Skocz do zawartości

Bluetooth fabryczny E46/E39 czy ktos korzysta


CHRISDE46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Koledzy mam sparowany telefon z seryjnym zestawem bluetooth w moim e46 lecz gdy prowadzę rozmowę osoba z którą rozmawiam słyszy mnie ale ja niestety nie słyszę nic w głośnikach. Będzie to spowodowane brakiem seryjnego radia? (jest Sony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam ten sam problem co kolega 2 posty wyżej, tyle ze posiadam oryginalne radio.

Sparowałem swojego smartfona, ale jak dzwonię wybierając nr przez navi nie słyszę rozmówcy w głośnikach auta tylko w telefonie, aż nie chce mi się wierzyć, ze w aucie był fabryczny telefon, ale nie było zestawu głośnomówiącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj skończyłem nierówną walkę zmiany BIT II na ULF. Jestem mocno rozczarowany. Moduł ULF nie współpracuje z żadnym nowożytnym telefonem. Łączy się i po kilkunastu sekundach rozłącza. Sprawdzane na S4 mini i na S6. Współpracuje za to bardzo dobrze z starym gratem mojej mamy :) Nie pamiętam modelu ale jakiś Samsung jeszcze z przyciskami :) Jakie smartfony z w miarę nowożytnych udało Wam się podłączyć?

 

pwarzybok da się to załatwić. Podłącz bryke pod INPE i w module "telephone" masz podajże pod F1 "Information" i tam jest PIN zapisany. A jaki tel. chcesz połączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Wczoraj skończyłem nierówną walkę zmiany BIT II na ULF. Jestem mocno rozczarowany. Moduł ULF nie współpracuje z żadnym nowożytnym telefonem. Łączy się i po kilkunastu sekundach rozłącza. Sprawdzane na S4 mini i na S6. Współpracuje za to bardzo dobrze z starym gratem mojej mamy :) Nie pamiętam modelu ale jakiś Samsung jeszcze z przyciskami :) Jakie smartfony z w miarę nowożytnych udało Wam się podłączyć?

 

pwarzybok da się to załatwić. Podłącz bryke pod INPE i w module "telephone" masz podajże pod F1 "Information" i tam jest PIN zapisany. A jaki tel. chcesz połączyć?

 

Odswieze temat, bo moze sie komus przyda, modulow ULF jest wiele i trzeba sobie znalesc jak najnowszy, a te 1 generacji to wogole porazka :/

 

Poczytajcie tu o tych modulach - http://www.bimmernav.com/ulfchanges.html

 

:cool2:

Gdyby człowiek nie korzystał z doświadczeń innych, to każde kolejne pokolenie, zapewne do chwili obecnej, uczyłoby się łupać kamień...


BMW 330Ci Sport - Moje BMW E46 330Ci Sport<---

BMW 320Ci - -->Moje BMW E46 320Ci<--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.