Skocz do zawartości

czy to pompa wspomagania czy cos innego ??


wolf997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Więć sprawa wygląda tak cos dzieje się ze wspomaganiem , przy max skręconych kołach słychać dziwny dźwięk pisk, oraz czuć silne wibracje, olej sprawdzony, serwo chodzi, skąd ten pisk i wibracje przy skręconych kołach, czytałem gdzieś ze może to być związane z paskiem i napinaczem ale ja wymieniłem pasek oraz napinacz tylko nie wymieniłem tłumika drgań, czy to serwo pada, czy coś innego ?? nie chce na darmo wymieniać pompy !!! Jak dodam gazu wibracje i pisk nikną ??

pozdrawiam Tomek

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień ten tłumik drgań i będzie oki miałem to samo jak dodałem gazu było elegancko.pompę niepotrzebnie wymieniałem. :mad2: koszt około 120zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze ktoś mi cos jeszcze podpowie ten tłumik drgań wymienie chodx ten pisk jest dziwny ?? ale to może być to

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Pompa przy maksymalnie skręconych kołach wyła i czyć było wibracje na kierownicy. Wymieniłem ją. teraz nowa pompa piszczy, a podczas ostrych skrętów z większą prędkością głośno wyje i czuć wibracje na kierownicy. Zaznaczam ze tak jak kolega wymieniłem pasek i napinacz, więc to odpada. Czy ktoś wie co można z tym zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nie masz drgań? bo moga byc zerwane poduchy i wtedy naciska na pompe, pompa moze byc dobra a bedzie wycie przy skrecaniu wiekszym, jak ostro spad to nawet na postoju przy kreceniu kierą :shock:

sprawdz poduchy :shock:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee podobniesz to normalne ze nasze papeczki wyja przy max skreconych kolach tak slyszalem ze sa one za slabe( mowie co slyszalem) podobniesz lepjej wsadzic od e34 jest mocniejsza ( lepsze cisnienie daje) i te wszystkie wycia ustaja :twisted2:. Nic nikomu nie sugeruje tylko tak mi sie cos obilo o uszy. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.