Skocz do zawartości

[E36] Podłączenie OBC 18 BOARDCOMPUTER


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów,

mam pytanie dotyczące CCM, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć jakie dokładnie funkcje posiada moduł CCM. Chodzi mi o to czy oprócz tak banalnych funkcji jak pokazywanie na board computer czy mi się żaróweczka nie przepaliła, będę w stanie też odczytać błędy zapisane w sterownikach np. silnika, ABS itd... - oczywiście, żeby były one wyświetlone na board computer ?!

 

pozdrawiam :cool2:

Przyjemność zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko

 

Jestem po przeszczepie full obc z zegarka analogowego wszystko śmiga aż miło. Jesli potrzebujecie rozpiski co z czym się je to dawać maile lub możecie pobrać moją małą rozpiskę którą sobie zrobiłem z linka poniżej

 

Pozdrawiam

 

http://chomikuj.pl/radlas1/bmw+e36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

muszę się coś dopytać:

jak mam 318tds -> to mam kupić 18przyciskowca od 318tds czy wystarczy od "byle której" 4 cylindrowki;>?

check na razie mnie nie interesi ale sam wyswietlacz z 18 guziczkami to by było coś co mi brakuje w moim touringu :mrgreen: (mam zegarek anal)

 

 

a i jeszcze jedno-czujnik temp zewnętrznej osobno musze dokupić tak? -> mam climatronic ale to on raczej nie korzysta z czujnika temp zewnętrznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie działał obojętnie jaki kupisz z tym,że jak kupisz z innej wersji silnikowej to będzie oszukiwał spalanie.Ja u siebie zakładałem z 6-cio garowca i niby można skalibrować go ale i tak kalibracja dużo mi nie pomogła.Czujnik temperatury najlepiej sprawdź czy masz w tunelu chłodzenia tarcz hamulcowych ale sądzę,że powinieneś go mieć.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.