Skocz do zawartości

SOFT v31 PL


Rozdawacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Kupie nagrywarkę CD-RW x1 bo mi się zjarała :cry2: .

 

Po co Ci x1 przecież można ograniczyć prędkość nagrywania?!

Zresztą ja zawsze nagrywam X4 i działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie

w sumie wszystkie dane niezbędne do wyświetlenia tzn. przebieg, spalanie itd bierze z tego samego miejsca co BC w navi

czyli musi byc jakieś powiązanie

 

a i jeszcze jedno.

jak zmieniasz w serwisie jezyk wyswietlany to robią to przez OBD nieprawdaż ?????????//

nie ma to jak poczciwa niemiecka konstrukcja !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie

w sumie wszystkie dane niezbędne do wyświetlenia tzn. przebieg, spalanie itd bierze z tego samego miejsca co BC w navi

czyli musi byc jakieś powiązanie

 

a i jeszcze jedno.

jak zmieniasz w serwisie jezyk wyswietlany to robią to przez OBD nieprawdaż ?????????//

 

No niezupełnie... W oprogramowaniu (np. v31) jest kupa języków wklepanych = napisy są IT, ES, F, NL, D, Eng, Amer... Komendy głosowe są D, E, F, GB, I, NL, RUS, USA (prawie wszystkie w dwóch wersjach = baba + chłop). Możesz to sobie dowolnie podmieniać sam za pomocą NavTweaka... A mając teraz polski plik (dziękuję za dziękuję :wink: ) możesz się bawić ile komputer wytrzyma i ile płyt wystarczy...

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja

wiesz co to za moduł i czy mozna się do niego podpiąć przez OBD?

 

Jaki moduł, po co OBD ???

Nagrywasz sobie CD, wgrywasz nowy (czyli zmodyfikowany) soft do czytnika i masz...

 

 

....

 

no i to jest wlasnie to o czym pisalem we wczesniejszych topikach... czyli MACZNIK PISZESZ ZNOWU O CZYM O CZYM NIE MASZ POJECIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam Ciebie juz dosc.. znudzilo mi sie odpisywanie na Twoje glupoty.....

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie

w sumie wszystkie dane niezbędne do wyświetlenia tzn. przebieg, spalanie itd bierze z tego samego miejsca co BC w navi

czyli musi byc jakieś powiązanie

 

a i jeszcze jedno.

jak zmieniasz w serwisie jezyk wyswietlany to robią to przez OBD nieprawdaż ?????????//

 

No niezupełnie... W oprogramowaniu (np. v31) jest kupa języków wklepanych = napisy są IT, ES, F, NL, D, Eng, Amer... Komendy głosowe są D, E, F, GB, I, NL, RUS, USA (prawie wszystkie w dwóch wersjach = baba + chłop). Możesz to sobie dowolnie podmieniać sam za pomocą NavTweaka... A mając teraz polski plik (dziękuję za dziękuję :wink: ) możesz się bawić ile komputer wytrzyma i ile płyt wystarczy...

 

 

...

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ciebie juz dosc.. znudzilo mi sie odpisywanie na Twoje glupoty.....

 

Super, dziękuję !!!

Ale żebyś dotrzymał słowa - biorę WSZYSTKICH TUTAJ OBECNYCH na świadków - ten "ailb" obiecał że kończy ze mną korespondencję... :clap:

 

 

:D :D :D

 

 

...

 

TYLKO nie pisz WIECEJ GLUPOT!!!!! Bo nie wytrzymam...

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ciebie juz dosc.. znudzilo mi sie odpisywanie na Twoje glupoty.....

 

Super, dziękuję !!!

Ale żebyś dotrzymał słowa - biorę WSZYSTKICH TUTAJ OBECNYCH na świadków - ten "ailb" obiecał że kończy ze mną korespondencję... :clap:

 

 

:D :D :D

 

 

...

 

TYLKO nie pisz WIECEJ GLUPOT!!!!! Bo nie wytrzymam...

 

... nie wytrzymasz i się zesrasz i będzie smród ...

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ciebie juz dosc.. znudzilo mi sie odpisywanie na Twoje glupoty.....

 

Super, dziękuję !!!

Ale żebyś dotrzymał słowa - biorę WSZYSTKICH TUTAJ OBECNYCH na świadków - ten "ailb" obiecał że kończy ze mną korespondencję... :clap:

 

 

:D :D :D

 

 

...

