Skocz do zawartości

Kokpit (deska rozdzielcza)


Arczi333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie.Czy da rade przełożyć deskę rozdzielczą z zaślepka na poduszkę powietrzną z rocznika 98 do buni 93.Czy czasami nie napotkam tam niespodzianek typu inaczej ułożona nagrzewnica.No i czy tunel pasuje od tej deski starej bez poduszki pasażera.Co trzeba przerabiać żeby to pasowało.
http://www.bmw-sport.pl/images/signatures/1868313008478371b841670.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Osobiscie nie moge Ci pomoc ale znam goscia ktory to robil ale jest z innego forum wiec jesli chcialbys porady to moge Ci podac namiary na niego na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie.Czy da rade przełożyć deskę rozdzielczą z zaślepka na poduszkę powietrzną z rocznika 98 do buni 93.Czy czasami nie napotkam tam niespodzianek typu inaczej ułożona nagrzewnica.No i czy tunel pasuje od tej deski starej bez poduszki pasażera.Co trzeba przerabiać żeby to pasowało.

nie takie przeszczepy ludzie robią , choć osobiście nie widzę w tym sensu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewna wizje tego autka (na pewno mnie rozumiesz)czasami powiem ci szczerze sam siebie nie rozumiem.Chce jej wmontować poduszki w drzwi kierowcy i pasażera (to warto by było od razu zmienić tą deskę i wrzucić tam poduszkę dla pasażera.A autko po prostu robie dla syna.Teraz dzieciak ma 16 lat.Na 18-ste urodziny chce mu dać odpicowane BMW.Oj jeszcze daleka droga przede mną ale spokojnie zdążę.
http://www.bmw-sport.pl/images/signatures/1868313008478371b841670.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze powiedziane

 

a czy dasz rade wstawic i zamontowac tak poduszki,czujniki sensory i wszystkie inne rzeczy tak jak powinno byc ?? dla mnie to chyba takie nie jest za proste... i zeby to wszystko tak dzialalo...

 

jesli boisz sie o syna nie dawaj mu BMW jesli mu nie ufasz :hand:

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze powiedziane

 

a czy dasz rade wstawic i zamontowac tak poduszki,czujniki sensory i wszystkie inne rzeczy tak jak powinno byc ?? dla mnie to chyba takie nie jest za proste... i zeby to wszystko tak dzialalo...

 

jesli boisz sie o syna nie dawaj mu BMW jesli mu nie ufasz :hand:

Spokojnie przyjacielu (lipy u siebie się nie robi)Ostateczne podłączenie tego wszystkiego mam zamiar powierzyć profesjonalnej firmie która się takimi rzeczami zajmuje.A póki co działam na warsztacie w własnym zakresie bo po co płacić za podmiankę deski dodatkowo i niespodzianki w tym zakresie.Zgodzie się z tobą kolego ze podłączenie tego wszystkiego nie jest taką prostą rzeczą.
http://www.bmw-sport.pl/images/signatures/1868313008478371b841670.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deskę przełożysz bez żadnego problemu - należy zwrócić uwagę by nowa posiadała zaślepki nawiewów na szybę (są inne w nowej desce), oraz ewentualnie zanabyć nowy schowek co by pasował do nowej deski ;-)

 

MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.