Skocz do zawartości

czujnik zużycia klocków


xyz318is

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam podobny problem idzie jakoś zgasić tą kontrolkę bo już nie mam sił dochodzić co jest nie tak! Klocki mam nowe i wszystko jest podłączone tak jak powinno być!

 

hmmm ktoś chyba mówił że można zewrzeć te druciki co idą do czujnika, albo rozewrzeć-nie pamiętam i nie próbowałem to poprawcie mnie jeśli źle mówię, albo dróga metoda-wydzierasz zegary i wykręcasz żarówkę-u mnie bez ściągania kierownicy sie da-5 minut roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle podłaczyc to sie raczej nieda :? a jeśli czujnik jest nie taki jak trzeba to tez zonk????

klocki mam nowe przód i tył wiec z przodu czujnik sie nie mógł przetrzeć ale zajrze do niego

Źle się wyraziłem, ;) może po prostu coś nie łączy? Sprawdź kable poza czujnikami. Może gdzieś któryś jest przetarty, albo coś. :worried:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez tak bylo po wymianie klockow z przodu ze sie kontrolka swiecila - wystarczylo troche pojezdzic i zahamowac kilka razy i wszystko sie ulozylo i kontrolka zgasla :)

Były:

Ford Fiesta XR2i

Opel Calibra 2.0 16v ECOTEC

BMW E36 316I Coupe '98

BMW E46 330D Sedan '00

BMW E36 318 IS '95

vauxhal omega 2.5 v6

BMW E39 540iA '98

vw passat 1.9tdi

e46 328i '00

E46 325Ci kabrio '04

E60 520i '04

E46 330D touring Indyvidual '02

Jest:

BMW E65 730D '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez tak bylo po wymianie klockow z przodu ze sie kontrolka swiecila - wystarczylo troche pojezdzic i zahamowac kilka razy i wszystko sie ulozylo i kontrolka zgasla Smile

problem rozwiazany stoje dzisiaj w korku patrze na na kontrolki i sie nic juz nie świeci samo sie naprawiło :D dzieki wszystkim za pomoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.