 

TYLKO nie pisz WIECEJ GLUPOT!!!!! Bo nie wytrzymam...

 

... nie wytrzymasz i się zesrasz i będzie smród ...

 

 

...

 

i juz piszesz glupoty...tak jak wczesniej

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Przyznam, że jestem użytkownikiem dopiero od czasu kiedy kupiłem pierwsze BMW czyli raptem ok miesiąca, czytam dość uważnie i bardzo mnie cieszy, że w zasadzie na wszystkie pytania, wątpliwości i problemy można znaleźć odpowiedzi na postach które już są :clap: . Trochę mnie dziwi, że większość nowych forumowiczów nie chce się :search: tylko zadają pytania na które są już udzielone bardzo jasne odpowiedzi. Chylę czoło przed tymi którzy to stworzyli i którzy naprawdę pomagają innym (osd,macznik i inni) nie rozumiem za to ludzi pokroju ajlb którzy traktują forum jak darmową reklamę i tylko krytykują innych. Myślę, że moderator mógłby coś z tym zrobić :wink:

Ogólnie kończąc mój przynudnawy post życzę użytkownikom innych marek choć w połowie tak rozbudowanego forum jak to :clap:

Macznik, osd postawa godna naśladowania! Jak któryś z Was będzie w mojej okolicy, za postawę zapraszam na piwqo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Przyznam, że jestem użytkownikiem dopiero od czasu kiedy kupiłem pierwsze BMW czyli raptem ok miesiąca, czytam dość uważnie i bardzo mnie cieszy, że w zasadzie na wszystkie pytania, wątpliwości i problemy można znaleźć odpowiedzi na postach które już są :clap: . Trochę mnie dziwi, że większość nowych forumowiczów nie chce się :search: tylko zadają pytania na które są już udzielone bardzo jasne odpowiedzi. Chylę czoło przed tymi którzy to stworzyli i którzy naprawdę pomagają innym (osd,macznik i inni) nie rozumiem za to ludzi pokroju ajlb którzy traktują forum jak darmową reklamę i tylko krytykują innych. Myślę, że moderator mógłby coś z tym zrobić :wink:

Ogólnie kończąc mój przynudnawy post życzę użytkownikom innych marek choć w połowie tak rozbudowanego forum jak to :clap:

Macznik, osd postawa godna naśladowania! Jak któryś z Was będzie w mojej okolicy, za postawę zapraszam na piwqo!

 

odpowiem na to tak, sporo pracy wlazylem w ten i inne softy, zreszta tak jak osd i macznik, ktorzy takze nie udostepniaja tego for free tylko pod haslem, forum jest zeby pomagac okej...zreszta w przypadku BMW jest latwo bo jest program, ktos z FORUM usa zrobil program do zmian i jest git, jak sami zaczniecie wgrywac kolegam to zoabczycie ze nie zawsze jest tak kolorowo z tymi czytnikami... z innymi navi jest podobnie ...odslyam do innego forum:

 

txt(link) http://peb.pl/nawigacje-i-mapy/283555-audi-a8-typ-nawigacji-rns-e-2.html

"na forach znajdują sie infornacje ogulne i okrojone a softy np. do dx vw stare napisane 3lata temu. do mmi zpolszczenie programista zaopatzony w wiedzę i narzędzia pisal 3miesiące gdyż miał do przetłumaczenia 2500 slów/zwrotów do testu gdyby nie było możliwości nqaprawy zniszczone zostały by ok 20szt sterowników mmi które w servisie kosztują 2500.-

 

więc wyprodukowanie polskiego menu kosztuje ok 20000 pln co dzieli się na np 15 firm zainteresowanych softem.

soft do rns.e dopiero został napisany.

 

do intenetu dla tych co liczą na gratisy i lamanie praw autorskich wypuszczane są programy z bledami lub ze zwaloną czek sumą

przykladem jest polski lektor mowiący zawroć gdy masz skręcić w prawo itp.

