Skocz do zawartości

reset klocków i -15000 km !!


luk1685047081

Rekomendowane odpowiedzi

witam

E60 530D 04r

reset klocków czy ktos wie jak to załatwić bo opisana na forum instrukcja nie w ząb nie działa , to znaczy działa skasowała inspekcje z zółtego 600 km do wymiany na czerwone -15000 km , czy ktos to rozwiązał jak zrobić RESET??

Edytowane przez **luk**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbigniew własnie według tej instrukcji robiłem , ale tak jak koledze na innym forum stało się to samo , czyli kasowanie inspekcji klocków skończyło się na -15000km i na samym końcu pokazuje "----" , przyciskasz reset kilometrów i wsio od nowa :(

 

a te linki wyzej to nie do E60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeyaH!!!

A już myślałem że tylko ja będę żył w strachu :8)

No już się Kolega niech nie martwi bo tajemnica leży w czasie przytrzymania guziczka!!!! :twisted2:

 

Po prostu trzeba go przytrzymać dłużej podczas odpowiedzi na pytanie "RESET ?"

Miałem to samo, i się spociłem ze złości, a potem przyszedł rzeczony STRACHHHHHHHH.

 

Na poważnie, zrób to raz jeszcze lecz dłużej trzymaj przycisk.

 

Pozdrawiam :hand:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już próbowałem dłużej i wyskakuje okienko km po lewej a po prawej zamiast -15000 (4 kreski)----, tu fota

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9597514e5ad9fc7.html troche niewyraźne ale widać o co chodzi

a mianowicie gdy to sie pokaże puszczam guzik , wyłączam kluczyk a serwis nie znika :(

Próbowałem też i przy tych "----" przytrzymać guzik to spowrotem pyta o RESET?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
wymieniałem ok 5000 km wcześniej klocki i tarcze z przodu i z tyłu przed zapaleniem inspekcji na tylne klocki ( tak mi poradzili w serwisie z uwagi na stan tarczy). Nie chciało mi sie z resetem jechać do serwisu - myślałem że sobie wyresetuje sam a tu nagle wyskoczyło mi - 25000 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tak więc tak jak pisałem wymieniłem klocki i tarcze przód , przy kasowaniu znowu pojawiały sie 4 kreski i nic !! dało do myslenia--------

więc jak ktoś ma nowe klocki a czasami do tego tarcze , przy kasowaniu PRPONUJE WCISNĄĆ HAMULEC tak jak ja i wyskoczyło mi 40 000 :clap:

 

aha do tego nowy czujnik !machanik za wymianę z jego czujnikiem = 100 zł :cool2:

tarcze zimmerman i klocki ATE zobaczymy co warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
POMOCY!!!!!!!!!!!!! Postąpiłem zgodnie z instrukcją zamieszczoną wyżej, podobno do modelu E60 więc wydawało mi się, że do E61 2005 też powinna pasować i guzik prawda. Mam taką samą sytuację, jak opisana wyżej, pojawił się czerwony "service" i na liczniku - 15000, CO ROBIĆ??? Można sobie z tym jakoś poradzić ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.