Skocz do zawartości

drga i szarpie silnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pomocy posiadam bmw e36 model 323 i mam taki problem ze dosyc mocno mi drga silnik na biegu jalowym , czasami jak jade lubi szarpnac co to moze byc?
Opublikowano
Mam podobnie więc jak rozwiążesz problem to daj znać. Mi trochę trzęsie silnikiem na jałowym ale tylko po odpaleniu, nawet na ciepłym. A rano po odpaleniu nierówno chodzi przez jakieś 30 sekund.
Opublikowano
  • Autor
hmmm ok dam znac, nagorsze jest to ze elektryk nie wie co to moze byc hehe fachowcy z serwisu bmw tez nie:(
Opublikowano

jedż na komputer ale dobry komputer a nie przejsciówka na kablu w laptopie.

W moim też szarpał okazało się że to sonda lambda teraz jest git.

ps. mam taką przejściówke do kompa i coś tam idzie wyczytać

Opublikowano
  • Członkowie klubu
Kabel nie tak wazny jak soft z ktorym chodzi. Koledze chodzilo chyba o diagnoze strykt co do BMW a nie sprzet, ktory diagnozuje wszystko i nic.
Opublikowano

tez tak mialem z tymi szarpnieciami.... bo auto normalnie odpalało i nie trzesło... później pojawily sie trudnosci z odpalaniem i trzasł troche i był zmulony.....

 

diagnoza??? ja mialem do wymiany czujniki wału rozrzadu i wału korbowego. Ale podstawa to diagnoza na dobrym kompie!

Sprzedam felgi aluminiowe 15"
Opublikowano
  • Członkowie klubu
chodzi mi o komputer za pare tysiaków

a nie kabelek za 100zł z allegro

osobiście mam taki za 100zł działa ale jak coś to jade na prawdziwy komp

 

Nie musisz paru tysiakow wywalac wystarczy tylko pare stowek w zaleznosci od auta. Patrz ADS, GT1, DIS, INPA.

Opublikowano
  • Autor
bylem w serwisie bmw na kompie i wszysko pokazalo ze jest ok tzn ze mam rozumiec ze maja daremny komp w serwisie?
Opublikowano
  • Członkowie klubu
No nie :) wlasnie o taki chodzilo. Inpa ma podglad na live data mozna sie przejechac i zobaczyc co auto pokazuje. Skoro bledow brak to trzeba popatrzec co jak sie zachowuje.
Opublikowano
  • Autor
kurde ciezko to wylapac bo czasami szrpnie 5 razy dziennie a czasami raz na miesiac i do tego auto nie traci na osiagach mi sie wydaje ze najlepiej to olac i poczekac az sie zepsuje calkowicie :)
Opublikowano
kurde ciezko to wylapac bo czasami szrpnie 5 razy dziennie a czasami raz na miesiac i do tego auto nie traci na osiagach mi sie wydaje ze najlepiej to olac i poczekac az sie zepsuje calkowicie :)

 

Właśnie ja mam podobnie, teraz dopiero wróciłem i auto chodziło idealnie, nawet jak na zimnym odpaliłem to równiutko chodziło i ogólnie wszystko ok, a czasem po odpaleniu właśnie występuje dziwne drżenie silnika, co prawda lekkie i niezbyt przeszkadzające ale ja nie lubię jak coś jest nie tak jak być powinno. A co do kompa w BMW to ile płaciłeś za diagnozę ? Może też bym się wybrał. Pzdr.

Edytowane przez ShakeIt

Opublikowano
  • Autor
150 zeta to chyba nie duzo:)
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
150 zeta to chyba nie duzo:)

To dużo zakładając, że dalej nic nie wiesz.

 

U mnie też czasem da się to wyczuć, ale jeszcze się za to nie zabierałem.

Ja mam wrażenie jak bym miał ciut przy niskie obroty na biegu jałowym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.