 

TAK FORA SA POTO ABY POMAGAC i chętnie dzielę się wiedzą w zakresie co do czego co wolno i co się da jak inni myślę

ale ja i nikt nie udostępni programu za który sporo zapłacił lub napisał zarywając wiele nocy.

jeszcze jedno mamy w Polsce 2 lub 3 firmy które wiedzą co piszczy w MMI a reszta posiłkuje sie przypuszczeniami i niestety nikt niepodzieli się tą wiedzą absolutną bo wiedza to kapitał firmy i jest chroniona.

w końcu wszystko opiera się o kasę

 

opis jak jak zainstalować nowe porogramowanie najlepiej szukać na forum w usa - tam ludkowie są bardziej wylewni i lubią eksperymentować

 

tak np. wyszlo na jaw, żę jeśli mamy rns.ę z softem 500&more po odpowiednim dopasowaniu sterownika navi podając 12v na pin rfls uzyskujemy automatyczną kamerę aktywną w navi"

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Przyznam, że jestem użytkownikiem dopiero od czasu kiedy kupiłem pierwsze BMW czyli raptem ok miesiąca, czytam dość uważnie i bardzo mnie cieszy, że w zasadzie na wszystkie pytania, wątpliwości i problemy można znaleźć odpowiedzi na postach które już są :clap: . Trochę mnie dziwi, że większość nowych forumowiczów nie chce się :search: tylko zadają pytania na które są już udzielone bardzo jasne odpowiedzi. Chylę czoło przed tymi którzy to stworzyli i którzy naprawdę pomagają innym (osd,macznik i inni) nie rozumiem za to ludzi pokroju ajlb którzy traktują forum jak darmową reklamę i tylko krytykują innych. Myślę, że moderator mógłby coś z tym zrobić :wink:

Ogólnie kończąc mój przynudnawy post życzę użytkownikom innych marek choć w połowie tak rozbudowanego forum jak to :clap:

Macznik, osd postawa godna naśladowania! Jak któryś z Was będzie w mojej okolicy, za postawę zapraszam na piwqo!

 

odpowiem na to tak, sporo pracy wlazylem w ten i inne softy, zreszta tak jak osd i macznik, ktorzy takze nie udostepniaja tego for free tylko pod haslem, forum jest zeby pomagac okej...zreszta w przypadku BMW jest latwo bo jest program, ktos z FORUM usa zrobil program do zmian i jest git, jak sami zaczniecie wgrywac kolegam to zoabczycie ze nie zawsze jest tak kolorowo z tymi czytnikami... z innymi navi jest podobnie ...odslyam do innego forum:

 

 

e e e, udostepniam za free, nie gadaj glupot. A na haslo jest dlatego ze nie udostepniam darmozjada z 5 postami ktorzy wala tylko o soft.

 

Wogle nie rozumie po co wkleiles ten link z PEBu, po pierwsze to chyba nie forum "najwyzszych lotow specjalistow" a po drugie jakis narwaniec tez takie glupoty pisze ze w pale sie nie miesci.

 

Jak polskie menu moze kosztowac 20 000 zł ?

 

Ktos soft zrobil, przewaznie niemiecki lub angielski, jak jest to firma ktora go zrobila, usadowia przed kompem czlowieka ktory przetlumaczy troche komend powiedzy w 3 dni, dostanie 500 euro i jest happy.

 

A jak to robi inna firma to koszty moga byc troche wyzsze.

 

Nikt nie wyda na przetlumaczenie 20 000, skoro producent za 1000 zł zalatwi taki soft w 3 dni.

 

Wedlug mnie artykul mocno przekoloryzowany.

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, bzdury, bzdury !!! (to oczywiście nie do Ciebie Przyjacielu "osd" tylko do tego tan wyżej...)

 

Polski lektor jest z *****, bo właśnie tych czytników używa BMW v.High. Jest to ogólnie i darmowo udostępnione oprogramowanie, oprócz polskiego języka są tam jeszcze bułgarskie, duńskie, holenderskie, czeskie, rosyjskie i inne egzotyczne - jest nawet turecki). Trafiłem na to w zeszłym roku latem kiedy uaktualniałem nawigację mojej żony. Wystarczy tylko wyciągnąć polski pliczek i go podmienić za np. francuski - jak to opisałem. Hasło do linku na Rapidzie udostępniłem publicznie i powtarzam: 4444.

Nad tłumaczeniem tekstu Kolega "osd" pracował max. 2 tygodnie - mnie się nie chciało wiec podzieliliśmy się robotą... Zrobił to naprawdę profesionalne i daję Wam słowo że te rękodzieła z Allegro nie pasują do niego na 5min. Wygłąda to podobnie jak wyżej = potrzeba wyciągnąć z oryginalnego softu plik np. angielski i przetłumaczyć go specjalnym edytorem na polski (prawda że to rzeźba bo tego jest do cholery), potem wkleić spowrotem na miejsce np. francuskiego. I już mamy MK4 z D + GB + PL.

