jest kaseta , mam wejscie na zmieniarke w bagażniku ale nic taniej nie znalazłem od 300 zł no i zwykły format tylko obsługuje wmv , MP3 nie tyka dodatkowo czytałem że potrafi tylko orginalne płyty czytać , w sumie drogie i lipa , można kupić transmiter z kasety na MP3 ale znalazłem coś fajniejszego

 

http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=385597068 ,

 

mniej wiecej kasowo wychodzi to samo co transmiter kasety na MP3 ale jak dla mnie zdecydowanie bardziej funkcjonalne

 

wystarczy karta pamięci i wtyk do gniazda zapalniczki , super sprawa , jak się pojedzie na kilka fur to wzasadzie można własną stacje radiową nadawać :)

 

macie coś takiego ? jak wam się to sprawuje , jak z jakością dźwięku i czy są jakieś zakłócenia i szumy , pomysł bardzo fajny , odbierasz stacje radiową na której masz kawałki takie jak chcesz ,

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiłem coś takiego w sumie fajny bajer ale jeżeli chodzi o jakość dźwięku to kasety przy tym to HI-FI

ale jeżeli nie jesteś audiofilem i chcesz posłuchać swojej muzy w czasie jazdy to w zupełności wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to radio musi mieć obsługe mp3 , wywalać firmowe i wstawiać inne jest bez sensu , zaraz mi ukradną , zaryzykuje i zobacze co to jest , jakiegoś super extra dźwięku nie potrzebuje , słucham obecnie tylko radia wiec mam nadzieje że nie bedzie gorzej grało od radia

 

rozumiem że dźwięk z transmitera kaseta - mp3 jest jakościowo lepszy

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmitery to badziewie, lepszym rozwiązaniem jest kaseta, ale do e46 z 2004 możesz dokupić wejście aux. Można też kupić interfejs np. do ipoda i zamontować to zamiast zmieniarki, ale z ipodem to już będzie koszt.

O tym wszystkim już wielokrotnie było, był na forum nawet link jak zrobić samemu wejście aux. :search:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny transmiter i jak zasilam go z zapalnicznki to jest fatalna jakosc dzwieku, ale jak przelacze na baterie to jest akceptowalnie, jakosc troche ponizej zwyklego radia FM.

 

Ja bym kupil fajne radio i wyjmowal panel to ci nie ukradna. Na allegro sa ramki, zeby radio w miare sie wkomponywalo w deske rozdzielcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam podobny wynalazek i to dobrej firmy a nie chinola (przyjechał z autem ze stanów) i jakoś tego to niestety kaszana wielka. Wolałbym już całe życie radia słuchać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.