Skocz do zawartości

Pytanie o tłumik..


KAWUS1685047012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.. Wybrałem opcje ,,szukaj", ale nic mi nie znalazło na temat ,, Jak uzyskac lekko metaliczny dzwiek z tłumika w E30 4cyl."...

Moze ktos wie cos na ten temat.. Nie chce zakładac Ulter-a czy KM na koniec... chcialbym zeby wydech wyglądał normalnie, ale brzmiał metalicznie..

Prosze wiec o pomoc... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko chyba bedzie ci odpowiedziec na pytanie,wiec powiem tak,ja mam metaliczny i chce sie tego pozbyc jak najszybciej... Podaj bardzoej do czego mialby byc podobny dzwiek. Niektorzy zakladaja rure zamiast kata i po tym maja metaliczny dzwiek,lecz nie wszyscy...

 

ja mam kata dziurawego i w pol wydmuchanego czy cos takiego wiec jak dla mnie to nie jest przyjemny dzwiek

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uzyskac lekko metaliczny dzwiek z tłumika w E30 4cyl."...

Moze ktos wie cos na ten temat.. Nie chce zakładac Ulter-a czy KM na koniec... chcialbym zeby wydech wyglądał normalnie, ale brzmiał metalicznie..

Prosze wiec o pomoc... :)

 

Ja mam e36,poprostu wycialem kata i wspawalem rure,ale powiem szczerze ze jadac dluzsza trase to troche drazni to uszy.....raczej bym nie polecal.... :nienie:

Bardzo Mądry Wybór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załaduj bagażnik puszkami po koli/pepsi/konserwach. Będziesz miał tyle metalicznego pogłosu ile Twoje uszy mogą strawić a nawet więcej. A jak będziesz chciał się już go pozbyć to nie będziesz musiał znowu biegać na spawanie :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załaduj bagażnik puszkami po koli/pepsi/konserwach. Będziesz miał tyle metalicznego pogłosu ile Twoje uszy mogą strawić a nawet więcej. A jak będziesz chciał się już go pozbyć to nie będziesz musiał znowu biegać na spawanie :mad2:

 

:cool2:

 

ale ja mam udoskonalony twój pomysł..kojarzycie amerykańskie filmy i " just married" ??? sznurek, puszki i za autem..... :mrgreen:

 

(wywal katalizator, a dokładniej środek katalizatora, obudowę zostawi i bedziesz miał poloneza:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno pomóc.
:lol: :lol: Ja sądziłem, że od takich problemów to jest laryngolog ew. dobry psychiatra :mrgreen:

 

Niestety u mnie wycięcie kata dało właśnie taki efekt jaki Kawus chce osiągnąć. :roll: Nie wnikam po co.

 

ale ja mam udoskonalony twój pomysł..kojarzycie amerykańskie filmy i " just married" ??? sznurek, puszki i za autem..... :mrgreen:

 

:lol: Słyszałem kiedyś IS'a z rozrządem na wykończeniu. Odgłosy jakby ktoś wiadro gwoździ nasypał do środka. No ale w 1.6 to nie wiem jak osiągnąć taki kozak efekt :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam 316 e36 93 rok mam jeszcze kata ale wrzuciłem tłumnik remusa. Na wolnych obrotach daje lekki pomruk, przy 100km/h słychać go nieco głosniej jak na wolnych obrotach. Nie wiem ile ma obrotów przy stówie bo nie mam obrotmierza :? ale jak dostaje w pedał i przeciąga sie na biegach daje spore brzmienie. Jeżdze dzieńnie po 30 km i nie narzekam na głośność. Tylko remus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie brzmienie Remusa w 6cyl. E36... Braciak ma 320 i mam zamiar mu go zdjąc, bo jest blee... no ale skoro w 4cyl. daje ładny efekt, to moze przespawam haki i wpasuje go do siebie.. Tylko zeby mi nie wystawał 0.5m za zderzak... :P Bede kombinował :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.