Spolszczenie MK3 zajęło Koledze "osd" więcej pracy ale i to osiągnął (poczytajcie komentarze w Jego topiku, np. Kolegi "Jerry").

Wgrałem naprawdę już kupę tych płyt i nigdy nie miałem żadnego problemu... Zresztą sobie także co miesiąc wgrywam nowy bo albo zmieniam obrazki (ekran logowania, chmurki w perspektywie), albo uaktualniam POIe - i nigdy nie popsułem jakoś swojego albo cudzego czytnika. Jeżeli jednak ktoś z góry zakłada że może być kupa to rzeczywiście - ja bym mu się nie dał dotknąć do mojego auta... :naughty:

 

 

....

Edytowane przez macznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, bzdury, bzdury !!! (to oczywiście nie do Ciebie Przyjacielu "osd" tylko do tego tan wyżej...)

 

Polski lektor jest z VDO-Daytona, bo właśnie tych czytników używa BMW v.High. Jest to ogólnie i darmowo udostępnione oprogramowanie, oprócz polskiego języka są tam jeszcze bułgarskie, duńskie, holenderskie, czeskie, rosyjskie i inne egzotyczne - jest nawet turecki). Trafiłem na to w zeszłym roku latem kiedy uaktualniałem nawigację mojej żony w Oplu. Wystarczy tylko wyciągnąć polski pliczek i go podmienić za np. francuski - jak to opisałem. Hasło do linku na Rapidzie udostępniłem publicznie i powtarzam: 4444.

Nad tłumaczeniem tekstu Kolega "osd" pracował max. 2 tygodnie - mnie się nie chciało wiec podzieliliśmy się robotą... Zrobił to naprawdę profesionalne i daję Wam słowo że te rękodzieła z Allegro nie pasują do niego na 5min. Wygłąda to podobnie jak wyżej = potrzeba wyciągnąć z oryginalnego softu plik tekstowy np. po angielsku i przetłumaczyć go na polski (prawda że to rzeźba bo tego jest do cholery), potem wkleić spowrotem na miejsce np. francuskiego. I już mamy MK4 z D + GB + PL.

Spolszczenie MK3 zajęło Koledze "osd" więcej pracy ale i to osiągnął (poczytajcie komentarze w Jego topiku).

Wgrałem naprawdę już kupę tych płyt i nigdy nie miałem żadnego problemu... Zresztą sobie także co miesiąc wgrywam nowy bo albo zmieniam obrazki (ekran logowania, chmurki w perspektywie), albo uaktualniam POIe - i nigdy nie popsułem jakoś swojego albo cudzego czytnika. Jeżeli jednak ktoś z góry zakłada że może być kupa to rzeczywiście - ja bym mu się nie dał dotknąć do mojego auta... :naughty:

 

 

....

 

ehh.. zwami sie nie pogada, zacznijcie sie tym zajmowac profesjonalnie i wgrajcie do 20 czytnikow mk3 i mk4 , wtedy pogadamy. Macznik moze miales farta z mk4, gdyz on raczej nie spraiwa problemow. Nie mowiac juz o innych nawigacjach w innych samochodach...

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. zwami sie nie pogada, zacznijcie sie tym zajmowac profesjonalnie i wgrajcie do 20 czytnikow mk3 i mk4 , wtedy pogadamy. Macznik moze miales farta z mk4, gdyz on raczej nie spraiwa problemow. Nie mowiac juz o innych nawigacjach w innych samochodach...

 

Profesjonalnie...

 

jesteś [BAD] nie profesjonalista, jesteś mały drobny handełesik i pierwszego czego powinieneś się nauczyć to polskiej ortografi... :doh:

 

Piszesz nie na temat, próbujesz jeszcze się ratować i robisz ludziom wodę z mózgu, wymyślasz jakieś fantasmagorie, rzucasz sumami wziętymi z sufitu i liczysz że jeszcze ktoś się na to nabierze... Ale jeżeli (jak piszesz) wgrałeś już 20 czytników to ciesz się z zarobku bo przecież dla ciebie to majątek o jakim w życiu nie marzyłeś... :duh: Odłóż sobie na lokatę czy coś...

 

I zamknij się wreszcie.

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytnik MK4 jest ciezko popsuc to prawda.

