Skocz do zawartości

Kable i świece


pitpetra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Właśnie jestem na wymianie kabli wysokiego napięcia i co za tym idzie świec.

Bardzo bym prosił o jakieś rady, jakie kable? jakie świece. Z kasą jest jak jest, ale nie chcę kupować kabli które za pół roku zaś będą do wymiany.

Posiadam e34 530 89r z instalacją sekwencyjną gazu.

 

Za wszystkie rady z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece 40-60zł. Kable Bremi jak się pytałem jakiegoś handlarza na allegro chyba nieco ponad 400zł ale nie pamiętam dokładnie więc mogę sie mylić. Beru droższe ok 500zł na hurtowni a w sklepie to nie wiem. Chyba że nie masz kasy do NGK jakieś 300zł tylko trzeba przełożyć czujnik ze starych kabli lub kupić nowy.

 

Miałem NGK dałem kumplowi do M30 i działają. W swojej mam nowe Bosch-e i też jeździ ale drugi raz bym ich nie kupił. Spróbowałbym z tymi Bremi niestety w Krakowie nigdzie ich nie mieli. Ogólnie Bremi Beru górna półka, montowali je na pierwszy montaż w BMW Audi. Jeśli kupisz je to przeżyją auto.

Edytowane przez Pinczer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z NGK można być spokojnym - to też jest ta lepsza półka (szkoda tylko że z czujnikiem jest przekładka - choć kiedyś chyba czytałem, że ktoś dostał NGK z nową czujką, ale sam na takie nie trafiłem)

pozdrawiam.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze kable bremi/beru beda najlepszym rozwiazaniem, lepiej dolozyc kilka gr i kupic wlasnie je. a co do swiec to ngk, tak jak wyzej pisza koszt ok 15zl za szt.

kolega zmienial kable w e30 i wlasnie kupil takie w ktorych nie bylo tego 7 od czujnika wiec zostawil stary. a tak wogole to od jakiego czujnika on jest???

e34 520i '90 M50B20; 2006-2007

e34 520i '94 M50B20; 2007-2009

e46 320d '02 M47N; 2009-2015

e91 318d '09 N47; 2015-....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz ale kilka lat temu odradzali mi handlarze. Podobno więcej podróbek niż oryginałów a cena jakaś śmieszna więc cholera wie kto to i z czego dla nich robi. To raczej do jakiś Opelków VW i takich pierdziochów. Ale przetestować możesz bardzo jestem ciekaw ich jakości. Druga sprawa że jeździsz na gazie więc pasuje coś dobrego włożyć. Kable te są z czujnikiem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.