Skocz do zawartości

ENGEL EYES


Rafał525

Rekomendowane odpowiedzi

ENGEL?

To zmiana nazwy na euro, czy mr Engel zaczal produkcje ;)

 

, poprawnie Angel Eyes (oczy aniola)

 

a co to za różnica ważne ze każdy wie o co chodzi, a poprawniej to anielskie oczy :wink:

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasować będą, ale nie szajs z allegro składający się z tych sznurków wsadzanych w reflektor (widziałem to na żywo u kolesia i jest hu...), tylko od nowości z ringami, jest jak najbardziej spoko, sam sobie chciałem takie zafundować ale ceny ok 6-7 baniek (i to za pierdółkę która ma tylko ładnie wyglądać), trochę to odwlekły..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ringi do E-34 nie pasują w ogóle :duh: E-34 nigdy nie robiło modeli z ringami i widac , ze jest to dokładka :mad2: Zgadzam się z kolega , ze to profanacja, brakuje jeszcze diod itp :D Teraz zauwazyłem ze ringi stały sie modne i każdy montuje je, niezaleznie czy ma golfa III czy inne auto. Co innego w modelach gdzie ringi były montowane fabrycznie w autach wtedy zgrywa się to i wygląda ładnie. Lepiej black hella czy inne ale "seryjnie" zmienione i montowane lampy, wtedy ma to smak i wygląd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w odpowiedzi dla dean2 sprawdz sobie jak swieca xenony na starych pregowanych-wypalonych kloszach a na nowym gladkim kloszu !!!!

 

czepiacie sie ringow ..po to je ktos wymyslil zeby bylo mozna je adoptowac do swojego auta ...

dla wiadomosci LUKAS3 sadzisz ze ringi nie sa przewidz,iane seryjnie dla e34 tak????? a zaloze sie ze wiekszosc posiadaczy bmw jak i pewnie nie jeden z was ma na tylnej klapie znaczek MPOWER !!!!! to tez jest seryjne?????? w Polsce jezdzi wiecej bmw ze znaczkiem mpower niz bavaria wypuscila w zyciu samochodow tej serii na rynek !!!!! moim zdaniem to jest jest profanacja!!!!! uwazam temat za zamkniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej. odpowiadam, ja nie mam znaczka m power bo uwazam ze to co seryjne jest ok. kwestia gustu. Serynie ringi wychodzily od pewnego roku do E-39, E60 i nowszych modeli a stare tego nie mialy, wiec po co zakładać jak niektózy posiadacze golfów III te ringi, do E-34, to naprawde piękne autko, po co je psuć takim badziewiem, z całym szacunkiem, nie chce nikogo obrazić :) popatrz na autko np Solarisa i innych, którzy trzymają sie pewnego kanonu, to są prawdziwe E34!!!

 

Najlepiej jescze własnie naklejki m power, jakies spojlery blendy itp, ktos kto siedzi w temacie wysmieje to, tania podróba i tylko tyle z tych ringów

Edytowane przez lukas23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee no bez przesady panowie-dzielenie ze ringi pasuja tylko do tych Beemek w ktorych byly montowane chyba jest nie na miejscu- bo mozna by dalej pojsc- skoro w naszych lampach nawet w modelu e39 nie mamy ringow to nie wolno nam ich zakladac bo ringi wychodzily w innych lampach- po lifcie. heh takze to znowu absurd. moje zdanie ejst takie ze jak ktos cos ze smakiem robi to nie wazne czy to bylo seryjne czy nie- nie badzmy fanatykami. zreszta ringi w e34 naewet bardziej pasuja niz w innych moidelach bo e34 ma proste okragle lampy i nigdzie swiatlo sie nie zalamuje- podkreslajac okragly ksztalt swiatel:) a trzymanie sie kurczowo fabryki tez nie ejst takie super- bo wtedy kazde auto wygladaloby tak samo. kazdy z Was ktorzy tak krzyczycie tu na pewno tez macie chocby nieoryginalne felgi w swoich Beemkach, tez nie koniecznie pasujace do modelu wizualnie. takze wiecej tolerancji i nie tylko fabryczne jest dobre;) zalaczam obrazek- sami ocencie jaki efekt- czy wies czy fajnie;P http://img219.imageshack.us/img219/2582/pict8957bha1.th.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory bardzo ale wmontowujesz lampy po lifcie i nikt sie nie zorientuje, ringi z prawdziwego zdarzenia w E-34 nie wychodziły, jest to troszke wioska, z całym szacunkiem, kazdy robi co chce ze swim autkiem ale mi to podjeżdza troszke wieś-tuningiem, jak blenda itp. w nowszych modelach powtarzam nie rzuca sie to w oczy, bo tam były fabrycznie montowane, a jak kupisz lampy takie jak po lifcie to juz w ogole nikt sie praktycznie nie zorientuje, ale w e-34 wiadomo na 100000%, że sa dorabiane a wlasciciel niewiadomo co chcial zyskac, czy wyglad czy co?? Oryginał to oryginał, blach hella np miodzio w E-34, panowie nie psujcie tych pieknych autek takim badziewiem, ja iem , ze teraz każdy to montuje do każdego auta niemalze, bo już nawet do focusa widziałem :mad2: , kup ładne lampy lepiej typu hella black albo po prostu jakies inne ale nie ringi i tu kształt lamp nie ma nic do rzeczy, każdy mniej więcej znający sie człoiek wie w których modelach były montowane a które to podóbki z allegro i innego typu bajery szosowe :D

Ps Pozatym do E-4 nie psuja tego typu wynalazki, inny kształt budy inny charakter zupełnie!! To tak jak z felgami do jednego pasuje dany model do innego zupełnie nie i tak samo w przypadku E-34! to naprawde piękne autko i szpecic takim czymś...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ,ze ringi do e-34 nie będa pasic,założyłem xenony i to wystarczy ze względu na oświetlenie czyli bezpieczeństwo,a postojówki mam zwykle bo nawet ledy nie pasują,świecą jak świętojańskie owady"",miałem zamiar kupic Depo z ringami ale jak usłyszłem pare opinii i wypowiedzi zrozumiałem ,ze to jednak nie pasi-z całym szacunkiem,e-34 to ładne auto czasem przesadne upiększenia brzydzą efekt pięności...pzdr. :arrow: [[.mozna przyciemnić odblaski w mijania ,zamontowac "'krzyże w drogowych i super to będzie wygladało.]]
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.