 

MK3 latwiej popsuc to prawda, ale to nie wynika z tego ze to "zly i bee czytnik" tylko z tego ze cfaniaki wgrywaly plytki w mode 1, czytnik sie zapetlal itd.

 

Na forum w USA naprawde niewiele jest ludzi ktorym MK3 sie zepsul a jak sie zepsul to nie przy wgrywaniu softa, a jak przy wgrywaniu to przez zly mode.

 

Tym ktorym sie zepsul przy wgrywaniu prawidlowego softu jest tak malo, ze w skali kraju jakims jest usa jest to pomijalne.

 

 

Pozatym nie rozumie, skad wiesz ajlb ile kto czytnikow przerobil, nie bardzo rozumie skad bierzesz swoja wiedze ze ktos wgral malo, ze jak 20 to jest profesionalista ... oswiec mnie prosze, bo piszesz co ci slina na jezyk przyniesie, no sory ale naprawde nie wiem skad bierzesz te swoje informacje. Ja mialem zmodyfikowany soft sporo ponad rok czasu temu, i chyba nie pamietam zebys ty w tym czasie tez go mial. Dlatego uwazam ze nie powinienes oceniac ile ktos zrobil czytnikow i czy jest profesionalista czy nie. Ze mna pod jednym dachem nie mieszkasz, mysle ze z Jackiem tez nie, wiec nie zabieraj glosu w kwestiach o ktorych nie masz pojecia .

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nad tłumaczeniem tekstu Kolega "osd" pracował max. 2 tygodnie - mnie się nie chciało wiec podzieliliśmy się robotą... Zrobił to naprawdę profesionalne i daję Wam słowo że te rękodzieła z Allegro nie pasują do niego na 5min. Wygłąda to podobnie jak wyżej = potrzeba wyciągnąć z oryginalnego softu plik np. angielski i przetłumaczyć go specjalnym edytorem na polski (prawda że to rzeźba bo tego jest do cholery), potem wkleić spowrotem na miejsce np. francuskiego. I już mamy MK4 z D + GB + PL.

 

A chciało by się komuś kto potrafi zrobić z tego co już mamy czyli lektora od macznika i textu od osd taką wersję MK4 z D + GB + PL ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciało by się komuś kto potrafi zrobić z tego co już mamy czyli lektora od macznika i textu od osd taką wersję MK4 z D + GB + PL ? ;)

 

Jejku, teraz to już lekka przesada - macie kochani Koledzy głosowe komendy + tekst i jeszcze dokładny opis jak to złożyć do kupy i wgrać, a prosicie o kompletną płytkę... To ja widzę że nasz NieKolega "ailb" był tutaj niezastąpiony...

:cry:

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślałeś, macznik, komu by się chciało kombinować z nagrywaniem - łatwiej poprosić - a nuż macznik sie sfrajeruje i podeśle płytkę. On Ci nawet 20 zł (no, więcej to już nie -przecież pusta płytka kosztuje tylko złotówkę a co to za problem nagrać taka pytkę jak sie wie jak to zrobić-a on przecież nie wie, ale nie musi wiedzieć) by zapłacił....
PawełH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a co myślałeś, macznik, komu by się chciało kombinować z nagrywaniem - łatwiej poprosić - a nuż macznik sie sfrajeruje i podeśle płytkę. On Ci nawet 20 zł (no, więcej to już nie -przecież pusta płytka kosztuje tylko złotówkę a co to za problem nagrać taka pytkę jak sie wie jak to zrobić-a on przecież nie wie, ale nie musi wiedzieć) by zapłacił....

 

To do mnie? :duh: Chyba ci sie coś zdrowo po.... /mieszało/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciało by się komuś kto potrafi zrobić z tego co już mamy czyli lektora od macznika i textu od osd taką wersję MK4 z D + GB + PL ? ;)

 

Jejku, teraz to już lekka przesada - macie kochani Koledzy głosowe komendy + tekst i jeszcze dokładny opis jak to złożyć do kupy i wgrać, a prosicie o kompletną płytkę... To ja widzę że nasz NieKolega "ailb" był tutaj niezastąpiony...

:cry:

 

 

...

 

Jezyki domyslne mozna ustawiac w nawigacji softem NavCoder - ustawiasz 3 bazowe jezyki a potem ladujesz soft i dziala.

 

Na plycie z softem sa wszystkie podstawowe tylko system wybiera 3 to uploadu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.