Skocz do zawartości

czujnik cisnienia w oponach


530 e 60

Rekomendowane odpowiedzi

To po co jest forum?? Jak macie mowic po chamsku od czego jest instrukcja to lepiej zmilknijcie - nowobogaccy!!!

 

Wchodzisz kolkiem kolo biegow w (informacje) ,potem w vechikle serwis, tam ukaze Ci sie w gornym pasku miedzy innymi napis RPA ,wejdz w to i zakceptuj. Tez nie znam jezyka ale to banalnie proste. Jak juz Ci sie uda skasowa to odezwij sie.

Edytowane przez progressowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co jest forum?? Jak macie mowic po hamsku od czego jest instrukcja to lepiej zmilknijcie -nowobogaccy!!!

 

A gdzie Ty tu chamstwo widziales? A tak przy okazji, to, moim skromnym zdaniem, wiekszym chamstwem jest zrobienie w 3 linijkach tekstu 10 literowek i 5 bledow ortograficzych. Normalnie to bym nie zwracal uwagi, ale jezeli zarzucasz chamstwo ludziom, ktorzy nic chamskiego nie napisali.... :|

Edytowane przez KrzysztofP

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu wciskasz kolko od idrive potem druga opcja od dolu (ustawienia samochodu) dalej na gorze znajdujesz RPA i wyskoczy tylko jedna opcja ktora musisz zaakceptowac i tyle.

 

W jezyku angielskim to wyglada tak:

-i

-vehicle settings

-RPA

-set tyre presure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwowy to ja jestem. Trudno. Pieknie mnie skomentowaliscie. Nawet Ci, ktorym nic nie zarzucilem. Teraz to juz nikt mi nie poradzi jak wypuszcze jakis watek.

O tej ortografii to mi dowaliles. Akurat Ty pomocna odpowiedz dales podajac plik do sciagniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz nikt mi nie poradzi jak wypuszcze jakis watek.

 

Eeetam, mysle, ze az tacy pamietliwi to tu koledzy nie sa... :lol:

 

O tej ortografii to mi dowaliles.

 

Jakbys sie tak nie denerwowal, to bys pewnie napisal bez bledow :cool2:

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany :) Ciśnienie w oponach się zaktualizowało po 400 km :roll:

Przez cały ten czas widniał w menu RPA komunikat "aktualization lauft", teraz dopiero wskoczył komunikat " Aktualization beendet" "Status aktiv"

Dziękuje wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.