Skocz do zawartości

Lampy engels eyes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuje porady, ponieważ zamierzam kupić nowe lampy przednie do 318is typu engels eyes, ale chętnie bym wysłuchał czy macie jakieś rady albo zastrzeżenia do tego typu lamp. oto link:

http://moto.allegro.pl/item341784917_lampy_reflektory_bmw_e36_coupe_cabrio_ringi_black.html

 

Czekam na jakieś komentarze,

Pozdrawiam Wróbel :lol:

Opublikowano

Prosze nie rób wiochy z auta :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

 

jesli juz to zainteresuj sie ringami ccfl

Będziesz Mógł Wyprzedzać
Opublikowano

niech cię Bóg broni przed takimi dziwolągami :hand:

jeśli już się uparłeś na angel eyes to tak jak kolega wyżej albo coś takiego co nie spaskudzi ci auta:

http://moto.allegro.pl/item340096066_lampy_nowe_bmw_e36_chrom_angel_eyes_od_depo_.html

POLSKA TO JEDYNY KRAJ W KTÓRYM PREZYDENT MA SWOJĄ KOPIĘ ZAPASOWĄ
Opublikowano
dokladnie, jak angel eyes to tylko z oddzielnymi kierunkami, ja mam wlasnie te od depo i polecam, bardzo dobrze wykonane i estetyczne.
Opublikowano
  • Autor
no niby wiocha nie wiocha ale trochę tego sprzedają.. Szczerze mówiąc te od depo mi się średnio podobają, ale chciałbym się dowiedzieć czy wogóle takie ringi działają jak należy.. Na pewno ktoś z was takie ma więc chciałbym żeby sie ktoś na ten temat wypowiedział.. Pozdr
Opublikowano

powiem Ci tak ja odradzam wszelkiego rodzaju przróbki które ty proponujesz sam chorowałem na te lampy ale zrozumiałem to o co walczy duża część kolegów z tego forum aby nie robic wieś tuningu pt. lampy typu clear z tyłu a z przodu ringi między innymi te które ty proponujesz.... Ostatecznie te lampy które proponuje kolega Cementowy Jasio są jeszcze spoko choć jak to się mówi piękno tkwi w prostocie i przerabiaj swojego samochodu na niewiadomo co bo go tylko zepsujesz...

Pozdrawiam

.:::B:::. .:::M:::. .:::W:::.
Opublikowano
kolega jest zdecydowany i poprostu prosi o rady TECHNICZNEa nie o kwestii wyboru. Rorzumie ze 95% tego forum nie popiera niczego co nie jest z fabryka BMW zwiazane. Sam jestem podobnego zdania ale o GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE. Jak chce kupic to niech kupi. Nie zabraniajcie mu. A tym co piszecie robi sie OT. Mam kilku znjomcyh ktorzy maja te lampy i nie wygladaja najgorzej. Ringi swieca dosc dobrze. Nikt z nich jeszcze nie mowil ze cos sie psuje po roku urzytkowania. Minusem jest to ze maja plastikowe klosze. Moim zdaniem czasem mozna kupic cos nieoryginalnego ale bez przesady.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Opublikowano
  • Autor
Szczerze mówiąc nie zmieniał bym lamp gdyby nie fakt że mam przepalone jedno szkło i psuje mi to trochę wizerunek samochodu bo jedna z lamp jest żółta :/ A za cenę używanej jednej takiej mogę mieć właśnie nowe typu engels bo stare wtedy sprzedam bo mam kupca za 250zł.. hmm..
Opublikowano
O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE. Jak chce kupic to niech kupi. Nie zabraniajcie mu.

Z tego co widzę, kolega prosił o doradzenie - więc nie dziwie się, że sporo osób tak zareagowało na ANGEL EYES bo jest to poprostu chińska tandeta w dodatku z plastikowymi kloszami - nie wiem jak jest tam z mozliwością założenia regulacji elektrycznej (silniczki od korektora swiateł)

Ja także odradzam - poza tym moim zdaniem reflektory zespolone w E36 wyglądają jakby to ując "średnio źle".

po roku urzytkowania.

 

uŻytkowania - :norty:

 

Pzdr

Opublikowano

ja mam takie (DEPO)niedawno zamontowalem, ladnie wyglada,ringi widac w dzien, mi chodzilo o to zeby wygladalo pod org ,E39 ma takie i bardzo mi sie to podoba, do tego puzniej ksenony i bedzie dobrze.

 

Regulacje mozna przelozyc.

 

Moim zdaniem minusem tych lamp sa i twarde i mocne plastiki,jeden ulamalem przy wkladaniu kierunku,ten ktory podtrzymuje. Ale to z tego ze za mocno wcisnelem i za szybko. Drugi juz poszedl ladnie.a tak to naprawde ladnie wygladaja,odmladzaja troszke autko. na regulacje pojechalem i wszystko dobrze...wiec polecam :cool2:

B M W
Opublikowano
a mi sie podobają i te i te tylko do tych bez kierunków jest jedno ale będą się różnic od kierunkowskazow
Opublikowano
Tylko DEPO albo In-Pro z wbudowanymi ringami ale bez kierunku. I tylko czarne, nie te blyszczace bo to tez wiocha. ...

Masz zdecydowaną rację! ...ale tylko do nich dymione kierunki bo ....białe "to wiocha" :P :wink:

Opublikowano
Tylko DEPO albo In-Pro z wbudowanymi ringami ale bez kierunku. I tylko czarne, nie te blyszczace bo to tez wiocha. ...

Masz zdecydowaną rację! ...ale tylko do nich dymione kierunki bo ....białe "to wiocha" :P :wink:

 

niedługo trzeba będzie jeździć brudnym autem, bo jeśli będzie nawoskowane i błyszczące to też będzie wiocha :twisted2: sorry za offtop ale nie mogłem się powstrzymać, może napiszmy wszyscy razem książkę co zakładać, jak robić żeby to nie była wiocha :mrgreen:

POLSKA TO JEDYNY KRAJ W KTÓRYM PREZYDENT MA SWOJĄ KOPIĘ ZAPASOWĄ
Opublikowano
Nie sa ładne te lampy. Widziałeś je w aucie? Do nich są odrazu trzeba założyć brewki. Ja planuję kupiś jakies ringi (jeszcze nie wiem jakie) i takie kierunki http://moto.allegro.pl/item337437027_hit_krystaliczne_czarne_kierunkowskazy_bmw_e36_.html albo są podobne jeszcze do tedo typu i oczywiście brewki. Moze koszt taki sam ale dla mnie będzie ładniej to spasowane.
Opublikowano

Podepne sie pod temat. Które reflektory (z ringami, bez kierunków i black) są lepsze waszym zdaniem Depo, In-pro czy Sonar? czy wszystkie mają szklaną szybke?

dzieki. pzdr

Opublikowano
Ja nie myśle o wymianie lamp tylko włożyćringi, tylko kierynki wymienić na te z czystym szkłem. Ktoś tam pisał kiedyś o zamontowaniu ringów za okrągłym szkłem lampy. Moma o e36.Mówi że on tak zrobił i jest ten sam efekt a nie widaż ich gołym okiem na wyłączonych światłach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.