Skocz do zawartości

zmiana 11 przyciskowego obc na pelne obc


czarczi325i

Rekomendowane odpowiedzi

witam

macie jakies schematy , porady , co trzeba kupic by zmienic 11 przyciskowe obc na pelne obc ? w bmw e36 325i 1991 sedan , szukalem ale nic nie moge znales

 

pozdrawiam

 

gdzies widzialem na forum schemat podlaczenia kompa ale nie pamietam ilo przyciskowego...

 

ale jak juz zmienisz kompa tp ja moge upic tego 11 przyciskowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę jeśli można: mista.mati@gmail.com

 

Albo umieść plik na jakimś serwerze i mniej roboty dla Ciebie :)

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Przepraszam za odrzebywanie tematu, ale również chciałbym poprosić kogoś o przesłanie tego schematu na adres:

roswell@gazeta.pl z góry dziękuje

I podepne się tutaj z jeszcze jednym pytaniem, czy jeśli fabrycznie nie miałem żadnego komputera to czy poza samym komputerem z wtyczką musze dokupić jeszcze jakieś specjalne czujniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega który ma 325i z 91 roku na 90 procent ma wiązkę pod pełny komputer a trzeba kupić zawsze to samo komputer i jeśli się chce to włącznik kierunków z opcja sterowania komputerem

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-Technic przepraszam ale zapomniałem wspomnieć że wcześniej był u mnie silnik 2.0 a to chyba jednak coś zmienia w tej kwesti ?

Czyli rozumiem że jest możliwe iż jest fabrycznie poprowadzona już wiązka pod komputer tylko teraz wystarczy go kupić i podpiąć?

Jeśli tak to gdzie jej mam szukać, jakaś wtyczka w okolicach zegarka ?

Jeszcze raz dziękuje za udzielone odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to bardzo prawdopodobne w rocznikach 90-91 później rzadziej musisz wyjąć komputer płaskim śrubokretem łatwo wyjdzie do komputera podłoczona jest jedną czarna wtyczka poszukaj tam drugiej takiej samej w kolorze białym jak jest to kupuj komplet za ok 250 zł i gotowe

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak napewno łatwo znajdziesz sposób na 11 przyciskowy komputer jest dokładny opis niestety linku nie wkleje bo mam internet przez komórkę jestem w pracy i ciężko pracuje :D Mogę ci taki oddać za darmo jak znajdę w garażu w złomie )

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak napewno łatwo znajdziesz sposób na 11 przyciskowy komputer jest dokładny opis niestety linku nie wkleje bo mam internet przez komórkę jestem w pracy i ciężko pracuje :D Mogę ci taki oddać za darmo jak znajdę w garażu w złomie )

 

W takim razie jutro skorzystam dokładnie z szukajki i poszukam takiego tematu oraz zerkne do swojego auta czy mam tam tą wiązke, w razie czego bardzo chętnie przyjme ten komputer, może chociaż odwdzięcze się jakimś czteropakiem albo 0,5 :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komputer w zestawie kosztuje 250 zł manetka osobno od 50 do 70 naprawa komputera to 100 zł więc komputer wart jest oj 80 ale nikt tyle nie da więc realne do 50 zł jest wart lepiej zostaw go gdyby ci twój padł

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komputer w zestawie kosztuje 250 zł manetka osobno od 50 do 70 naprawa komputera to 100 zł więc komputer wart jest oj 80 ale nikt tyle nie da więc realne do 50 zł jest wart lepiej zostaw go gdyby ci twój padł

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie 11 przyciskowe obc, chcialem kupic te pelne, usiłowałem sprawdzić czy mam wiazke przewodow i hmm nic nie znalazlem, oto fotka http://img229.imageshack.us/my.php?image=fotka216aayb1.jpg

czy trzeba szukac jeszcze glębiej?

Z vinu wynika ze mam opcje bogatsza wiazka przewodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.