Skocz do zawartości

Nie ma juz mojej e36, wyc sie chce :(((


pkf

Rekomendowane odpowiedzi

stać cię było przepłacic zeby miec "idealną" e36 a na ac które kosztuje pare stówek juz nie?

No, sluszna uwaga. Jakos tak z przyzwyczajenia nie pomyslalem o AC.

 

wynika ze kolezka na tą tez miał pewnie kredyt wiec teraz nawet sobie starej e30 nie kupi

Ha, na szczescie nie sprzedalem mojej starej, lekko parchowatej ale wiernej i bez problemow smigajacej 318 wiec mam czym jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm Kolega ma widzę częstochowskie blachy a jest z Opola :P (tak pisze w profilu) , ciekaw jestem czy to gdzieś w częstochowie miał kolega wypadek jeśli tak to w którym miejscu ??

gdzie ty widzisz jakies czestochowskie rejestracje?????

 

SC- wojewodztwo slaskie powiat czestochowski-Takie tablice ma ta rozbita bmw.

Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wow .. musze przyznać że jak mi opowiadałeś w sobote o tym dzwonie to nawet nie myślałem, że aż tak źle to musiało wyglądać .. widzę że jednak E36 to solidna konstrukcja ..

 

co do wypasu to zgadzam się że naprawdę robił wrażenie !!

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Umarł krol, niech żyje krol ! Wznawiam temat, chce sie z Wami podzielic moja radościa z okazji nabycia bardzo podobnej 328 :D

 

Przy okazji informuje, że ciagle da sie znalezc za zachodnia granica ladne auto, trzeba tylko regularnie sprawdzac mobile.de i autoscout24.pl :) Do tego jeszcze trafil sie naprawde w porzadku sprzedajacy z ktorym wymienilem ponad 30 maili, cierpliwie i wyczerpujaco odpowiadal na pytania, do tego po angielsku bo ja z niemieckiego tylko 'guten tag' i 'alles klar' :) Dlatego postanowilismy z zona zaryzykowac wycieczke 800 km w jedna strone i udalo sie a sprzedawca potem jeszcze pomogl zalatwic zolte tablice.

 

Jakby ktos mial ochote obejrzec relacje z wycieczki po auto to tutaj jest pare fotek.

 

Pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super foty, jakim sprzętem robione?

Napisz coś o tym autku nowym. :)

Dzieki, robione canonem 20D. Auto jest z 1998 roku, z wyposazenia w stosunku do rozbitego brakuje PDC, tempomatu, skor i foteli w elektryce. Ale za to sa 4 poduchy, zmieniarka CD, fajne oryginalne radio, ktore pieknie komponuje sie z kokpitem i cale auto to wlasciwie 100% oryginal bez zadnych tuningow. W srodku mega zadbane, oprocz malej dziurki na boczku fotela kierowny, powiedzialbym, ze jak z fabryki, nic nie wytarte, wszystko czysciutkie. No i ma welurowe dywaniki :D po ktore jechalismy do Wroclawia i zaliczylismy dachowanie :duh:

Jezdzi jak to 328 - uzaleznilem sie od tego silnika :D Dostalem dwa komplety wlasciwie nowych opon.

Z wad skrzypi sprzeglo pod autem (wkurzajace jak cholera) i chyba wiatrak klimy bedzie do wymiany ale na szczescie mam taki calkiem sprawny jeszcze we wraku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki :D . Jak je ogladalem przypominala mi sie ostatnia wycieczka do Monachium. Widze ze oprocz BMW Welt zwiedziliscie i centrum (marienplatz itd.). Byliscie moze na wyciece po fabryce? Coupe piekna. 100% orginal i to jest w niej super. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki :D . Jak je ogladalem przypominala mi sie ostatnia wycieczka do Monachium. Widze ze oprocz BMW Welt zwiedziliscie i centrum (marienplatz itd.). Byliscie moze na wyciece po fabryce? Coupe piekna. 100% orginal i to jest w niej super. Pozdrawiam

No niestety bylo juz za pozno na wycieczki po fabryce bo bilismy tam przed 20.00. Centrum fajne, akurat odbywala sie jakas impreza muzyczna na rynku, kupa stoisk z bratwurstem i browarami :) Ogladalismy tez nieco meczu Czechy-Turcja w jakiejs knajpce a ze Turkow ta peln to mozna sobie wyobrazic co sie dzialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.