Skocz do zawartości

Stuki w tylnym zawieszeniu


aczek38

Rekomendowane odpowiedzi

jak wczesniej pisalem przymiezalem sie do wymiany tylnych tulei plywajocych po wymianie nastopilo wielkie zdziwienie iz dalej dochodzo ztylnego zawieszenia dziwne stuki jakby bylo cos luznego najbardziej slychac to jak sie jedzie pa nierownym asfalcie lub bruku teraz pytanie co to moze byc ma stacji diagnostycznej wykryty zostal luz wlasnie tych tulei teraz nato wychodzi ze zostaly wymienione na darmo co radzicie koledzy co najczesciej siada te odglosy so takie jakby stykal metal ometal i robil ,dddrrryyy. rozumiem duze nierownosci ze cos tam moze stuknoc jednak to kawal auta brak mi sugesti czekam na podpowiedz :doh:

 

MOD EDIT:

aczek38 – proszę nazywać wątki tak, żeby tytuł nawiązywał do treści. Jeżeli się orientuję, to „chwila prawdy” (jak było przed moją zmianą) nie jest nazwą, która definiuje konkretny problem motoryzacyjny.

solaris520

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi stukały kiedyś ochronne obudowy na tłumiku środkowym i działo sie to na nie równych nawierzchniach tylko i wrażenie robiło jak by coś w zawieszeniu.Może u ciebie jest podobnie.u mnie na warsztacie też nie wykryto wtedy luzów.Pozdrawiam
BMW M-Power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a łaczniki stabilizatora???? Sprawdzano je dobrze??? Może też klocki CVi poprostu dzwonią? Naciśnij delikatnie hamulec wysadz głowę za okno i posłuchaj. Ewentyalnie może jeszcze to być osłona tarczy hamulcowej. Ja bym skopał twoją bunie w koło i nadstawiał ucho. Jak zadzwoni coś do sprawdz czy klocki nie brzeczą. Jeszcze inna sprawa to moze coś w bębnie hamulca ręcznego. Pękła sprężyna czy zabezpieczenie szczęki lata. W sumie by szorowało ale też oblukaj. Przyczyn moze być mnustwo. Jedno jest pewne jak tuleje pływające miały luz to i tak należało je wymienić więc nie tak do końca na darmo je wymieniono.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.